ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли TBK Туреччина

емблема ТВК

Гарантія 3 роки.


¤ Ціни на твердопаливні котли ТВК

подробиці

Твердопаливні котли TBK Туреччина

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (067) 100-12-74

+38 (050) 100-12-74

+38 (093) 930-72-96

Твердопаливні котли TBK Туреччина

ТВК MEGA

Твердопаливні котли TBK MEGA традиційного горіння потужністю 24 кВт – 88 кВт, працюють на прямій тязі, тому  не потребують електроенергії.  Паливом служить кам’яне вугілля фракції горіх (d 25-50mm), деревина . Тривалість горіння на одній заправці становить 5-6 годин. Управління здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги. Котлова сталь товщиною 5мм. Гарантія на котли модельного ряду становить 3 роки.

                                                                економтепло

економтепло

котлы TBK MEGA F

ТВК MEGA F

Твердопаливні котли TBK MEGA-F традиційного горіння потужністю 25 кВт – 100 кВт, працюють завдяки примусовій тязі. Автоматичне управління здійснюється за допомогою контролера, який отримує дані від термодатчиків, керуючи при цьому роботою вентилятора. Паливом для TBK MEGA-F служить вугілля фракції горіх, деревина . Тривалість горіння на одній заправці становить 5-6 годин. Передні дверцята оснащені вторинним отвором для тяги повітря. Товщина сталі становить 5мм. На модельний ряд TBK MEGA-F надається гарантія терміном на 3 роки.

                                                                економтепло

економтепло

Твердопаливні котли ТВК турецького виробництва – найкраща пропозиція з точки зору ціна якість. Пропозиція охоплює котли традиційного горіння на дровах і кам’яному вугіллі. Великий діапазон  потужностей (25-100кВт)  дозволяє котлам ТВК використовуватись для обігріву житлових будівель, торгових та побутових павільйонів. Автоматичне управління максимально спрощує процес керування котлом. Також  в наявності є твердопаливні котли ТВК, які не потребують електроенергії, їхня перевага  – простота в експлуатації .

ЕКОНОМТЕПЛО

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук