Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Опис твердопаливних котлів Stropuva

твердопавні котли stropuva

¤ Ціни на твердопаливні котли STROPUVA

твердопавні котли stropuva

Котел STROPUVA. Принцип роботи.

У системі котла застосований принцип, який легко виявляється на практиці: достатньо піднести до датчика запалений сірник. (див. зображення). Така процедура дозволяє переконатись, що інший спосіб гарантує ефективніше й триваліше згоряння палива. Паливо у котлі Stropuva горить в тонкому верхньому рівні. У котла  високий ККД.  Навіть у випадку, коли працює лише на 10% від своєї максимальної потужності.

В такій позиції сірник горітиме 15 секунд

і нагріє термометр до 60 °.

У такому положенні буде

горіти 30 секунд і

термометр нагріватиметься навіть до 120 °.

Дана інноваційна система конструкції і горіння палива котла Stropuva захищена багатьма патентами та сертифікатами різних країн (також включаючи Україну).

твердопавні котли stropuva

Економія у виборі котла STROPUVA. В середньому тривалість горіння палива:

–          на одній закладці кам’яного вугілля – 5 діб;

–          на «порції» дрів – 30 годин.

Отже, очевидно, що така тривала робота на одній закладці палива – не лише економія часу і коштів, а й зручна експлуатація.

До прикладу, котел твердопаливний потужністю 10кВт  здатен 31 годину обігрівати  площу 100 кв.м на одній закладці дрів (25кг), та 5 діб на одній закладці вугілля (75кг). Котел потужністю 40кВт на одній закладці вугілля може обігрівати приміщення пл. 400кв.м  навіть до 6 діб. Вищеназвані характеристики доведені численними тестуваннями та багатолітнім досвідом експлуатації.

Середня кількість використання будь-якого твердого палива котлами Stropuva набагато нижча в фінансовому та кількісному еквіваленті,  аніж котлами на других видах палива.

твердопавні котли stropuva

Енергонезалежність твердопаливного котла STROPUVA

Твердопаливний котел « Стропува » працює на термостатичних особливостях металу і позбавлений важкозрозумілих автоматизованих систем управління. А отже, це означає:

–          для котлів на дровах – абсолютну енергонезалежність, що особливо важливо та актуально при виникненні проблем із подачею електроенергії;

–          для котлів універсальних – доступну потужність у 15-20 Вт/год для системи потрапляння повітря в топку.

Система обігріву із природною циркуляцією води не вимагає електрики і може застосовуватися всюди, де інші енергетичні джерела дорогі або узагалі недоступні.

твердопавні котли stropuva

Безпека та Автономність твердопаливного котла STROPUVA

В основі управління котлом – простий за конструкцією, надійний автоматичний клапан – регулятор повітря: функціонує за рахунок термостатики, тому не потребує електроживлення і таким чином забезпечує автономну дію котла – без додаткових автоматичних приладів.

Твердопаливний котел « Стропува » гарантує абсолютну безпеку. У випадку багаторазового перевищення навантаження спрацює спеціальна конструкція –  котел стиснеться усередину, замість того,  щоб вибухнути.

твердопавні котли stropuva

Надійність котла STROPUVA

Котел на твердому паливі Stropuva відзначений європейським сертифікатом CE, має 5-річну гарантію виробника.

Проста і оптимізована конструкція твердопаливного котла виключає незручності із експлуатацією.

твердопавні котли stropuva

Естетика твердопаливного котла STROPUVA

Незважаючи на великі розміри,котел « Стропува » наділений естетичним зовнішнім виглядом та потребує небагато простору для установки та експлуатації.

Мінімально забруднює приміщення котельні.

твердопавні котли stropuva

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам