ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли TBK Туреччина

емблема ТВК

Гарантія 3 роки.


¤ Ціни на твердопаливні котли ТВК

подробиці

Твердопаливні котли TBK Туреччина

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (067) 100-12-74

+38 (050) 100-12-74

+38 (093) 930-72-96

Твердопаливні котли TBK Туреччина

ТВК MEGA

Твердопаливні котли TBK MEGA традиційного горіння потужністю 24 кВт – 88 кВт, працюють на прямій тязі, тому  не потребують електроенергії.  Паливом служить кам’яне вугілля фракції горіх (d 25-50mm), деревина . Тривалість горіння на одній заправці становить 5-6 годин. Управління здійснюється за допомогою механічного регулятора тяги. Котлова сталь товщиною 5мм. Гарантія на котли модельного ряду становить 3 роки.

                                                                економтепло

економтепло

котлы TBK MEGA F

ТВК MEGA F

Твердопаливні котли TBK MEGA-F традиційного горіння потужністю 25 кВт – 100 кВт, працюють завдяки примусовій тязі. Автоматичне управління здійснюється за допомогою контролера, який отримує дані від термодатчиків, керуючи при цьому роботою вентилятора. Паливом для TBK MEGA-F служить вугілля фракції горіх, деревина . Тривалість горіння на одній заправці становить 5-6 годин. Передні дверцята оснащені вторинним отвором для тяги повітря. Товщина сталі становить 5мм. На модельний ряд TBK MEGA-F надається гарантія терміном на 3 роки.

                                                                економтепло

економтепло

Твердопаливні котли ТВК турецького виробництва – найкраща пропозиція з точки зору ціна якість. Пропозиція охоплює котли традиційного горіння на дровах і кам’яному вугіллі. Великий діапазон  потужностей (25-100кВт)  дозволяє котлам ТВК використовуватись для обігріву житлових будівель, торгових та побутових павільйонів. Автоматичне управління максимально спрощує процес керування котлом. Також  в наявності є твердопаливні котли ТВК, які не потребують електроенергії, їхня перевага  – простота в експлуатації .

ЕКОНОМТЕПЛО

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.