ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газові котли Viessmann (Вісман) Німеччина

Газові котли Газові котли Viessmann (Вісман) Німеччина каталог газових котлів Viessmann

котли Viessmann Вісман


Настінні газові котли  Viessmann :

Вітопенд 100-w


Напольні газові котли  Viessmann :

viessmann vitogas 100 fКонденсаційні газові котли Viessmann :

Газові котли Viessmann (Вісман) Німеччина


Відділ продажу газових котлів:

+38 (067) 100-12-74

+38 (050) 100-12-74

+38 (093) 930-72-96


Сучасні газові котли Вісман

Опалювальні котли Viessmann – це надійні, перевірені часом системи, що дозволяють зробити ваш будинок по-справжньому теплим і затишним. Компанія Вісман випускає широку лінійку опалювальних приладів, серед яких – твердопаливні та газові котли viessmann, різного об’єму, що мають різні конструктивні особливості. Кожний пристрій здатний повністю задовольнити потреби клієнта в своєму діапазоні функцій, при цьому конкурентоздатними залишаються не тільки технічні характеристики котлів viessmann, але і ціни на це обладнання.

Економічність газових котлів Viessmann

Однак об’єднує їх всіх використання новітніх технологій, високий ККД, простота конструкції, легкість монтажу і обслуговування. Зручність вирішення завдання їх розміщення, адже провідна світова компанія Viessmann піклується про комфорт своїх клієнтів і випускає котли з різними варіантами установки – наприклад, газові настінні котли viessmann vitopend, напольні котли viessmann vitogas, конденсаційні газові котли  vitodens. Якісний матеріал, який використовується при виготовленні систем для опалення Віссманн, особливі способи розподілу тепла, оптимізовані форми топкових камер, надійність усіх деталей, а також особливий контроль при складанні служать гарантією довгої роботи цих котлів.Viessmann – соціально-відповідальна компанія, що приділяє велику увагу захисту навколишнього середовища. Тому конструктивною особливістю опалювальних систем марки Вісман є триходова схема руху продуктів згоряння. У поєднанні з водоохолоджуваною камерою згоряння, ця схема дозволяє значно знизити викиди токсичних речовин. Що робить використання газового котла екологічно безпечним.


© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.