Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Як уникнути такого монтажу?

Як уникнути такого монтажу?При неправильному монтажі, при неправильному розрахунку, при неправильному підборі та встановлені автоматики Вам вийде значно дорожче опалювати дровами, ніж газом.

Дуже поширені зараз різні методи обв’язки твердопаливних котлів. Особливо велике їхнє різноманіття якраз зараз, коли всі різноробочі кинулись до монтажних робіт: кому треба і не треба, хто може і не може встановлювати, монтувати або підключати твердопаливні котли. (На головній сторінці нашого сайту знаходиться розділ з відкритою інформацією, завдяки якій  Ви зможете ознайомитися з наслідками, до яких може призвести неправильний монтаж). А зараз розглянемо більш детально кожен з них.

Метод «Дві труби» має дуже цікаве пояснення назви. Отже, Ваш знайомий чи кум, можливо сусід чи просто «файний» майстер, який працює в опаленні іноді навіть близько 15 років вирішує, що твердопаливний котел можна підключити з такою ж легкістю, як і газовий. І головне –  підключає, і підключає швидко і так недорого. А Ви не можете натішитися. Правда, до певної пори – до приходу холодів. З приходом міцних холодів вже не хочеться сміятися, а плакати. Казали, що буде горіти 24 години – а горить 1,5-2 години. Запевняли – буде тепло, як в Ташкенті – а холодно, як на Камчатці. Казали, що кілька кошиків дров на місяць вистачить – а котел просить урали!!! Камера завантаження для дров вся в смолі, з комина тече смола, в ньому відбуваються вибухи… Все це Ознаки неправильно підключеного котла. Ми знаємо реальний випадок, коли священик у одному селі вирішив собі поставити твердопаливний котел. Його привезли і майстри вже навіть брались підключати. І тут в одного односельчанина, через неправильно змонтований котел, вщент згоріла хата. Спробуйте уявити собі на  хвильку, що це за біда? Ворогу не побажаєш! Будинок добротний був, близько 600 метрів квадратних. А цього могло б не статися, якби не пошкодував пару сотень гривень і заплатив би реальним фахівцям. Назву населеного пункту, в якому це сталося, з етичних міркувань ми не вказуємо.

От така біда сталася у людини. А чому? Навіть не через людську жадібність, а просто через недбале ставлення до дуже серйозних речей. Треба просто було замовити правильний і, звісно, більш дорожчий монтаж (бо розвідники від нього до нас приходили), а не комбінувати самому з майстрами, які не мають поняття зеленого у підключенні твердопаливного котла. Цікаво, що люди в селі кажуть, що він би міг собі дозволити купити літак, а на монтажі пошкодував, може з 1000 гривень. До нас, до речі, часто приходять такі розвідники розпитати, як підключати, чим монтувати і т.ін. Одразу зазначимо, що таких консультацій ми не надаємо. Якщо людина дійсно хоче замовити монтаж, тоді без проблем, будь ласка, все зробимо, пояснимо, навчимо керувати і встановимо на гарантію.

Нещодавно наш представник виїжджав на об’єкт у Франківську, де повністю згорів дах. Це тільки мала частина з власного досвіду, а скільки ще ситуацій, які нас не відомі…

Підсумовуючи вищесказане, звертаємо Вашу увагу на те, що твердопаливний котел при неправильному підключенні може не принести у Ваш дім бажаного тепла, а іноді й заподіяти велику і непоправну біду. Рекомендуємо до теми встановлення твердопаливного котла підходити дуже виважено. Проблеми можуть підстерігати на кожному кроці. Навіть тоді,  коли майстер чи продавець (про продавців окрема розмова, зараз ми її теж піднімемо) просто радять Вам, але й це вже може бути великою проблемою. Іноді лише поради з підбору марки та потужності котла вже можуть привести мінімум до проблем, а максимум до біди. Скажіть, що Вам може продати чи порадити майстер, який вперше бачить такий котел, або продавець на базарі, який суне запчастину або вузол від одної марки котла в комплект іншого. Зустрічали ми і такі випадки. Отже ми з Вами вже з’ясували, що твердопаливний котел це не газовий, котрий при настанні любої нештатної чи аварійної ситуації просто відріже газ. Твердопаливному котлу все одно, що в приміщенні вже повно чадного газу чи диму, чи не стало світла. Доки дрова в ньому не догорять, а це іноді буває і п’ять і сім годин, він не перестане горіти.

В нас буває як правило так, що Людині майстри кинули розводку, підключили батареї, теплу підлогу – і тут господар каже, що хотів би купити котел на дрова. Чи Ви хлопці зможете його встановити? Звичайно хлопці відповідають, що можуть. Хлопці підключили, взяли гроші і забули. І тут настає холод. Котел не гріє. Починаються проблеми. Тоді вже звертаються до нас. (Ознаки  неправильно підключеного котлаЧому погано горить твердопаливний котелУ вас не гріє котел на твердому паливі?) Якщо у Вашого котла схожі «симптоми», ми рекомендуємо зв’язатися з нами для остаточного підтвердження. Це дозволить якнайшвидше привести його в порядок, що дасть Вам змогу, в першу чергу,  економити дрова, а значить і гроші і, відповідно, Вашу працю.

Ще один приклад. Дзвінок. Клієнт. Каже, що хоче купити котел Viadrus, бо він дуже файний на вигляд, простий. Запитуємо, чи  може Вас цікавлять якісь його технічні характеристики? Відповідає: «Нє, то майстру треба, а мені нє…». Одразу цікавимось, чи вже десь той майстер підключав такий котел? Відповідь очікувана: «Так, у сусіда». І хоча, як виявилось, в експлуатацію котел ще не поступав, але є переконлива перевага: «Майстер файний, бо то сусіда файний знайомий, і тим більше йому підключить за день безплатно». Складність ситуації Ви розумієте й самі, тому залишимо цей діалог без коментарів.

Отож, в найкращому випадку, при неправильному монтажі, Ваш твердопаливний котел не виправдає сподівань і Ви дуже пошкодуєте про те, що купили його взагалі. При неправильному монтажі, при неправильному розрахунку, підборі та встановленні автоматики, Вам вийде значно дорожче опалювати дровами, ніж газом. В гіршому випадку вище сказане може призвести до непоправимої біди.

Час розповісти про наш монтаж, та його особливості, оскільки наші роботи проводяться абсолютно по-іншому. По-перше, у фахівців нашої Компанії є особливий практичний досвід, який ми мали можливість здобути не лише на об’єктах різної складності, а й у будинку нашого директора. Тільки для того, щоб підібрати оптимальну схему обв’язки та автоматику, котел було перепідключено більше 10-ти разів. Погодьтесь, непогана можливість для навчання, та і за плечима кількість перепідкючених котлів вже перевалила за сотню. Ми вже не говоримо про підключені котли. При цьому, проводимо таку роботу по всій Україні. Всюди замовники стають на одні і ті ж граблі. В кінці ми дамо Вам рецепт, як протестувати Вашого претендента на проведення монтажних робіт.

Після того, як ми завершуємо монтаж котельні, проводимо інструктаж для людей, які будуть користуватися цією опалювальною системою. Окрім того, намагаємось зробити це так, щоб Ви про це ніколи не забули. Більше того, бригадир монтажної бригади готовий навіть вночі надати людині допомогу чи консультацію у випадку аварійної ситуації. Зараз, до речі, впроваджуємо передсезонну сервісну підготовку обладнання котельні, яке в літній сезон могло застоятися.

Приблизно таким чином це відбувається в нас. Зателефонувавши до нас або заповнивши  нижче наведену форму, Ви можете замовити монтаж твердопаливного котла у Компанії “Економтепло”.

(Заповнення цієї веб-форми, дає Вам можливість отримати максимально повну консультацію з монтажу твердопаливного котла і аж ніяк не зобов’язує Вас його замовляти).

Тепер перейдемо до другого варіанту псевдопідключеня. Він є менш поширений, бо розрахований на дуже заможних людей. Ми називаємо його «Підводний човен».

 Якщо хочете отримати більше інформації на цю тему натисніть тут Як уникнути такого монтажу?

У нас є все що Вам потрібно!

Якщо ви потрапили не дай Боже вже в таку халепу, або не хочете в неї потрапити – ви можете замовити монтаж або перепідключення у Компанії “Економтепло”

¤ Заповнити форму на підбір твердопаливного котла
Як уникнути такого монтажу?
¤ Заповнити форму на замовлення монтажу твердопаливного котла
Як уникнути такого монтажу?
¤ Задати питання експерту по твердопаливних котлах
Як уникнути такого монтажу?

Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук