ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Які бувають твердопаливні котли?

    

    Які бувають твердопаливні котли?

Твердопаливні котли можна поділити на:

Твердопаливні котли можна поділити на:

1.       піролізного та традиційного горіння;

2.       чавунні та сталеві;

Традиційні твердопаливні котли:

В даних котлах просто згорає паливо. Коефіцієнт корисної дії (ККД) коливається від 70% до 80%. Тривалість горіння від 3 до 6 годин, без акумуляційної ємності. І якщо такий котел на дровах підключити з акумуляційною ємністю, то можна добитися того, що тривалість між докладанням палива в котел можна збільшити на 1-10 годин. Це залежить від об’єму ємності, якості дров, температури навколишнього середовища, утеплення об’єкту та від підібраної автоматики системи опалення. Чистити такий котел потрібно хоча б раз в три дні, якщо палити дровами; і кожен день, якщо вугіллям.

Піролізні твердопаливні котли:

Це котли зворотного горіння з двома камерами згорання. Верхня – це камера завантаження палива; нижня – це камера згорання (тут добувається піроліз). В цих твердопаливних котлах не просто згорає паливо. Тут з палива ще добувається газ, який також згорає. Відповідно ми отримуємо більше тепла. ККД коливається від 82% до 94%. Тривалість горіння від 5 до 10 годин, без акумуляційної ємності. І, якщо такий котел підключити з акумуляційною ємністю, то можна добитися того, що тривалість між докладанням палива в котел можна збільшити на 1-10 годин. Це залежить від об’єму ємності, якості дров, температури навколишнього середовища, утеплення об’єкту та від підібраної автоматики системи опалення. Чистити такий котел рекомендовано раз в тиждень, якщо палити дровами і раз на день, якщо вугіллям. Сама чистка котла займає до 5 хвилин.

.Чавунні твердопаливні котли:

Перевагою цього котла є те, що чавун довговічніший ніж сталь. Але тут також є і мінуси. Вони «лопають» від перепаду температур. Тобто, якщо котел буде перегріватись, Ви не зможете різко його охолодити, наприклад холодною водою…

Сталеві твердопаливні котли:

Великою перевагою сталевих котлів є те, що вони можуть витримувати різкі перепади температур – це дуже важливо. Особливо важливо це тоді, коли твердопаливний котел вже немає куди дівати тепло, а в ньому ще залишилось половина дров. Мінусом сталевих твердопаливних котлів є менша довговічність, а ніж у чавунних котлів…


 • Який твердопаливний котел вибрати?

Для початку потрібно для себе зрозуміти, що Ви хочете отримати встановивши твердопаливний котел.

 1. Просто економити кошти. Тоді Вам підійде будь-який твердопаливний котел, який ми продаємо.
 2. Максимально економити. Тоді краще купувати піролізні твердопаливні котли. За один опалювальний сезон, Вам вдасться зекономити до 20% на паливо.
 3. Для того щоб не бути кочегаром. 

 • На що слід звернути увагу, купуючи твердопаливний котел:

  1.      Перед тим, як купити твердопаливний котел, потрібно обрати майстрів, які вміють і підключають твердопаливні котли. Але не просто підключають, а правильно підключають. Так, щоб твердопаливний котел горів безпечно і економно.

  2.      Як завезений котел на територію України. Якщо котел завезений «сіро», то на такий котел гарантія не розповсюджується.  Можливо ця гарантія Вам ніколи і не знадобиться, але можливо і знадобиться…

  3.      Який вид палива можна спалювати в котлі.

  4.      На розмір дров, які можуть влізти у котел (на довжину і товщину).

  5.      Тривалість горіння на одній загрузці.

  6.      Як часто потрібно чистити котел.

  7.      Скільки часу займає чистка котла.

  8.      Чи задимлює він паливну (для приватних будинків дуже важливо)

  9.      На розмір та форму отвору камери завантаження.

  10.   На наявність та вид заходів безпеки.  Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.