ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Конструкція твердопаливних котлів Stropuva


¤ Ціни на твердопаливні котли STROPUVA
stropuva котел

Стропува конструкція 1. Повітряна заслонка

2. Камера нагріву повітря

3. Отвір для видалення диму

4. Заслонка перемикання (вугілля/дрова)

5. Труба подачі повітря

6. Дверцята для закладки дров

7. Розподілювач повітря

8. Паливо

9. Дверцята для видалення попелу

10. Трос з кільцем для підняття розподілювача повітря

11. Гачок

12. Труба подачі

13. Труба обратки

14. Отвір для установки термометра


Конструкція котла тривалого горіння «Stropuva».
Циліндричної форми корпус, який складають два сталевих циліндри – один, меншого діаметру, розміщується всередині іншого. Між ними, у вільному просторі, знаходиться вода,яка нагрівається і подається по трубах уже безпосередньо для обігріву (температура води становить 70 °-85°). У внутрішньому циліндрі розміщується топка, в яку подача повітря здійснюється через телескопічний розподільник повітря. В міру прогорання палива розподільник опускається чи піднімається, регулюючи подачу кисню. Така запатентована система забезпечує оптимальні умови згоряння палива.
Великий обсяг палива, закладений у котел «Стропува», розпалюється і горить на верхньому рівні, на відміну від інших, традиційних котлів, паливо в яких закладається і горить знизу. Ефективно-економні умови для згоряння дров чи вугілля зумовлюються тим, що телескопічний розподільник у процесі згоряння палива опускається все нижче, тоді як нагріті гази віддають тепло стінкам топки та підіймаються вгору, у димар. Отже, твердопаливний котел «Стропува» економно і оптимально витрачає паливні ресурси, досягаючи високих показників ККД.
Котел «Stropuva» у процесі роботи підтримує потрібну температуру води-теплоносія, здійснюючи регуляцію подачі повітря та інтенсивності згоряння палива за допомогою біметалічного регулятора. Не виробляється надлишкове тепло, відповідно, немає потреби в акумулюючій ємності. Димар потрібений лише висотою від 4,5 м, що, звісно, скорочує базові витрати покупця.

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.