Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Котли твердопаливні Protherm (Протерм) Словаччина

Твердопаливні котли Protherm представлені двома моделями, відмінними за своєю конструкцією: Protherm Капібара Solitech Plus та Protherm Бобер DLO.

¤ Ціни на твердопаливні котли PROTHERM

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (098) 563-35-91;

+38 (099) 090-45-16;

+38 (093) 930-72-96

Protherm Бобер DLO

Protherm  БОБЕР DLO це чавунний твердопаливний  котел з  режимом експлуатації    зі змінною температурою котла.Його основні переваги  це : нескладний  монтаж і сервіс, простора камера згорання, малі тепловтрати і   високий ККД, завдяки природньому відведенні через двоходовий горизонтальний    вихід продуктів згоряння.

Protherm Капібара Solitech Plus

Традиційні твердопаливні котли. Потужність від 13-48 кВт (Дерево) та 17,5-70 кВт (Вугілля) . Паливо – деревина і вугілля.Широкий модельний ряд,висока теплопродуктивність,сучасний дизайн роблять його ідеальним  варіантом при виборі серед інших  котлів.  Простота обслуговування  і  високий ККД досягається  завдяки триходовій горизонтальній  циркуляції димових газів і невисокими тепловтратами.

                                                                

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам