ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Підбір твердопаливного котла

Ви не знаєте, який котел Вам підійде краще?

Ми Вам підкажемо!

Декілька рекомендацій по підбору твердопаливного котла:

1. Для початку потрібно для себе зрозуміти, що Ви хочете від котла. Мається на увазі, що для Вас є більш важливим чи тривалість горіння на одному завантаженні палива, чи ефективність роботи, чи вартість самого котла, чи простота обслуговування.

1) Якщо для Вас найважливішим є тривалість горіння котла на одному завантаженні палива, то зверніть увагу на котли довготривалого горіння. Ці котли можуть горіти найдовше. Якщо Ви будете в них спалювати дрова, то реально вони зможуть в цих котлах горіти від 20 до 36 годин. Так, в рекламах повсюду пишуть, що вони будуть горіти до 72 годин, але повірте це просто реклама. Але і 20-36 годин – це дуже багато і зручно. Також для ефективної роботи цих котлів не потрібна акумуляційна ємність, яка є зовсім не дешевою.  Це великі плюси цих котлів, але окрім цих плюсів є і свої мінуси. Ці котли порівняно важко чистити. Рекомендований діаметр дров 6-8см – це небагато. Низький коофіцієнт корисної дії при роботі на номінальній потужності. І Вартість цих котлів є немалою.

Якщо Ви не можете зараз перетелефонувати, то залиште будь-ласка свої контактні дані. І при першій же можливості Вам перетелефонують та допоможуть Вам у виборі.

Якщо Ви не хочете нічого заповнювати і чекати поки Вам передзвонять, то передзвоніть, будь ласка, за телефоном: (067) 100-12-74, (050) 100-12-74. Ви відразу отримаєте відповіді на всі Ваші питання.

Повна форма для підбору твердопаливного котла:

Працює 24 години на добу

Підбір твердопаливного котла

Ваше ім’я*

Телефон*

Ваш email

З якої Ви області?

Чим збираєтеся топити?

Скільки хочете щоб котел горів на одній загрузці(год.)?
3-66-1016-30

.

.
Заповніть форму і натисніть кнопку “ВІДПРАВИТИ“, і протягом 24 годин ми надамо Вам відповідь (як правило ми надаємо відповідь до 1-2 годин)

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.