Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Твердопаливні котли ATON (Атон) Україна

ATON твердопаливні котли

¤ Ціни на твердопаливні котли ATON Твердопаливні котли ATON

. твердопаливні котли ATON

ATON твердопаливні котли

ATON TTK 

 Котел твердопаливний серії ATON TTK представлений моделями з різним діапазоном потужностей (від 21 до 240 кВт). Підлоговий чавунний котел, при роботі якого можна використовувати багато видів палива (вугілля, дрова, брикети твердого палива, торф). Повністю энергонезалежний. Простий в обслуговуванні. Просто переобладнати для роботи на рідкому та газоподібному паливі.

ATON твердопаливні котли

 ATON TTK EcoMatic

Твердопаливні котли ATON TTK EcoMatic – чавунні пелетні котли обладнані автоматичною подачею палива. Призначені для застосування в закритих та відкритих системах опалення (за умов використання акумуляційної ємності). Можна використовувати і в ручному режимі з іншими видами твердого палива (дрова, торф, вугілля, антрацит і т.п.). ККД при використанні пелет становить 90 %.

котли АTON

ATON твердопаливні котли

Вас турбує питання газифікації у Вашому регіоні? – Є альтернатива – твердопаливні котли ATON, що призначені для використання твердих видів палива. Що собою представляє твердопаливні котли ATON ТТК? – Це енергонезалежні підлогові чавунні секційні котли, модельний ряд яких характеризується потужностями в межах 21-240 кВт. Це один з видів опалювальних пристроїв, де присутня відкрита камера згоряння. Котли прості в експлуатації, працюють на різноманітному твердому паливі: від вугілля до торфу.

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук