ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Котли Kalvis KO (8кВт – 10кВт)

Твердопаливні котли Котли Kalvis KO (8кВт – 10кВт) каталог котлів Kalvis Котли Kalvis KO (8кВт – 10кВт) повітрягріючі котли Kalvis

калвіс котли на твердому паливі

Котли Kalvis KO (8кВт – 10кВт)

Відділ продажу:

+38 (067) 100-12-74;

+38 (050) 100-12-74;

Котли Kalvis KO (8кВт – 10кВт)

Потужності даної моделі:

Опис, ціни та технічні характеристики моделі: Kalvis -KO

KALVIS KO-2
котли на твердому паливі Kalvis
Kalvis KO-2A
котли на твердому паливі Kalvis
Kalvis KO-2A1
котли на твердому паливі Kalvis

котли на твердому паливі Kalvis

.Повітрягріючі твердопаливні котли Kalvis.

Якщо у Вас є потреба в періодичному обігріві якогось приміщення, то для цієї цілі чудово підійдуть повітряногрійні котли. Такі котли є одним із поширених видів опалювального обладнання, призначеного для економного повітряного обігріву житлових та промислових приміщень, гаражів, теплиць і т.д., а також для приготування їжі на оснащеній спеціально для цього кухонній плиті.

Компанія Kalvis пропонує котли-плити найрізноманітніших варіацій, у конструкціях яких передбачений відвід теплого повітря у сусідні приміщення шляхом використання спеціальних труб, або системи подачі повітря з трубними вентиляторами. Таким чином, користування плитами виробництва Kalvis стане максимально економним та ефективним.

Наявні у асортименті повітряногрійні котли Kalvis розрізняються по потужності, мають великого об’єму топки, а також можуть бути із вмонтованою духовкою.

На ринку систем обігріву даний тип котлів користується значним попитом завдяки компактності, надійності в експлуатації та ефективності роботи.

Компанія Kalvis пропонує повітряногрійні котли вищої якості і технічних зручностей. Конструкція будь-якого котла Kalvis та принцип його роботи вкрай прості, тому будь-хто зможе розібратись в ньому без проблем. При установці не потрібні додаткові подіуми-підвищення чи основи, так як повітряногрійний котел кріпиться безпосередньо до підлоги. Коротше кажучи, не вимагає додаткових затрат. Деякі моделі навіть оснащені склом, яке здебільшого служить для полегшення регулювання процесу горіння.

Отже, найкращий варіант по ефективності нагріву повітря і економності обігріву будь-яких господарських та технічних приміщень – твердопаливний повітрягріючий котел Kalvis

котли на твердому паливі Kalvis

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.