ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Відгуки

Ми розпочали наповнення книги відгуків 07.10.2012 року. 

Економтепло

З точки зору поваги до клієнтів компанії “ЕкономТепло” їх  контактні дані  ми не розміщуємо на сайті. Лише, при потребі, ми можемо їх надати, після особистої згоди клієнта!!!

Економтепло
Дякую компанії “ЕкономТепло”, а саме менеджеру п. Йосипу та монтажній бригаді, за правильно підібраний та змонтований твердопаливний котел. Все працює на всі 100. Радимо Вас і своїм знайомим.

Ігор. Городок.

………………………………………………………………………………………………………………………

Вражена порядністю і відповідальністю керівника фірми п.Назара, так і менеджера фірми п. Романа.
Купували твердопаливний котел по “теплому кредиту”, доставка за фірмою. При доставці до будинку на наших “добрих” дорогах на Білогорщі на одній з ям тріснуло кріплення і котел в кузові перекинувся, побилась обшивка і невідомо що ще сталось. Я сказала, що я купую новий котел, а не битий, і брати його не буду. Через пару годин передзвонив керівник фірми п.Назар і сказав, що мене розуміє, просив почекати декілька днів допоки приїде новий котел від виробника і він мені покаже і битий котел і новий, щоб я не мала сумнівів. Все так і зробили. Я вражена, адже фірма влетіла в чималі збитки. При чому при мені на Новій Пошті битий котел був відправлений виробнику.  Дякую. В наш час таке зустрічається в рідкісних випадках. Удачі Вам і гарних продаж.

Ярослава. Львів.

………………………………………………………………………………………………………………………

Закінчується опалювальний сезон 16-17 року. У 2011 році купив котел ATMOS DS 18 S у компанії ЕКОНОМТЕПЛО: вони його і встановлювали. Монтаж і обв’язка котла зайняла 1,5 дні. За 6 років експлуатації котел зарекомендував себе з найкращого боку. Економний, легко чиститься. За весь період роботи тільки замінив термопатрон в клапані ESBE самостійно, дещо доробив у нижній камері. При дотримані всіх рекомендацій по дровах і обв’язці котла з ТА кращого котла ви не знайдете. Велика подяка ЕКОНОМТЕПЛО за тепло і надійність!!!. Якщо щось когось зацікавить пишіть svi.andr@ukr.net або дзвоніть 063-175-75-18

Рекомендації та пропозиції: Бачу ваш розвиток і розширення з травня 2011 року. Так тримати і не зупинятись на досягнутому. Хай щастить!!!

м. Хоростків Тернопільської обл., Андрій

………………………………………………………………………………………………………………………

Два тижні тому замовила твердопаливний котел. Все отримала в зазначені терміни. Після того, як отримала котел, замовила в них монтаж, прийшлось тиждень почекати, але кінцевим результатом задоволена. Все зробили швидко, на диво за собою поприбирали і показали, як користуватися. Навіть наклейку наклеїли на котел із своїми телефонами, на той випадок, якщо буде щось не зрозуміло.

Ціни не найдешевші (місцевий майстер коштував би мені дешевше). Але після того, як мене просвітили, що мені ще потрібно докупити до котла, то мені здалося шо хочуть з мене здерти… Відразу побігла до свого майстра і він сказав шо то всьо на…ер не потрібно… Вирішила знову перетелефонувати на фірму і сказати все, що я про них думаю. Подзвонила… Почала сваритися… Мене вислухали і почали пояснювати…

Так щоб довго не писати, як вони мене переконали, скажу коротко. Вони показали мені інструкцію і дали номера людей, яким вони ПЕРЕПІДКЛЮЧАЛИ твердопаливні котли. За дивним збігом обставин, один з них був мій сусід…))) Я в нього все розпиталася і він дійсно сказав, що після того, як економтепло йому переробило, то котел почав працювати набагато краще… Це мене переконало. Зараз все працює добре. Як буде дальше поки, що не знаю. Якщо шось вилізе не добре, то обов’язково вискажу своє “ФЕ”… Але поки що всім рекомендую.

Львівська обл., Ірина

………………………………………………………………………………………………………………………

Купив котел Атмос по самій низькій ціні. Довольний покупкою. Йосип допоміг підібрати і підказав, як встановити котел. Дякую.

Тут на ЕкономТепло саме дешевше і доставка безкоштовна! РЕКОМЕНДУЮ!

Волинська обл., смт Ратне Ігор

………………………………………………………………………………………………………………………

Сайт “Економтепло” знайшов в інтернеті за запитом “правила монтажу твердопаливних котлів”. І був приємно здивований, на відміну від інших сайтів, тут не намагаються нічого продати і нав’язати. Інформація викладена доступно і при уважному вивченні маса питань відпадає, залишається тільки визначитися зі своїми потребами і дати тех. завдання …
Сподіваюся найближчим часом до Вас підтягнуться клієнти з Луганської області

З повагою Володимир, Луганська обл.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Доброго дня!

Хочу висловити свою повагу до Вашої роботи. Аналізуючи пропозиції у сфері опалення та альтернативної енергетики на ринку ( ці питання для мене актуальні, оскільки на даний момент я будую власний будинок), я натрапив на сайт https://ekonomteplo.uzhgorod.ua.  Інформаційних матеріалів такого рівня якості НЕМА НІ В КОГО. За всіми цими статтями відчувається колосальна робота і досвід. І той факт, що Ви готові безоплатно ділитися цими знаннями і цим досвідом, вже викликає повагу! Я ще не працював з Вами, але впевнений, що якщо Ваша фірма приділяє своїй роботі хоча б 50% тої уваги, що приділяє своєму сайту – рівних Вам в Україні нема.

Щиро бажаю Вам успіху і сподіваюся на майбутню співпрацю.

З повагою, Юліан Хабровський. 

………………………………………………………………………………………………………………………..

Після довгих роздумів і пошуків твердопаливних котлів, вибір зупинився на Компанії “”ЕкономТепло”. Вибір був зроблений не даремно. Надзвичайно кваліфіковані, ввічливі і пунктуальні фахівці допомогли підібрати найкращий варіант (ефективний, енергоощадний, фінансово прийнятний ) монтажу та підключення твердопаливного котла. В моєму випадку це Віадрус U 22D 7 секцій. Роботи були  виконані чітко в погоджені терміни. Зауважень до роботи не було ніяких. Система  опалення запрацювала ефективно відразу, без ніяких доопрацювань, після запуску.

P.S. Ціни на котли і на обладнання  в них дійсно найкращі. Процвітання та побільше Вам клієнтів.

З повагою, пан Олег м. Городок (можемо надати телефон)

……………………………………………………………………………………………………………………….

Нещодавно придбав тут хороший твердопаливний котел Viadrus. При цьому отримав масу задоволення при спілкуванні з грамотним консультантом, а також з дівчиною яка коректувала оплату і доставку. Котел прийшов вчасно, товаром задоволений. Окрема подяка за створення інформаційно насиченого сайту.

Олександр

м. Луганськ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Сьогодні поспілкувався з Миколою Володимировичем – розділ монтажні послуги, попередньо переглянувши сайт. Багато інформації, головне доступно навіть для мене, я лікар за освітою, але в нашій країні на жаль, треба самому всюди розбиратись. Другими словами, щоб найняти на роботу майстра і він все якісно зробив, мусиш сам бути майстром, щоб потім його ж проконтролювати, тоді навіщо комусь платити. Кожен повинен займатися своєю справою і виконувати її якісно, принаймі намагатися, і завжди приємно мати справу з людьми, які знають що роблять, у любій галузі. Тому сайт для мене корисний, а якщо працівники Економтепло можуть це підтвердити на ділі, що я їм і бажаю, то це буде їм найкращою рекламою.

Володимир Тернопільська обл, м Почаїв. 

………………………………………………………………………………………………………………………..

Фірму “Економ-Тепло” знайшов по інтернету. Сайт фірми оформлений чудово. Доступність пошуку інформації і детальні пояснення.

Після проведення переговорів і порівняння іншої продукції ( аналог) прийняв рішення про встановлення сонячних колекторів і іншої автоматики для системи опалення і підігріву води. Система не являється складною в обслуговуванні. Представники  фірми провели інсталяцію обладнання в короткий термін і якісно. Питання, які виникали в процесі експлуатації обладнанння вирішувались по телефону.

Працівникам фірми бажаю успіхів і багато-багато роботи.

З повагою, пан Ігор, м. Миколаїв  (можемо надати телефон)

……………………………………………………………………………………………………………………….

Задоволений роботою компанії “Економтепло”,  щиро дякую спеціалістам, які допомогли мені у виборі твердопаливного котла, який є оптимальним для мого будинку. Котел був доставлений у найкоротші терміни та за доступними цінами. Щиро Вам дякую за професійно виконану роботу!

Петро Дмитрович

Тисмениця, Івано-Франківська обл.

………………………………………………………………………………………………………………………..

Добрий день!
Мене звати Валерій. Цього літа я замовляв в компанії “Економтепло” труби до димоходу. Хочу висловити свою подяку працівнику вашої компанії Віталію, який надав мені всю необхідну для мене інформацію по димоходах та трубах до них. Я сам проживаю в місті Рівному, проте мені доставили продукцію яку я замовив зі Львова у Рівне  за короткий термін часу та за доступною для мене ціною. Можу сказати, що сервісом, цінами та  термінами доставки компанії я був задоволений, щиро дякую компанії “Економтепло”!!!

Валерій Івановач,  м. Рівне

………………………………………………………………………………………………………………………..

Я, Коркімко Микола Анатолійович, замовив послугу встановлення котла Аtmos DC 18 S у фірмі “Економтепло”. Обслуговуванням менеджерів і технічного персоналу задоволений. Котел доставлений вчасно. Обладнання змонтоване і налаштоване на високому рівні. Монтаж виконаний з дотриманням усіх правил. Технічний персонал ввічливий, акуратний.

З повагою Коркімко М. А  м. Конопниця

……………………………………………………………………………………………………………………….

Доброго дня!
Мене звати Олександр. Серед чималої кількості пропонованих на ринку компаній я зупинив свій вибір на компанії “Економтепло” та не помилився. Хочу подякувати працівникам компанії за їхню добре виконану роботу. Я приємно був вражений термінами доставки котла, враховуючи те, що я проживаю у м. Рівному, термін доставки котла складав не більше 2-х днів, а сума за доставку була досить низькою, враховуючи відстань та вагу котла.

Олександр Євгенович

м. Рівне

………………………………………………………………………………………………………………………..

Компанія “Економтепло” для мене назавжди залишиться відповідальною та надійною. Дізнався я про неї через інтернет. Коли займався пошуком твердопаливного котла, натрапив на сайт компанії “Економтепло”, який для мене виявився дуже корисним у майбутньому. Інформація на сайті подана дуже доступно, чітко та професійно, відразу вказані ціни які є дійсно правдивими. Після цього я звернувся за номерами телефонів, які вказані на сайті, та отримав консультацію по твердопаливних котлах, які мене цікавили. Я залишився задоволеним після отриманої консультації, адже мені все доступно пояснили та підібрали необхідну для мене модель котла. З оплатою та доставкою також не було ніяких проблем, мені запропонували декілька варіантів розрахунку, для того, щоб я обрав той, який для мене буде надійним, та запропонували найнижчу ціну за доствку  з усіх можливих перевізників по всій Україні. Саме тому, я рекомендую компанію “Економтепло” всім, хто  має справу з опаленням!!!

Вадим  м. Харків

………………………………………………………………………………………………………………………..

Про компанію “Економтепло” дізнався з інтернету. Вибір був на економію і твердопаливний котел саме це. Ми вдячні працівникам вашої фірми, за швидкість і якість виконання робіт. Після встановлення обладнання все запрацювало на відмінно. Бажаєм всім процвітання, натхнення, успіхів у роботі і хороших клієнтів.

 З повагою Левчук Роман,  м. Нововолинськ  Волинська обл.

……………………………………………………………………………………………………………………….

Якщо, вам необхідна допомога у виборі твердопаливного котла та обладнання для нього я з впевненістю пропоную вам компанію “Економтепло” бо сам нещодавно був їхнім клієнтом. Мені потрібна була допомога у виборі котла, який би підходив мені як за якістю так і за ціною. Крім того мене цікавила доставка котла, адже я проживаю у Вінниці та не мав можливості забрати його власним автомобілем. Коли я звернувся за допомогою в “Економтепло” їхні спеціалісти допомогли мені підібрати котел, який був оптимальним для мого будинку та необхідне до нього обладнання. Після цього мені запропонували доставити котел зі Львова у Вінницю до самих дверей мого дому за приємливою для мене ціною, чим я дуже завдячую працівникам компанії. Котел я отримав за декілька днів в ідеальному стані. Тому, щиро дякую вам за вашу роботу та допомогу!

Олег  м. Вінниця

………………………………………………………………………………………………………………………..

Дуже вдячні менеджеру відділу продажу газового опалення п. Олені, за прекрасне ставлення та  розуміння ( форс-мажорних обставин) та чудовому відношенні до клієнтів, та розумінні їх проблем. Дуже вдячні компанії, що займається прекрасною роботою, дарує людям тепло та комфорт.

З повагою Тягун Марія та Мирон м. Львів

………………………………………………………………………………………………………………………..

Ми вдячні компанії “Економтепло” за якісну продукцію. Працівники Вашої фірми у визначений термін, швидко та кваліфіковано виконали свою роботу. Після встановлення обладнання проблем не було, система опалення запрацювала відразу. В майбутньому  надіємось на співпрацю  та взаємне порозуміння. Щиро бажаємо Вам процвітання, плідної праці, успіхів у роботі та багато хороших клієнтів.

З повагою  Олег Петрович,  Миколаївська обл. м. Криве озеро

……………………………………………………………………………………………………………………….

Компанія у якій я працюю замовляла в “Економтепло” обладнання для твердопаливного котла. Доставка в місто Київ була виконана вчасно по термінах, проблем із оплатою також не було. Обладнанням ми задоволені, всі необхідні документи та гарантії на нього ми також отримали. Тому, висловлюємо вам щиру подяку компанія “Економтепло”.

Анатолій   м. Київ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Нещодавно придбав в компанії “Економтепло” котел Atmos, роботою котла дуже задоволений, горить 7-8 годин. Працівники компанії старанно виконують свої обов’язки та намагаються зрозуміти потреби кожного клієнта. З власного досвіду я оцінюю роботу компанії “Економтепло” на відмінно та щиро їм дякую!!!

Іван м. Івано-Франківськ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Про компанію ” Економтепло” дізнався в інтернеті. Дізнався про вигоду твердопаливних котлів Атмос. Котел якісний, персонал працював вміло, ефективно. Дякуємо за проведену роботу.

Бурлак Іван Богданович, Тернопільська обл., Борщівський р-н., с. Ланівці

……………………………………………………………………………………………………………………….

Хочу виразити свою вдячність та повагу компанії “Економтепло” за їхню обізнаність та досконало виконану роботу. Щиро вам дякую за допомогу та за розуміння.

Володмир   м. Київ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Дякую працівникам компанії “Економтепло” за хороші ціни та швидкі терміни доставки продукції. Я проживаю в Луганську та замовляв у вас бойлери, які були доставлені протягом обіцяного мене терміну з усіма необхідними гарантійними документами. Роботою компанії я задоволений та  буду рекомендувати її своїм колегам та друзям.

Альберт    м. Луганськ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Дізнався про “Економтепло” через інтернет, коли шукав необхідне обладнання для свого котла. Коли подзвонив по вказаним на сайті телефонам, відразу отримав необхідну для мене інформацію та зробив замовлення. Вже на наступний день працівники компанії відправили мені моє замовлення, яке я отримав через короткий термін часу за доступною для мене ціною. Чесно кажучи, я був приємно здивований такою оперативністю роботи компанії “Економтепло”, тому бажаю вам працювати так продуктивно та професійно надалі. Успіхів вам у подальшій роботі компанії.

З повагою Олександр  м. Новоград-Волинський

………………………………………………………………………………………………………………………..

Про компанію “Економтепло”дізнався від сусідів, яким вони встановлювали твердопаливний котел. Працівниками компанії “Економтепло” було встановлено обладнання якісно і кваліфіковано за короткий термін часу. Після встановлення обладнання система запрацювала якісно. Працівникам компанії бажаю здоров’я, довгих років життя та багато клієнтів.

 Галина Іванівна, Харківська обл.

……………………………………………………………………………………………………………………….

У пошуках твердопаливного котла я звернувся до працівників вашої компанії “Економтепло”. На всі поставлені мною питання мені були надані обгрунтовані та конкретні відповіді, чим я дуже вам завдячую. Ваші спеціалісти допомогли мені підібрати твердопаливний котел та пояснили, яке обладнання є необхідним для правильного його підключення, зорієнтували по цінах та доставці. Роботу компанії “Економтепло” без вагань та сумнівів я оцінюю на відмінно!

Володимир  м. Луганськ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Роботою монтажної бригади задоволений. Всі консультації отримані в повному обсязі.

Косий  О. Ю.   м. Козятин

……………………………………………………………………………………………………………………….

Доброго дня!
Дуже дякую вам за якість по доступній ціні! Можу впевнено сказати, що ви виконуєте свою роботу професійно, надійно та без перешкод. Бажаю процвітання вам та добробуту, всім знайомим рекомендую вашу компанію.

З повагою Сергій  Київська обл. м. Біла Церква

………………………………………………………………………………………………………………………..

Працівниками вашої фірми задоволений. Хлопці працювали злагоджено і швидко, в загальному все добре. Думаю що так і буде дальше.

P.S  Працівник Славко навіть в струдню ліз  три рази, щоб поправити шланг від насосної станції. Дай Боже йому здоров’я! Дякую!!!

Луцейко Я.Н   м. Львів

………………………………………………………………………………………………………………………

Хочу подякувати компанії “Економтепло” за якісну продукцію по доступних цінах та швидку доставку. На сьогоднішній день залишилось дуже мало компаній, які пропонують якісне, надійне та професійне обслуговування клієнтів у даній сфері. Працюю з вами недавно, але можу сказати, що роботою задоволений. Бажаю вам і надалі залишатися такою ж чесною компанією, працювати з вами мені було дуже приємно.

Григорій    м. Хмельницьк

………………………………………………………………………………………………………………………..

Знайшов в інтернеті, подзвонив, поговорив. Сподобалась пропозиція, замовив котел та монтажну бригаду. Роботи виконані належно.

Смолінський В. В    м. Кіровоград

………………………………………………………………………………………………………………………

Замовляв насос Halm 25-6 (130) спілкувався з працівником на ім’я Назар, оперативністю роботи і якістю обслуговування залишився дуже задоволений! Якщо буде необхідність, обов’язково звернуся в дану компанію !!!

Сергій     м. Донецьк

………………………………………………………………………………………………………………………..

Хочу подякувати компанії “Економтепло” за виконання своє роботи на високому рівні. Особливу подяку хочу виразити за ваш сайт, на якому вся інформація подана дуже доступно та чітко. Як для мене, людини, яка не дуже обізнана в твердопаливних котлах, я з легкістю знайшов всю потрібну для мене інформацію по твердопаливних котлах  на вашому сайті www.ekonomteplo.com.ua., за що вам щиро вдячний!

Олег, м. Київ

……………………………………………………………………………………………………………………….

Щиро дякую монтажній бригаді компанії Економтепло за правильне підключення котла Атмос. Котел мені встановлювали два роки тому, за весь цей час з ним не було жодних проблем. Хлопці молодці, до них немає претензій, роботою я та моя родина задоволені. Особливу подяку, хочу виразити вашим працівникам монтажної бригади Йосипу та Петру!!!Дуже Вам дякуємо за добре зроблену роботу!!!

Свірський Андрій Іванович  Тернопільська обл. Гусятинський р-н. смт. Хоростків 

………………………………………………………………………………………………………………………

Працівники вашої компанії встановлювали мені котел Віадрус, робота була виконана швидко та без проблем. Зараз котел гріє добре, все працює. Ми вдячні компанії “Економтепло” за професійно зроблену роботу, бажаєм вам багато нових клієнтів та успіхів!!!

Юрій Станіславович   Закарпатська обл. с. Люта

………………………………………………………………………………………………………………………

Щиро вам дякую від всієї нашої родини! Дай вам Бог здоров’я та багато нових клієнтів. Я замовляв у вас котел Атмос разом із монтажем, роботою дуже задоволений, зараз ми з моєю родиною можемо переживати зиму з комфортом та теплом, завдяки роботі вашої копманії. З радістю буду рекомендувати вас всім знайомим та друзям, зараз вже рекомендую сусіду, який також хоче котел Атмос. Дякую за вашу роботу, бажаю вам процвітання та успіху!!!

З повагою Віктор  Рівненська обл., Дубнівський район,  с. Смига

……………………………………………………………………………………………………………………….

Замовляв у вашій компанії монтаж котла Атмос. Хлопці виконали всю роботу якісно, надійно та в обіцяні ними терміни. Зауважень до роботи не було ніяких, працівники, які підключали мені котел ввічливі та добре обізнанні в своїй роботі. Щиро їм  дякую за все!!!

Віктор   с. Михайлевичі

………………………………………………………………………………………………………………………

Приємно вражений роботою менеджерів компанії “Економтепло”.

Анатолій м. Умань

……………………………………………………………………………………………………………………….

Дуже задоволена роботою компанії “Економтепло”, завдяки їм в нас дуже тепло. Ми замовляли в них котел Атмос та його монтаж. Працівники монтажної бригати досконало все підключили та надали нам рекомендації, зараз все працює без проблем.. Котел горить 6 годин, як  нам і  обіцяли, та від нього в домі дуже приємне тепло. Щиро дякую Вам!!! При потребі з радістю до вас будемо звертатися та радити знайомим!

Боровець Орися Станіславівна Львівська обл. м. Городок

………………………………………………………………………………………………………………………

Хочемо висловити свою повагу до Вашої роботи. Компанія “Економтепло” для нас залишиться відповідальною та надійною. Дізналися про неї через інтернет, займаючись пошуком твердопаливного котла. Інформація на сайті подана дуже доступно, чітко та професійно, відразу вказані ціни, що одразу дає можливість вибору. Ми залишилися задоволеними після отриманої консультації по телефону, адже все доступно пояснили та підібрали необхідну для нас модель котла. З оплатою та доставкою також не було ніяких проблем, запропонували декілька варіантів розрахунку, для того щоб обрали той, який буде надійним та зручним для нас. Доставлено в самий короткий термін. Документація чітко оформлена.
Саме тому ми рекомендуємо компанію “Економтепло” всім, хто має справу з опаленням. Успіхів вам у подальшій роботі!
Дуже вдячні менеджеру відділу продажу газового опалення пані Мар’яні. Щиро дякуємо!!!!!

Малік Олександр Михайлович  Полтавська область, м.Кременчук

……………………………………………………………………………………………………………………….

Замовляв в Економтепло  твердопаливний котел Віадрус та його монтаж. Роботою компанії задоволений, зараз котел добре працює, ніяких проблем з ним в нас досі не було. Тому висловлюю свою подяку вашим  працівникам, які підключали мені котел. Щиро дякую за вашу роботу!

Тарас м. Львів

………………………………………………………………………………………………………………………

Приятно, что у нас в стране есть компания, сотрудники которой переживают за клиента! При покупке турбированного котла оказалось,что нет трубы и колена. Несмотря на то, что ждать пришлось около двух недель, менеджеры терпеливо отвечали на мои вопросы и, по прибытию груза, оперативно отправили его мне.
Спасибо!!!

 Юрий   г. Луганск

……………………………………………………………………………………………………………………….

Дуже задоволена роботою котла Stropuva, який я замовляла у Вас разом із монтажем. Все працює дуже добре! Щиро вам дякую за роботу та котел! Ми вже вас рекомендували та з радістю будемо ще рекомендувати в нашому місті!

 Біланич Тамара Василівна  Тячівський район с. Вільхівці

………………………………………………………………………………………………………………………

Знайшов компанію “Економтепло” через інтернет, подзвонив щоб отримати інформацію по чеських котлах Віадрус, які мене цікавили. Працівники компанії надали мені всю необхідну для мене інформацію по цінах, наявності та доставці. Я замовив в компанії “Економтепло” твердопаливний котел Віадрус на дрова, та мені його з легкістю доставили зі Львова в Шацьк. Котлом я задоволений, роботою компанії також. В майбутньому буду з радістю до вас звертатись! Дякую вам за допомогу!

З повагою Олександр м. Шацьк

……………………………………………………………………………………………………………………….

Задоволений роботою компанії “Економтепло”. Ще минулого року придбав у вас котел разом з монтажем. Котел працює добре, змонтовано все на високому рівні. Висловлюю вам свою подяку та повагу!

Петро Львівська обл. Золочивський р-н, с. Воронянки 

………………………………………………………………………………………………………………………

Доброго дня! Мене звати Олеся Дмитрівна, я завідувач дитячого садка в с. Тустань. До компанії Економтепло я звернулась за допомогою. В дитячому садку зламався електричний котел, та нам був потрібний теплообмінник до нього. Передзвонивши в Економтепло, працівники надали мені повноцінну консультацію та швидко знайшли необхідну мені деталь, після чого я зробила замовлення. Щиро вдячна працівнику Роману, тепер наші діти будуть в теплі, завдяки вашій допомозі!

Олеся Дмитрівна  Івано-Франківська обл. с. Тустань

……………………………………………………………………………………………………………………….

Загалом обладненням та монтажом, який здійснювала ваша компанія, я дуже задоволений. Котел встановлювали ще минулого року, зараз все працює на відмінно.  Дякую вам!

Микола Львівська обл. м. Східниця 

………………………………………………………………………………………………………………………

Наша компанія замовляла в “Економтепло” два твердопаливних котла Електромет. Всі умови співпраці були виконані на високому рівні. Котли ми отримали у зазначений термін, разом із усіма необхідними гарантійними документами. Хочемо висловити свою подяку компанії “Економтепло” за їхній профезіоналізм та надійність. Дякуємо Вам, тепер будемо рекомендувати Вас та Ваші послуги нашим колегам!

Наталя м. Вінниця 

……………………………………………………………………………………………………………………….

Дякую за допомого у виборі котла та правильний монтаж. Всім задоволений, все супер, ніяких притензій до вас немає!

Павло Миколайович Вінницька обл. с Іванів 

………………………………………………………………………………………………………………………

Жаль, что в нашем регионе нет таких специалистов. Купил котел Атмос. Прочитал на вашем сайте много полезной информации. У вас четкая, правильная позиция. Удачи вам и с наступающим Новым годом.

   Евгений           Россия,  Самарская область.

……………………………………………………………………………………………………………………….

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.