ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Відгуки про Компанію “Економтепло”

З точки зору поваги до клієнтів компанії “ЕкономТепло” їх  контактні дані  ми не розміщуємо на сайті. Лише, при потребі, ми можемо їх надати, після особистої згоди клієнта!!!

………………………………………………………………………………………………………………………..

За останні три дні після започаткування цієї рубрики книги відгуків, ми опитали близько 50 чоловік, які виявилися на 100 % задоволені нашою роботою в плані доставки. Ми попросили цих людей залишити свій відгук на  сайті і вони всі погодилися впродовж най коротшого терміну це зробити. Нажаль за браком часу  в нашому теперішньому світі ” Гонок по вертикалі”, знайти час на таку справу не  так  просто. Але  ми все ж таки надіємося на те що ці люди, які отримали від нас якісні послуги в плані доставки, залишать свій відгуки для тих людей, які будуть читати в  майбутньому.

 З повагою компанія “Економтепло” 

………………………………………………………………………………………………………………………..

Нещодавно придбав тут хороший твердопаливний котел Viadrus. При цьому отримав масу задоволення при спілкуванні з грамотним консультантом, а також з дівчиною яка коректувала оплату і доставку. Котел прийшов вчасно, товаром задоволений. Окрема подяка за створення інформаційно насиченого сайту.

Олександр

м. Луганськ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Задоволений роботою компанії “Економтепло”,  щиро дякую спеціалістам, які допомогли мені у виборі твердопаливного котла, який є оптимальним для мого будинку. Котел був доставлений у найкоротші терміни та за доступними цінами. Щиро Вам дякую за професійно виконану роботу!

Петро Дмитрович

Тисмениця, Івано-Франківська обл.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Доброго дня!
Мене звати Олександр. Серед чималої кількості пропонованих на ринку компаній я зупинив свій вибір на компанії “Економтепло” та не помилився. Хочу подякувати працівникам компанії за їхню добре виконану роботу. Я приємно був вражений термінами доставки котла, враховуючи те що я проживаю у м. Рівному, термін доставки котла складав не більше 2-х днів, а сума за доставку була досить низькою, враховуючи відстань та вагу котла.

Олександр Євгенович

м. Рівне

………………………………………………………………………………………………………………………..

Якщо, вам необхідна допомога у виборі твердопаливного котла та обладнання для нього я з впевненістю пропоную вам компанію “Економтепло” бо сам нещодавно був їхнім клієнтом. Мені потрібна була допомога у виборі котла, який би підходив мені як за якістю так і за ціною. Крім того мене цікавила доставка котла, адже я проживаю у Вінниці та не мав можливості забрати його власним автомобілем. Коли я звернувся за допомогою в “Економтепло” їхні спеціалісти допомогли мені підібрати котел, який був оптимальним для мого будинку та необхідне до нього обладнання. Після цього мені запропонували доставити котел зі Львова у Вінницю до самих дверей мого дому за приємливою для мене ціною, чим я дуже завдячую працівникам компанії. Котел я отримав за декілька днів в ідеальному стані. Тому, щиро дякую вам за вашу роботу та допомогу!

Олег  м. Вінниця

………………………………………………………………………………………………………………………..

Компанія у якій я працюю замовляла в “Економтепло” обладнання для твердопаливного котла. Доставка в місто Київ була виконана вчасно по термінах, проблем із оплатою також не було. Обладнанням ми задоволені, всі необхідні документи та гарантії на нього ми також отримали. Тому, висловлюємо вам щиру подяку компанія “Економтепло”.

Анатолій   м. Київ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Хочу виразити свою вдячність та повагу компанії “Економтепло” за їхню обізнаність та досконало виконану роботу. Щиро вам дякую за допомогу та за розуміння.

Володмир   м. Київ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Після довгих роздумів і пошуків твердопаливних котлів, вибір зупинився на Компанії “”ЕкономТепло”.  Вибір був зроблений не даремно. Надзвичайно кваліфіковані, ввічливі і пунктуальні фахівці допомогли підібрати найкращий варіант (ефктивний, енергоощадний, фінансово прийнятний ) монтажу та підключення твердопаливного котла. В моєму випадку це Віадрус U 22D 7 секцій. Роботи були  виконані чітко в погоджені терміни. Зауважень до роботи не було ніяких. Система  опалення запрацювала ефективно відразу, без ніяких доопрацювань, після запуску.

P.S. Ціни на котли і на обладнання  в них дійсно найкращі. Процвітання та побільше Вам клієнтів.

З повагою, пан Олег м. Городок (можемо надати телефон)

……………………………………………………………………………………………………………………….

Фірму “Економ-Тепло” знайшов по інтернету. Сайт фірми оформлений чудово. Доступність пошуку інформації і детальні пояснення.

Після проведення переговорів і порівняння іншої продукції ( аналог) прийняв рішення про встановлення сонячних колекторів і іншої автоматики для системи опалення і підігріву води. Система не являється складною в обслуговуванні. Представники  фірми провели інсталяцію обладнання в короткий термін і якісно. Питання, які виникали в процесі експлуатації обладнанння вирішувались по телефону.

Працівникам фірми бажаю успіхів і багато-багато роботи.

З повагою, пан Ігор, м. Миколаїв  (можемо надати телефон)

……………………………………………………………………………………………………………………….

Я, Коркімко Микола Анатолійович, замовив послугу встановлення котла Аtmos DC 18 S у фірмі “Економтепло”. Обслуговуванням менеджерів і технічного персоналу задоволений. Котел доставлений вчасно. Обладнання змонтоване і налаштоване на високому рівні. Монтаж виконаний з дотриманням усіх правил. Технічний персонал ввічливий, акуратний.

З повагою Коркімко М. А  м. Конопниця

……………………………………………………………………………………………………………………….

Про компанію “Економтепло” дізнався з інтернету. Вибір був на економію і твердопаливний котел саме це. Ми вдячні працівникам вашої фірми, за швидкість і якість виконання робіт. Після встановлення обладнання все запрацювало на відмінно. Бажаєм всім процвітання, натхнення, успіхів у роботі і хороших клієнтів.

 З повагою Левчук Роман  м. Нововолинськ  Волинська обл.

……………………………………………………………………………………………………………………….

Ми вдячні компанії “Економтепло” за якісну продукцію. Працівники Вашої фірми у визначений термін, швидко та кваліфіковано виконали свою роботу. Після встановлення обладнання проблем не було, система опалення запрацювала відразу. В майбутньому  надіємось на співпрацю  та взаємне порозуміння. Щиро бажаємо Вам процвітання, плідної праці, успіхів у роботі та багато хороших клієнтів.

З повагою  Олег Петрович,  Миколаївська обл. м. Криве озеро

……………………………………………………………………………………………………………………….

Про компанію ” Економтепло” дізнався в інтернеті. Дізнався про вигоду твердопаливних котлів Атмос. Котел якісний, персонал працював вміло, ефективно. Дякуємо за проведену роботу.

Бурлак Іван Богданович, Тернопільська обл., Борщівський р-н., с. Ланівці

……………………………………………………………………………………………………………………….

Про компанію “Економтепло”дізнався від сусідів, яким вони встановлювали твердопаливний котел. Працівниками компанії “Економтепло” було встановлено обладнання якісно і кваліфіковано за короткий термін часу. Після встановлення обладнання система запрацювала якісно. Працівникам компанії бажаю здоров’я, довгих років життя та багато клієнтів.

 Галина Іванівна, Харківська обл.

……………………………………………………………………………………………………………………….

Роботою монтажної бригади задоволений. Всі консультації отримані в повному обсязі.

Косий  О. Ю.   м. Козятин

……………………………………………………………………………………………………………………….

Працівниками вашої фірми задоволений. Хлопці працювали злагоджено і швидко, в загальному все добре. Думаю що так і буде дальше.

P.S  Працівник Славко навіть в студню ліз  три рази, щоб поправити шланг від насосної станції. Дай Боже йому здоров’я! Дякую!!!

Луцейко Я.Н   м. Львів

………………………………………………………………………………………………………………………

Знайшов в інтернеті, подзвонив, поговорив. Сподобалась пропозиція, замовив котел та монтажну бригаду. Роботи виконані належно.

Смолінський В. В    м. Кіровоград

………………………………………………………………………………………………………………………

Щиро дякую монтажній бригаді компанії Економтепло за правильне підключення котла Атмос. Котел мені встановлювали два роки тому, за весь цей час з ним не було жодних проблем. Хлопці молодці, до них немає претензій, роботою я та моя родина задоволені. Особливу подяку, хочу виразити вашим працівникам монтажної бригади Йосипу та Петру!!!Дуже Вам дякуємо за добре зроблену роботу!!!

Свірський Андрій Іванович  Тернопільська обл. Гусятинський р-н. смт. Хоростків 

………………………………………………………………………………………………………………………

Працівники вашої компанії встановлювали мені котел Віадрус, робота була виконана швидко та без  проблем. Зараз котел гріє добре, все працює. Ми вдячні компанії “Економтепло” за професійно зроблену роботу, бажаєм вам багато нових клієнтів та успіхів!!!

Юрій Станіславович   Закарпатська обл. с. Люта

………………………………………………………………………………………………………………………

Замовляв у вашій компанії монтаж котла Атмос. Хлопці виконали всю роботу якісно, надійно та в обіцяні ними терміни. Зауважень до роботи не було ніяких, працівники, які підключали мені котел ввічливі та добре обізнанні в своїй роботі. Щиро їм  дякую за все!!!

Віктор   с. Михайлевичі

………………………………………………………………………………………………………………………

Дуже задоволена роботою компанії “Економтепло”, завдяки їм в нас дуже тепло. Ми замовляли в них котел Атмос та його монтаж. Працівники монтажної бригати досконало все підключили та надали нам рекомендації, зараз все працює без проблем.. Котел горить 6 годин, як  нам і  обіцяли, та від нього в домі дуже приємне тепло. Щиро дякую Вам!!! При потребі з радістю до вас будемо звертатися та радити знайомим!

Боровець Орися Станіславівна Львівська обл. м. Городок

………………………………………………………………………………………………………………………

Замовляв в Економтепло  твердопаливний котел Віадрус та його монтаж. Роботою компанії  задоволений, зараз котел добре працює, ніяких проблем з ним в нас досі не було. Тому висловлюю свою подяку вашим  працівникам, які підключали мені котел. Щиро дякую за вашу роботу!

Тарас м. Львів

………………………………………………………………………………………………………………………

Дуже задоволена роботою котла Stropuva, який я замовляла у Вас разом із монтажем. Все працює дуже добре!Щиро вам дякую за роботу та котел! Ми вже вас рекомендували та з радістю будемо ще рекомендувати в нашому місті!

 Біланич Тамара Василівна  Тячівський район с. Вільхівці

………………………………………………………………………………………………………………………

Задоволений роботою компанії “Економтепло”. Ще минулого року придбав у вас котел разом з монтажем. Котел працює добре, змонтовано все на високому рівні. Висловлюю вам свою подяку та повагу!

Петро Львівська обл. Золочивський р-н, с. Воронянки 

………………………………………………………………………………………………………………………

Загалом обладненням та монтажом, який здійснювала ваша компанія, я дуже задоволений. Котел встановлювали ще минулого року, зараз все працює на відмінно.  Дякую вам!

Микола Львівська обл. м. Східниця 

………………………………………………………………………………………………………………………

Дякую за допомого у виборі котла та правильний монтаж. Всім задоволений, все супер, ніяких притензій до вас немає!

Павло Миколайович Вінницька обл. с Іванів 

………………………………………………………………………………………………………………………

Сайт “Економтепло” знайшов в інтернет за запитом “правила монтажу твердопаливних котлів”. І був приємно здивований, на відміну від інших сайтів, тут не намагаються нічого продати і нав’язати.Інформація викладена доступно і при уважному вивченні маса питань відпадає, залишається тільки визначитися зі своїми потребами і дати техзавдання …
Сподіваюся найближчим часом до Вас підтягнуться клієнти з Луганської області

З повагою Володимир, Луганська обл.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Доброго дня!

Хочу висловити свою повагу до Вашої роботи. Аналізуючи пропозиції у сфері опалення та альтернативної енергетики на ринку ( ці питання для мене актуальні, оскільки на даний момент я будую власний будинок) я натрапив на сайт https://ekonomteplo.com.ua.  Інформаційних матеріалів такого рівня якості НЕМА НІ В КОГО. За всіми цими статтями відчувається колосальна робота і досвід. І той факт, що Ви готові безоплатно ділитися цими знаннями і цим досвідом вже викликає повагу! Я ще не працював з Вами, але впевнений, що якщо Ваша фірма приділяє своїй роботі хоча б 50% тої уваги, що приділяє своєму сайту – рівних Вам в Україні нема.

Щиро бажаю Вам успіху і сподіваюся на майбутню співпрацю.

З повагою, Юліан Хабровський. 

………………………………………………………………………………………………………………………..

Сьогодні поспілкувався з Миколою Володимировичем – розділ монтажні послуги, попередньо переглянувши сайт. Багато інформації, головне доступно навіть для мене, я лікар за освітою, але в нашій країні на жаль, треба самому всюди розбиратись. Другими словами, щоб найняти на роботу майстра і він все якісно зробив, мусиш сам бути майстром, щоб потім його ж проконтролювати, тоді навіщо комусь платити. Кожен повинен займатися своєю справою і виконувати її якісно, принаймі намагатися, і завжди приємно мати справу з людьми, які знають що роблять, у любій галузі. Тому сайт для мене корисний, а якщо працівники Економтепло можуть це підтвердити на ділі, що я їм і бажаю, то це буде їм найкращою рекламою.

Володимир Тернопільська обл, м Почаїв. 

………………………………………………………………………………………………………………………..

03.12.2011р.

Після довгих роздумів і пошуків твердопаливних котлів вибір зупинився на Компанії “”ЕкономТепло”.  Вибір був зроблений недаремно. Надзвичайно кваліфіковані, ввічливі і пунктуальні фахівці, допомогли підібрати найкращий варіант (ефктивний, енергоощадний фінансово прийнятний ) монтажу та підключення твердопаливного котла. В моєму випадку це Віадрус U 22D 7 секцій. Роботи були  виконані чітко в погоджені терміни. Зауважень до роботи не було ніяких. Система  опалення запрацювала ефективно зразу, без ніяких доопрацювань після запуску.

P.S. Ціни на котли і на обладнання дійсно в них найкращі. Процвітань та побільше Вам клієнтів.

З повагою, пан Олег м. Городок (можемо надати телефон)

……………………………………………………………………………………………………………………….

11.04.2012р. 

Фірму “Економ-Тепло” знайшов по інтернету. Сайт фірми оформлений чудово. Доступність пошуку інформації і детальні пояснення.

Після проведення переговорів і порівняння іншої продукції ( аналог) прийняв рішення про встановлення сонячних колекторів і іншої автоматики для системи опалення і підігріву води. Система неявляється складною в обслуговуванні. Представники  фірми провели інсталяцію обладнання в короткий термін і якісно. Питання, які виникали в процесі експлуатації обладнанння вирішувались по телефону.

Працівникам фірми бажаю успіхів і багато-багато роботи.

З повагою, пан Ігор, м. Миколаїв  (можемо надати телефон)

……………………………………………………………………………………………………

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.