Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Stropuva – твердопаливні котли (Литва)

котел довгого-горіння stropuva

Stropuva – котел нового покоління, який був створений на основі запатентованої схеми горіння твердого палива в 2000 році у Вільнюсі. Ця подія стала логічним закінченням еволюції «класичних» твердопаливних котлів. В цьому пристрої було втілено в життя ідеї енергонезалежності котла, високого ККД, максимального можливого часу роботи на одній закладці палива.

твердопавні котли stropuva

¤ Ціни на твердопаливні котли STROPUVA

.

твердопавні котли stropuva

котел довгого горіння

Stropuva

Твердопаливні котли Stropuva на дровах, деревних відходах потужністю від 7кВт до 40кВт. Опалювальна площа від 20кв.м. до 400кв.м. ККД – 85%. Тривалість горіння до 30годин на одній загрузці.

твердопавні котли stropuva

Увага!!!

Завітайте у розділ “Важлива інфомація для замовника”. Там знаходиться унікальна інформація, яка складається з відео та фото матеріалів, а також унікальних статтей на теми придбання, встановлення, монтажу та експлуатації твердопаливних котлів, сонячних колекторів, акумуляційних ємностей, безгазових бойлерів, регулюючої автоматики та систем безпеки цього обладнання, написані в формі зрозумілій будь якій людині. Всі публікації є надбаннями Компанії “ЕкономТепло”, написані на основі власного професійного досвіду та засновані на реальних фактах, реальних людей, таких як і Ви.

твердопавні котли stropuva

stropuva котел

Stropuva(універсальна)

Твердопаливні  котли Stropuva на кам’яному вугіллі, дровах, деревних відходах, торф’яних і тирсових брикетах потужністю від 10кВт до 40кВт. Опалювальна площа від 50кв.м. до 400кв.м. ККД – 85%. Тривалість горіння до 6 діб на одній загрузці.

твердопавні котли stropuva

Котли твердопаливні Stropuva (Стропува). Призначення – обігрів різного роду приміщень (житлових, промислових, адміністративних і т.д.). Представлена можливість синхронізувати роботу шляхом підключення до інших котлів. Система оснащена функцією природної  і допоміжної (облаштована вентилятором) циркуляцією повітря, необхідного для ефективного згоряння палива. В зв’язку з цим система буває відкритою, або закритою.Котел комплектується біотепловим регулятором тяги, запатентованим виробником.
Котел литовського виробника «Стропува» на конкурсі «Кращий продукт 2008 року» сертифікований маркуванням CE – знаком, котрий затверджує відповідність вимогам вищих европейських стандартів та безпеку для здоров’я споживача. Нагороджений золотою медаллю за економічність і конкурентноздатність.
Котел «Стропува» – один із найекономніших і перспективніших серед котлів будь-якого типу і виробника. Завдяки простоті своєї конструкції та елементарності обслуговування  займає лідируючі місця серед інших твердопаливних котлів.
Види твердопаливних Stropuva – стандартні (працюютьна дровах) і універсальні (функціонують на інших видах твердого палива). Потужність котлів сягає діапазону7 кВт – 40 кВт. Відповідно площа обігріву коливається від 20 кв.м до 500 кв.м.
Для обігріву великої площі можна встановити декілька котлів. Корпус оригінальних котлів характеризується порошковим покриттям жовтого кольору, інші кольори означають порушення автентичності продукту.

твердопавні котли stropuva

Додаткова інформація:

 Опис твердопаливних котлів Stropuva

 Паливо для твердопаливних котлів Stropuva

Конструкція твердопаливних котлів Stropuva

 Як відрізнити оригінальний котел Stropuva від підробки

 Купити в кредит

.

твердопавні котли stropuva

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук