ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Паливо для твердопаливних котлів Stropuva

 Паливо для твердопаливних котлів Stropuva  
 Паливо для твердопаливних котлів Stropuva

твердопавні котли stropuva

¤ Ціни на твердопаливні котли STROPUVA Паливо для твердопаливних котлів Stropuva

Види палива для котлів Стропува

Проводилися випробування різного виду палива в універсальному котлі (модель STROPUVA S40) :

–          у житлових приміщеннях пл. 135кв. м температура підтримувалась 22-23°С,

–          в майстернях пл. 40кв. м – 8-12°С,.

За період випробування на добу будинок витрачав тепла 133-162 кВт/год. Тому, котел працював на 10-15% своєї  потужності. Ціль даних випробовувань: визначити оптимальний вид палива для споживача, виходячи із фінансових критеріїв та зручностей використання.

Паливо, придбане безпосердньо у постачальників, зважувалось і закладалось у котел без  сортування і врахування ступеня вологості та без оцінки економності котла, тому калорійність  була іншою, ніж та, яка декларується постачальниками палива. По цих же причиах, кількість палива в топці також є приблизною.  Наприклад: вугілля з вулиці у топку вміщається більше кілограма, аніж сухого складського.


Результати випробувань.  Професійні рекомендації:


–          Вільхова деревина. 1кг дрів віддає 2,86 кВт/год = 2460 ккал.

В модель Stropuva S40 вміщається – 70кг, в S20 – 50кг, у S10 – 25кг, у S7 – 15кг. Деревина пролежала на горищі 16 місяців – великого розміру, багато неколотих полін шириною 15 – 25см.


–          Ялинова стружка, дрібна, якої 1кг – 3,2 кВт/год = 2750 ккал.

Максимальне завантаження: в Stropuva S40 – 66кг, у S20 – 48кг, у S10 – 24кг, у S7 – 14кг. Термін стружки – 10 місяців.


–          Вільха чорна у брикетах. 1кг – 3,49 кВт/год = 3000 ккал.

Макс. завантаження: в Stropuva S40 – 170кг, у S20 – 100кг, в S10 – 50кг, в S7 – 30кг. Вільхові брикети розміром у пивний келих. Ефективно згоряють з призначеним для дрів щілинним дифузором.


–          Твердолистяні породи у брикетах. 1кг  – 3,1 кВт/год = 2670 ккал.

Макс. завантаженняв в моделі Stropuva: в S40 – 175кг, в S20 – 110кг, в S10 – 55кг, в S7 – 33кг.

Брикети-шматки розміру комп’ютерної мишки, переважає клен. Згоряли нестабільно. Рекомендується застосовувати повітродуви та призначений для вугілля  трубчастий дифузор. Варто зауважити: об’єм твердолистяних порід віддає більше енергії, але їхня вага – менша, ніж у легкої деревини (ялина, осика і т.д.). Із цього слідує що: якщо деревина твердолистяних порід дорожча, то брикети цих порід, які продають на вагу, повинні бути дешевшими, аніж брикети із легкого дерева .

При обігріві деревним паливом будь-якого виду, попіл потрібно забирати кожні 10-30 днів. Добре розгорівшись, деревина виділяє незначний дим, та в процесі розпалу диму буває більше. г Тому небажано завершувати завантаження дрібнішими дровами, а навпаки – під краями розподільника потрібно помістити деревину більшого розміру. У середині вистачає 0,2 – 0,5 кг дрібного дерева для розпалу.


–          Литовський торф у брикетах. 1кг – 2,26 кВт/год = 2000 ккал.

Максимальне завантаження в універсальний котел Stropuva s40 – 175кг, в s20 – 110кг, s10 – 55кг.

При використанні торфу не потрібно відкривати канал нижньої подачі кисню. Слід спалювати торф із увімкненим вентилятором та розподільником повітря для вугілля.  Для пришвидшеного завершення горіння, потрібно відчинити нижній канал подачі повітря. Литовський торф залишає вдвічі менше попелу, аніж білоруський, та, перед кожним наступним завантаженням, котел рекомендовано чистити.


–          Брикети торфу білоруського. 1кг торфу – 2,36 кВт/год = 2290 ккал.

В універсальний котел Stropuva вміщується: у s40 – 190кг, у s20 – 119кг, у s10 – 90кг.

Білоруський торф потрібно спалювати при відчиненій нижній подачі повітря, використовуючи вентилятор подачі кисню та трубчастий дифузор для вугілля. Білоруський торф продукує багато попелу та утворюються сплавлені шлаки. Варто вичищати попіл перед наступним завантаженням.

При згорянні торфу із димовідвідної труби викидається велика кількість твердих часток, відчутний кислий запах – тому не рекомендований обігрів торфом в густонаселених місцевостях.


–          Вугілля кам’яне ДПК. 1кг вугілля – 4,85 кВт/год  = 4170 ккал.

Макс. завантаження в універсальний котел Stropuva: в s40 – 210кг, в s20 – 140кг, у s10 – 65кг.

Як і вищеназвані типи палива, закладка вугілля розпалюється на верхньому рівні, завантаживши бл. 5кг дрів.

Слід відкрити нижню подачу повітря і використовувати розподільник повітря. Кожнен раз, після вигоряння закладки, потрібно забирати попіл.

Кам’яне вугілля – дорожче паливо, та воно простіше у експлуатації: закладка котла Stropuva s20 віддає 680кВт /год – такої кількості теплової енергії для будинку з добовою потребою 150 кВт /год вистачає на 4 доби.


–          Кам’яне вугілля ССОМ, якого 1кг віддає – 5,59 кВт/год  = 4810 ккал.

Макс. завантаження в універсальний котел Stropuva: в s40 – 230кг, в s20 – 145кг, в s10 – 70кг.

Дане вугілля калорійніше і дорожче. Але, не зважаючи на високу ціну, вартість 1ккал така ж, як при використанні вищеназваного вугілля.

Особливості обігріву і спосіб експлуатаціїї такі як і для використання вугілля ДПК.

Поки вугілля розгориться, спостерігається невелика кількість диму. Енергії вистачає на 7 діб.


–          Антрацит дрібний АМ, якого 1кг – 5,68 кВт/год  = 4875 ккал.

Макс. Завантаження в універсальний котел Stropuva: в s40 – 270кг, у s20 – 170кг, у s10 – 85кг.

Антрацити важко розгоряються, але горять без диму (з димаря не йде дим) та гарячим полум’ям –  з цієї причини зручно обігрівати ним у населених пунктах.

Антрацит потрібно закладати до низу верхніх дверцят; поверх антрациту потрібно покласти бл. 10 кг дрів. Коли дрова розгоряться (перетворяться в палаюче вугілля) –  зверху на них завантажується ще 15-40 кг антрациту  та опускається розподільник повітря. Не турбуйтесь, ящо в опалювальній системі на годину-дві понизиться температура. В жодному разі не змішуйте паливо – це призводить до загасання.

Антрациту для горіння необхідне масивніше вогнище, ніж для іншого палива, тому приблизно 15-30кг антрациту не згорає – доводиться при видаленні попелу повертати його у наступну закладку. По цій причині, для обігріву антрацитом зручніші котли, облаштовані великою паливною місткістю. Безпосередньо для обігріву великий антрацит підходить краще.


–          Антрацит великий AKO. 1кг виділяє – 5,72 кВт/год = 4920 ккал.

Макс. завантаження в котли Stropuva: в s40 – 280кг, в s20 – 175кг, в s10 – 88кг.

Властивості і метод експлуатації такий же, як і для дрібного антрациту. При дотриманні  рекомендацій, деталі котла служитимуть довго, оскільки вони не будуть піддаватись дії високої температури, яку виділяє даний вид палива. Енергії від антрациту великого вистачає до 9 діб.


Таким чином, обираючи паливо, знаючи кількість виділеної в котлі енергії  і, враховуючи ціну, Ви легко вирахуєте вартість однієї одиниці енергії.

Керуючись енергетичними затратами цілого будинку, або вказівниками теплового лічильника, буде відома кількість паливних затрат для Вашого будинку:

наприклад, якщо теплової енергії потрібно 25000 кВт/год на сезон, тоді кількість антрациту на такий період: 25000 кВт/год : 5,72 кВт/год = 4,37 тонн

Скільки часу горітиме одна закладка?

Закладка деревини на 25кг х 2,86 кВт /год : 70кВт /год (добова потреба тепла для будинку) = 1 добу.


P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.