ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Комлектація твердопаливного котла

Якщо Ви вирішили, придбати твердопаливний котел: в цілях протипожежної безпеки; для ефективного та комфортного управління ним; для уникнення проблем при його використанні (щоб димохід не забивався сажею, щоб в камері загрузки не утворювалася смола та дьоготь, щоб він міг набирати температуру більше 60°С, щоб вам не доводилося вставати вночі і підкидати дрова кожні дві години), а також щоб Ваш котел горів максимальну кількість годин на одній загрузці та споживав мінімум дров, для того, щоб Вам дійсно було вигідно оплювати будинок (об’єкт) твердопаливним – а не газовим котлом-його ОБОВ’ЯЗКОВО слід доукомплектувати необхідними гідравлічними вузлами та автоматикою.

У нас є все що Вам потрібно! І Ви можите це все придбати у нас! Ми підберемо безмоликово персонально для Вас необхідну комплектацію обладнання для того, щоб Ви не викидали зайві гроші на лишнє та непотрібне. Перш ніж заповнити форму на замовлення ознайомтесь будь ласка з публікацією: “Три варіанти підключення твердопаливних котлів”. Для того, щоб Вам було легше розібратись в ситуації. В такому випадку нам буде легше виконати Ваш запит.

Окрім того, хочемо звернути Вашу увагу на те, що правильно підібране обладнання для корректної роботи Вашого котла без правильного монтажу не гарантуватиме Вам правильної економної роботи Вашого котла. Для того, щоб ознайомиитсь з наслідками неправильного монтажу прочитайте будь ласка публікацію під назвою: “Монтаж твердопаливного котла під назвою “Дві труби” або “Підводний човен”.

Після прочитаного, зателефонуйте нам за нашими контактами або заповніть будь ласка форму, при першій  можливості фахівці Компанії ЕКОНОМТЕПЛО зв’яуться з Вами.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.