ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Котли Kalvis 5 (10кВт – 20кВт)

Твердопаливні котли Котли Kalvis 5 (10кВт - 20кВт) каталог котлів Kalvis Котли Kalvis 5 (10кВт - 20кВт) серія Kalvis 5

.

котли твердопаливні котли

Котли Kalvis 5 (10кВт - 20кВт)

Відділ продажу:

+38 (067) 100-12-74;

+38 (050) 100-12-74;

Котли Kalvis 5 (10кВт - 20кВт)

Потужності даної моделі:

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: Kalvis 5

KALVIS 5-16(10)
котли на твердому паливі Kalvis
Твердотопливные котлы Калвіс KALVIS 5-20
котли на твердому паливі Kalvis

котли на твердому паливі Kalvis

Побутові компактні твердопаливні котли Kalvis

Представлені моделями потужністю від 10 до 20 Вт, які призначені для обігріву не лише побутових приміщень, але й для громадських та невеликих промислових площею від 50 до 280 м2. Основні переваги твердопаливних котлів Kalvis: довготривалий термін горіння (8-12 годин), невибагливість до якості пального (дрова із вологістю до 30-35%), високий ККД, довгий термін служби та ін.

Варто відмітити, що будь-яка з моделей котла має сучасний дизайн. Крім того, котли центрального обігріву від фірми Kalvis характеризуються високими екологічними показниками і економністю користування, так як в якості палива можна використовувати не лише дрова, але і деревні відходи, торф’яні та тирсові брикети.

Основний акцент в конструкції твердопаливних котлів був зроблений на комфорті та безпеці. Вирішуючи придбати для своєї нової дачі чи заміського будинку побутовий котел Kalvis, Ви отримаєте безліч можливостей: зможете розповсюджувати тепло і енергію в будь-якому приміщенні, регулювати температуру в міру необхідності. Плюс до всього, не будуть переноситись пилюка і повітря, як, наприклад, в системах повітряного обігріву.

Твердопаливний котел Kalvis буде по-справжньому ефективним для Вашого дому, поєднуючи в собі такі важливі властивості, як простота в експлуатації та естетика зовнішнього вигляду. А високий рівень безпеки ще більше запевнить Вас у правильному виборі – виборі котла центрального обігріву Kalvis.

Своїм зовнішнім виглядом твердопаливний котел Kalvis нагадує камінну топку, але, на відміну від неї, має сталевий нагрівальний корпус, всередині якого циркулює вода. У зв’язку з цим, котел потребує певного відношення, тому перед користуванням важливо ознайомитись з доданими інструкціями. Та, загалом, установка потребує мінімуму запобіжних заходів, що доволі зручно для недосвідченого користувача та власника котла Kalvis.

котли на твердому паливі Kalvis

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.