ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Moderator Unica Sensor 10-50

риска кольорова

Каталог всіх  твердопаливних котлів ацуеунуу

котелкотелкотелкотелкотел

котел традиціцйний

риска видима

Потужності даної моделі:

Опис, ціни та технічні характеристики   моделі:  .

 Unica Sensor 10

кпкпрур

 Unica Sensor 15

fsgethetujr6u

Unica Sensor 20

упрр

Unica Sensor 25

 котел345

Unica Sensor 30

 котел 243456

Unica Sensor40

 котел1548512

Unica Sensor 50

котел 44554556

Монтаж 

Твердопаливні котли   обов’язково підключаються з Laddomat 21 або з термічним клапаном Esbe, для того щоб температура води яка повертається в котел була не нижче 65°С. Робоча температура котла повинна коливатись в межах 80-90 °С. (багато хто задасть питання: «Для чого мені на батареї 80-90°С?». Для того щоб отримати відповідь на це або інші питання звяжіться з нашими менеджерами) Котли moderator рекомендовано використовувати з акумуляційними ємностями.

ну і

увага увага

Увага!!!

Завітайте у розділ “Важлива інфомація для замовника”. Там знаходиться унікальна інформація, яка складається з відео та фото матеріалів, а також унікальних статтей на теми придбання, встановлення, монтажу та експлуатації твердопаливних котлів, сонячних колекторів, акумуляційних ємностей, безгазових бойлерів, регулюючої автоматики та систем безпеки цього обладнання, написані в формі зрозумілій будь якій людині. Всі публікації є надбаннями Компанії “ЕкономТепло”, написані на основі власного професійного досвіду та засновані на реальних фактах, реальних людей, таких як і Ви. P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.