ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Підбір твердопаливного котла

Ви не знаєте, який котел Вам підійде краще?

Ми Вам підкажемо!

Декілька рекомендацій по підбору твердопаливного котла:

1. Для початку потрібно для себе зрозуміти, що Ви хочете від котла. Мається на увазі, що для Вас є більш важливим чи тривалість горіння на одному завантаженні палива, чи ефективність роботи, чи вартість самого котла, чи простота обслуговування.

1) Якщо для Вас найважливішим є тривалість горіння котла на одному завантаженні палива, то зверніть увагу на котли довготривалого горіння. Ці котли можуть горіти найдовше. Якщо Ви будете в них спалювати дрова, то реально вони зможуть в цих котлах горіти від 20 до 36 годин. Так, в рекламах повсюду пишуть, що вони будуть горіти до 72 годин, але повірте це просто реклама. Але і 20-36 годин – це дуже багато і зручно. Також для ефективної роботи цих котлів не потрібна акумуляційна ємність, яка є зовсім не дешевою.  Це великі плюси цих котлів, але окрім цих плюсів є і свої мінуси. Ці котли порівняно важко чистити. Рекомендований діаметр дров 6-8см – це небагато. Низький коофіцієнт корисної дії при роботі на номінальній потужності. І Вартість цих котлів є немалою.

Якщо Ви не можете зараз перетелефонувати, то залиште будь-ласка свої контактні дані. І при першій же можливості Вам перетелефонують та допоможуть Вам у виборі.

Якщо Ви не хочете нічого заповнювати і чекати поки Вам передзвонять, то передзвоніть, будь ласка, за телефоном: (067) 100-12-74, (050) 100-12-74. Ви відразу отримаєте відповіді на всі Ваші питання.

Повна форма для підбору твердопаливного котла:

Працює 24 години на добу

Підбір твердопаливного котла

Ваше ім’я*

Телефон*

Ваш email

З якої Ви області?

Чим збираєтеся топити?

Скільки хочете щоб котел горів на одній загрузці(год.)?
3-66-1016-30

.

.
Заповніть форму і натисніть кнопку “ВІДПРАВИТИ“, і протягом 24 годин ми надамо Вам відповідь (як правило ми надаємо відповідь до 1-2 годин)

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук