ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Опис твердопаливних котлів Stropuva

Опис твердопаливних котлів Stropuva


¤ Ціни на твердопаливні котли STROPUVA
Опис твердопаливних котлів Stropuva

Котел STROPUVA. Принцип роботи.

У системі котла застосований принцип, який легко виявляється на практиці: достатньо піднести до датчика запалений сірник. (див. зображення). Така процедура дозволяє переконатись, що інший спосіб гарантує ефективніше й триваліше згоряння палива. Паливо у котлі Stropuva горить в тонкому верхньому рівні. У котла  високий ККД.  Навіть у випадку, коли працює лише на 10% від своєї максимальної потужності.

Опис твердопаливних котлів Stropuva
В такій позиції сірник горітиме 15 секунд

і нагріє термометр до 60 °.

У такому положенні буде

горіти 30 секунд і

термометр нагріватиметься навіть до 120 °.

Дана інноваційна система конструкції і горіння палива котла Stropuva захищена багатьма патентами та сертифікатами різних країн (також включаючи Україну).


Економія у виборі котла STROPUVA. В середньому тривалість горіння палива:

–          на одній закладці кам’яного вугілля – 5 діб;

–          на «порції» дрів – 30 годин.

Отже, очевидно, що така тривала робота на одній закладці палива – не лише економія часу і коштів, а й зручна експлуатація.

До прикладу, котел твердопаливний потужністю 10кВт  здатен 31 годину обігрівати  площу 100 кв.м на одній закладці дрів (25кг), та 5 діб на одній закладці вугілля (75кг). Котел потужністю 40кВт на одній закладці вугілля може обігрівати приміщення пл. 400кв.м  навіть до 6 діб. Вищеназвані характеристики доведені численними тестуваннями та багатолітнім досвідом експлуатації.

Середня кількість використання будь-якого твердого палива котлами Stropuva набагато нижча в фінансовому та кількісному еквіваленті,  аніж котлами на других видах палива.


Енергонезалежність твердопаливного котла STROPUVA

Твердопаливний котел « Стропува » працює на термостатичних особливостях металу і позбавлений важкозрозумілих автоматизованих систем управління. А отже, це означає:

–          для котлів на дровах – абсолютну енергонезалежність, що особливо важливо та актуально при виникненні проблем із подачею електроенергії;

–          для котлів універсальних – доступну потужність у 15-20 Вт/год для системи потрапляння повітря в топку.

Система обігріву із природною циркуляцією води не вимагає електрики і може застосовуватися всюди, де інші енергетичні джерела дорогі або узагалі недоступні.


Безпека та Автономність твердопаливного котла STROPUVA

В основі управління котлом – простий за конструкцією, надійний автоматичний клапан – регулятор повітря: функціонує за рахунок термостатики, тому не потребує електроживлення і таким чином забезпечує автономну дію котла – без додаткових автоматичних приладів.

Твердопаливний котел « Стропува » гарантує абсолютну безпеку. У випадку багаторазового перевищення навантаження спрацює спеціальна конструкція –  котел стиснеться усередину, замість того,  щоб вибухнути.


Надійність котла STROPUVA

Котел на твердому паливі Stropuva відзначений європейським сертифікатом CE, має 5-річну гарантію виробника.

Проста і оптимізована конструкція твердопаливного котла виключає незручності із експлуатацією.


Естетика твердопаливного котла STROPUVA

Незважаючи на великі розміри,котел « Стропува » наділений естетичним зовнішнім виглядом та потребує небагато простору для установки та експлуатації.

Мінімально забруднює приміщення котельні.


P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.