Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Все що ми продаємо – ми спочатку випробували на собі

Ми не інтернет-магазин.  Все що ми продаємо – ми спочатку випробували на собі!

Скажіть, Вам часто в житті доводилося зустрічатися  з тим, щоб фірма або магазин перед тим, як пропонувати або продати людям, наприклад сонячні колектори ( які коштують приблизно 15000 євро) чи твердопаливний котел разом з акумуляційною ємністю, спочатку придбала це обладнання для себе, спеціально для того, щоб вивчити та випробувати його на собі?

А ми так і зробили і робимо!

 «Ви хочите провести опалення? »

¤ Вам потрібно підібрати і встановити котел на твердому паливі?

¤ Ви не знаєте, чи обов’язково потрібно встановлювати акумуляційну ємність, і якщо так, то якого вона має бути об’єму?

¤ Як можна з допомогою твердопаливного котла підігрівати воду?

¤ Де знайти хорошу інформацію на ці теми?

¤ Де знайти тих, хто все пояснить, а не  просто захоче продати?

Все що ми продаємо - ми спочатку випробували на собі

Відразу хочемо Вас запевнити у тому, що якщо Ви потрапили сюди, на цей сайт, то не даремно – це точно! Ви потрапили не в інтернет магазин, де Вам просто запропонують щось купити. Ви натрапили на “бездонный кладезь” унікальної іформації, яка допоможе Вам, після Вашого ознайомлення з нею, прекрасно орієнтуватися у світі систем опалення. Ви зможете легко зорієнтуватися у кого варто купувати, наприклад, твердопаливні котли Чи вони мають бути піролізні, чи звичайні традиційні котли на дровах.

Ви взнаєте багато про монтаж та підбір допоміжного обладнання: бойлери непрямого нагріву, регулюючу автоматику, акумуляційні ємності. Ви взнаєте, як це опалювальне обладнання можна використати і які переваги воно Вам надасть. Як газові котли можуть  працювати в парі з твердопаливними котлами, сонячними колекторами, акумуляційними ємностями, тощо.

На нашому сайті Ви взнаєте, що таке схема підключення твердопаливного котла і чи вона потрібна. А саме основне – Вам вдасться уникнути небезпеки для вашого будинку, та для людей, які в ньому проживають.

Також Ви зрозумієте, що котли на дровах це набагато серйозніше ніж газові котли. Ви вже ніколи не повторите чужих помилок, які б могли призвести до біди. Ви будете знати, що монтаж твердопаливного, а особливо піролізного, будь-хто зробити не зможе. Як получається в тих хто думає, що твердопаливний котел може підключити будь-хто, Ви можете прочитати в статті: “Монтаж твердопаливного котла під назвою “Дві труби” або “Підводний човен”. Окрім вищесказаного, завдяки нашому досвіду та знанням, Ви збережете свої гроші тому що, Ви вже будете знати: що Вам потрібно, а що ні. І не дозволите щоб Вас ошукали.

Ви будете знати, що існують різні варіанти підключення та різна комплектація обв’язки  твердопаливних котлів, також чи потрібно Вам купляти акумуляційну ємність і які 12 переваг дає Вам її правильне встановлення.

Власне тому, ми ще раз стверджуємо: «Те що ми Вам пропонуємо – в інтернет магазинах не продається і за жодні гроші не купується!»

Все що ми продаємо - ми спочатку випробували на собі

 ¤ Коротко про Компнію “Економтепло”

Все що ми продаємо - ми спочатку випробували на собі

Все що ми продаємо - ми спочатку випробували на собі

Ознайомившись з асортиментом продукції, яку ми пропонуємо, Ви додатково отримуєте можливість ознайомитися з нашим унікальним досвідом, який здобутий методом власних важких помилок. Завдяки отриманому досвіду за ці роки, ми стали справжніми фахівцями на теренах України і, в першу чергу, вважаємося експертами по твердопаливних котлах.

Нас постійно запрошують в різні регіони України, щоб ми підключали та запускали котельні з твердопаливними котлами. Хоча окрім наших фахівців, є ще дуже багато «файних майстрів», які говорять, що все зроблять, але після їхнього запуску система опалення добре не працює. І звертаємо Вашу увагу на те, що переробляти після таких псевдо спеціалістів набагато важче і дорожче.

Отже, завдяки тому, що практично весь здобутий нами досвід, починаючи з 2006 року, у царині твердопаливних котлів, сонячних колекторів, акумуляційних ємностей, бойлерів непрямого нагріву, регулюючої автоматики до них,  викладений у нас на сайті, Ви маєте Унікальну можливість ознайомитися з цим досвідом, не витрачаючи жодної копійки.

Це дасть Вам можливість, якщо є така необхідність у Ваших планах, отримати інформацію, яка допоможе Вам на стадії навіть просто наміру відмови від газу, вибрати безпомилково надійне обладнання, яке себе надзвичайно добре зарекомендувало.

Скажімо так, зайшовши у розділ “Про твердопаливні котли” та ознайомившись з унікальними авторськими публікаціями нашої Компанії, Ви станете настільки інформованим у цих питаннях, що Ви будете знати значно більше, ніж ті люди (продавці, майстри), які були б не проти дуже добре на Вас заробити. Якщо Ви дійсно детально ознайомитесь з викладеним матеріалом, то ошукати Вас не вдасться нікому! Особливо рекомендуємо Вам ознайомитися з публікацією “Монтаж твердопаливного котла під назвою “Дві труби” або “Підводний човен” в розділі “Авторські публікації” у підрозділі «Про твердопаливні котли». Для того, щоб уникнути можливих помилок у майбутньому рекомендуємо Вам ознайомитисяз авторськими публікаціями «Ознаки (симптоми) не правильно підключеного котла», «Чому погано горить твердопаливний котел»,  «У вас не гріє котел на твердому паливі?» які знаходяться в темі «Для тих, хто вже підключив сам або з “файним” майстром…» у розділі «Про твердопаливні котли».

І саме основне Такі речі, як сонячні колектори, піролізний твердопаливний котел, акумуляційна ємність, бойлер непрямого нагріву, газовий котел, водонагрівач, як і сама система опалення – Це ВСЕ ми випробували на собі. Це все встановлено у будинку Директора нашої «Компанії-ЕКОНОМТЕПЛО»!

Надіємось, що наш багатий досвід стане Вам у пригоді! Ми гарантуємо Вам на сто відсотків, що якщо Ви дійсно прочитаєте інформацію, яка знаходиться у розділах «Про твердопаливні котли», «Про сонячні колектори», «Про монтаж», «Повна комплектація», тоді Ви безпомилково зможете вирішити питання по купівлі та монтажу котла на дровах, сонячних колекторів та додаткового обладнання до них: акумуляційної ємності, водонагрівача, бойлера непрямого нагріву, регулюючої автоматики до системи опалення. Після цього Ви чітко будете знати що і в кого купити, для чого воно Вам все потрібно, і кому можна довірити монтаж систем опалення для ВАШОГО будинку.

Витративши на вивчення цього матеріалу небагато часу, Ви заощадите немалу кількість грошей!

З повагою, «Компанія-ЕКОНОМТЕПЛО»!

Карта сайту

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук