ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

твердопаливні котли SAS (САС) Польща

Твердопаливні котли твердопаливні котли SAS (САС) Польща каталог котлів SAS

Sas_logo


котли твердопаливні SAS NWG

SAS NWG

Тердопаливні котли SAS серії NWG випускаються потужностями від 12 кВт до 200 кВт, працюють з використанням прямої тяги, що дає можливість працювати навіть за відсутності електроенергії. Процесом горіння керує механічний регулятор тяги. Паливом для цих котлів служить вугілля, деревина в будь-якому вигляді, торфобрикети. Високий ККД 79%-85% дасть можливість довести процес горіння до найвищого рівня ефективності. Ще одною позитивною стороною твердопаливних котлів SAS серії NWG є простота в експлуатації. Гарантія на дану серію становить 4 роки.

економтепло

твердопаливні котли SAS (САС) Польща

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (067) 100-12-74

+38 (050) 100-12-74

+38 (093) 930-72-96

економтепло

котел на твердому паливі SAS
твердопаливні котли SAS NWT

SAS NWT

Твердопаливні котли SAS NWТ потужністю 12.5 кВт – 200 кВт, працюють з використанням примусової тяги, оснащений контролером, датчиком температури і вентилятором. Як паливо використовується кам’яне вугілля типу горіх (d=50мм) і типу дрібний. ККД 79.4%-85%.

кнопка детальніше


котли твердопаливні SAS_UWG

SAS UWG

Твердопаливні котли SAS UWG потужністю 9 кВт – 29 кВт, працюють з використанням прямої тяги, оснащений регулятором тяги повітря. Як паливо використовується кам’яне вугілля типу горіх (d=50мм) і типу дрібний, деревина різних видів. ККД 79.1%-85.9%.

кнопка детальніше


котел на твердому паливі SAS UWT
котли твердопаливні SAS UWT

SAS UWT

Твердопаливні котли SAS серії UWT працюють за допомогою циркуляційного насоса або у відкритій системі. Мікропроцесор, отримуючи дані від термодатчиків керує роботою вентилятора циркуляційного насоса, забезпечуючи досягнення високого ККД 79.4%-85.9%. Діапазон потужностей даної серії становить 14 кВт-250 кВт Додатковою опцією може бути механічний регулятор тяги, що керує процесом горіння за відсутності електроенергії. Характерною особливістю твердопаливних котлів SAS серії UWT можливість спалювання біопалива у верхньому або нижньому режимі. Гарантійний термін на котли становить 4 роки.

економтепло


котли тердопаливні SAS MI

SAS MI

Твердопаливні котли SAS серії MI працюють в режимі циклічної подачі палива за принципом верхнього горіння. Наповненого паливного відсіку вистачає на 24 год безперервного горіння (в залежності від зовнішніх чинників). Основним паливом являється вугілля фракції дрібне (d 13-25mm). Процес горіння контролюється блоком управління, що регулює подачу повітря за допомогою нагнітача. Моделі серії MI випускаються в діапазоні потужностей 12 кВт 300 кВт із заявленим ККД 79%-83. 1%. Термін гарантії на твердопаливні котли SAS серії MI складає 4 роки

твердопаливні котли SAS (САС) Польща


твердопаливні котли SAS ECO

SAS ECO

Твердопаливні котли SAS ECO потужністю 17 кВт – 225 кВт, працюють в режимі автоматичної подачі палива за допомогою поршневої подачі палива. Управління вентилятором регулює контролер, що постійно отримує дані від електронних датчиків температур . В аварійному режимі (за відсутності електроенергії) управління здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги. Додатковою опцією котлів серії SAS ECO є автозапал. Як паливо використовується кам’яне вугілля типу горіх (d=25-50мм), деревина. ККД 81.8%-83.5%. На котли SAS ECO надається гарантія 5 років, на електрообладнання 2 роки. Котлова сталь товщиною 6мм для моделей до 58 кВт, для решти потужностей 8мм.

кнопка детальніше


твердопаливні котли SAS ECO

SAS AGRO ECO

Твердопаливні котли SAS AGRO-ECO потужністю 17 кВт 100 кВт, працюють в режимі автоматичної подачі палива за допомогою шнекової подачі, що керується мікропроцесорним контролером Продукти горіння автоматично усуваються до камери зольника. Має встроєний автозапал, що включає вимикає котел за потреби Як паливо використовуються пелети біопаливо ККД 87. 7%-88. 8%. Гарантія на котли даної серії становить 5 років. Товщина сталі з якої виготовляють моделі до 58 кВт становить 6мм, решти модельного ряду серії AGRO- ECO 8мм.

кнопка детальніше

твердопаливні котли SAS (САС) Польща

¤ Каталог твердопаливні котли твердопаливні котли SAS (САС) Польща

твердопаливні котли SAS (САС) Польща

MULTI

SAS MULTI

Твердопаливні котли SAS MULTI потужністю 17 кВт – 48 кВт, працюють в двох режимах: автоматичному і традиційному. В автоматичному режимі виконується подача палива в пальник за допомогою шнека, робота вентилятора керується контролером. Основним паливом в цьому випадку є вугілля типу горіх (d 25-50мм). Продукти горіння автоматично усуваються до камери зольника. В традиційному режимі котел SAS MULTI не потебує електроенергії і як паливо використовує деревину, пелети, торфобрикети. На котли серії MULTI надається гарантія 4 роки, на електрообладнання 2 роки. Котлова сталь товщиною 6мм.

кнопка детальніше


твердопаливні котли GRO-ECO

SAS GRO-ECO

Твердопаливні котли SAS GRO-ECO потужністю 17 кВт – 300 кВт працюють в автоматичному режимі. Контролер за допомогою датчиків постійно виміряє температуру в котлі, керуючи при цьому роботою вентилятора. Основним паливом для SAS GRO-ECO є вугілля типу горіх (d 25-50мм), пелети. Подача палива в пальник здійснюється за допомогою шнека. Продукти горіння автоматично видаляються в камеру зольника без потреби гасіння котла. На котли GRO-ECO надається гарантія 5 років, на електрообладнання 2 роки. Котлова сталь товщиною 6мм для моделей до 58 кВт, для решти ряду 8мм.

кнопка детальніше


Твердопаливні котли SAS виготовляються з 1980 року компанією ZMK “SAS” . Пропозиція охоплює як традиційні, призначені для спалювання кам’яного вугілля і деревного палива, так і сучасні, багатодобові, автоматичні, в яких процес спалювання проводиться автоматизованим способом. Ці котли призначені для високоефективного спалювання біомаси у вигляді деревних гранул – пелетів та продуктів рослинного походження – пелетів (з чистих тирси, деревної кори, енергетичної верби, ріпакової соломи), зерен зернових (вівса, рису, ячменю, пшениці, гірчиці, кукурудзи, люпину ) тріски верби, сухих кісточок. Завдяки широкому діапазону потужності (9 – 300 кВт) і різноманіттю моделей твердопаливні котли SAS використовуватися для обігріву житлових будинків, торговельних, побутових павільйонів, громадських будівель .

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.