ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Дуже важливо про димоходи

все що Вам потрібно у нас є !

Замовити димохід зараз та отримати знижку подробиці

все що Вам потрібно у нас є !

 Доставка в будь-яку точку України

все що Вам потрібно у нас є !

Для коректної роботи твердопаливного котла дуже важливо знати про димоходи – обирати необхідно саме під ваш конкретний котел. Загальні рекомендації такі: він повинен бути зроблений з термостійких матеріалів , стійких до корозії, добре теплоізольованим , висоту і діаметр у відповідності вимог для вашого котла. У той же час розміри димоходу не повинні бути дуже великими (по ширині і висоті), оскільки це може сприяти утворенню ефекту «повітряного корку», коли холодне повітря у верхній частині труби заважає виходу димових газів. Потрібно також дотримати відстань при приєднанні до вертикального каналу, слідувати рекомендаціям виробника і враховувати будівельні норми.

В процесі експлуатації потрібно доглядати за димоходом, оскільки при згорянні твердого палива виділяється багато сажі (особливо якщо дрова недостатньо сухі), і димохід час від часу потрібно чистити. Для цього необхідно передбачити отвори в димоході для ревізії.

Які димоходи бувають.

Почнемо з димоходу, збудованого із цегли. Це класичний варіант, довгий час альтернативи якому не було (хіба що камінь). Вони, безсумніву, є міцні і стійкі. Але, з іншого боку, скласти подібні димарі можуть тільки досвідчені майстри, яких дуже складно знайти. Крім того, не завжди цегельний димохід відповідає вимогам, які потребують сучасні опалювальні прилади. Ще один недолік у тому, що встановлюється цегельний димохід тільки при будівництві будинку. Та й перекриття повинні бути розраховані на його чималу вагу.Тому димохід із цегли випробовує значну конкуренцію останнім часом з боку інших матеріалів.

Порівняно недавно на вітчизняному ринку з’явилися димоходи із шамоту – керамічних шамотних труб. У порівнянні із цегляним вони мають цілий ряд переваг: невелика вага, модульне монтування, стійкість до впливу агресивних середовищ. Але за ціною вони суттєво перевершують сталеві

До екзотичного варіанту можна віднести димохід зі скла, перевагами якого є низька теплова інертність і повна відсутність корозії. Але в той же час вони дуже дорогі й тому не одержали широкого використання.

Останній тип –димоходи із нержавіючої сталі. Подібні димоходи набагато легші, ніж цегляні, отже не потрібно додаткового зміцнення фундаменту. Димоходи з нержавіючої сталі довговічні, мають високу антикорозійну стійкість і відповідають вимогам, які диктуються сучасними опалювальними пристроями. На відміну від цегельних, металеві димоходи мають оптимальний перетин для проходження продуктів згорання. Завдяки круглій формі в ньому повністю відсутні перешкоди, які заважають руху диму, на гладких стінах не осідає сажа. І ще один дуже важливий момент. Металеві димоходи можна вільно встановлювати в побудованих будівлях, навіть там, де раніше не передбачалось додаткове опалювальне устаткування.

Дуже важливо про металеві димоходи можна зауважити: вони прості в обслуговуванні, багатофункціональні (підходять практично для будь-якого типу палива), мають низьку теплову інертність.

все що Вам потрібно у нас є !

Замовити  димохід зараз та отримати знижку

pro-tt-kotliЩе статті про твердопаливні котли kotli-na-drovaКаталог твердопаливних котлів
Спеціалісти, які Вам допоможуть:
  • Підібрати твердопаливний котел;
  • Підібрати правильне обладнання для монтажу;
  • Підберуть оптимальну схему монтажу;
  • Допоможуть визначити правильність підключення Вашого твердопаливного котла.
Josip
Мене звати Йосип
Старший спеціаліст технічного відділу
phone067-988-22-84;
phone099-000-52-34;
roman
Мене звати Роман
Спеціаліст технічного відділу
phone098-423-51-50;
Подзвоніть до нас! Ми з радістю Вам допоможемо!

Якщо у Вас є питання,

але Вам незручно до нас телефонувати,
тоді ви можете надати питання on-line

Задати питання
Ми будемо раді надати відповідь на Ваше питання!

Теги: , , ,

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук