ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Відгуки про доставку

Ми розпочали наповнення книги відгуків 07.10.2012 року. 

Економтепло

З точки зору поваги до клієнтів компанії “ЕкономТепло” їх  контактні дані  ми не розміщуємо на сайті. Лише, при потребі, ми можемо їх надати, після особистої згоди клієнта!!!

Економтепло

За останні три дні після започаткування цієї рубрики книги відгуків, ми опитали близько 50 чоловік, які виявилися на 100 % задоволені нашою роботою в плані доставки. Ми попросили цих людей залишити свій відгук на  сайті і вони всі погодилися впродовж най коротшого терміну це зробити. Нажаль за браком часу  в нашому теперішньому світі ” Гонок по вертикалі”, знайти час на таку справу не  так  просто. Але  ми все ж таки надіємося на те що ці люди, які отримали від нас якісні послуги в плані доставки, залишать свій відгуки для тих людей, які будуть читати в  майбутньому.

 З повагою компанія “Економтепло” 

………………………………………………………………………………………………………………………..

Нещодавно придбав тут хороший твердопаливний котел Viadrus. При цьому отримав масу задоволення при спілкуванні з грамотним консультантом, а також з дівчиною яка коректувала оплату і доставку. Котел прийшов вчасно, товаром задоволений. Окрема подяка за створення інформаційно насиченого сайту.

Олександр

м. Луганськ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Задоволений роботою компанії “Економтепло”,  щиро дякую спеціалістам, які допомогли мені у виборі твердопаливного котла, який є оптимальним для мого будинку. Котел був доставлений у найкоротші терміни та за доступними цінами. Щиро Вам дякую за професійно виконану роботу!

Петро Дмитрович

Тисмениця, Івано-Франківська обл.

………………………………………………………………………………………………………………………..

 Доброго дня!
Мене звати Олександр. Серед чималої кількості пропонованих на ринку компаній я зупинив свій вибір на компанії “Економтепло” та не помилився. Хочу подякувати працівникам компанії за їхню добре виконану роботу. Я приємно був вражений термінами доставки котла, враховуючи те що я проживаю у м. Рівному, термін доставки котла складав не більше 2-х днів, а сума за доставку була досить низькою, враховуючи відстань та вагу котла.

Олександр Євгенович

м. Рівне

………………………………………………………………………………………………………………………..

 Якщо, вам необхідна допомога у виборі твердопаливного котла та обладнання для нього я з впевненістю пропоную вам компанію “Економтепло” бо сам нещодавно був їхнім клієнтом. Мені потрібна була допомога у виборі котла, який би підходив мені як за якістю так і за ціною. Крім того мене цікавила доставка котла, адже я проживаю у Вінниці та не мав можливості забрати його власним автомобілем. Коли я звернувся за допомогою в “Економтепло” їхні спеціалісти допомогли мені підібрати котел, який був оптимальним для мого будинку та необхідне до нього обладнання. Після цього мені запропонували доставити котел зі Львова у Вінницю до самих дверей мого дому за приємливою для мене ціною, чим я дуже завдячую працівникам компанії. Котел я отримав за декілька днів в ідеальному стані. Тому, щиро дякую вам за вашу роботу та допомогу!

Олег  м. Вінниця

………………………………………………………………………………………………………………………..

Компанія у якій я працюю замовляла в “Економтепло” обладнання для твердопаливного котла. Доставка в місто Київ була виконана вчасно по термінах, проблем із оплатою також не було. Обладнанням ми задоволені, всі необхідні документи та гарантії на нього ми також отримали. Тому, висловлюємо вам щиру подяку компанія “Економтепло”.

Анатолій   м. Київ

………………………………………………………………………………………………………………………..

Хочу виразити свою вдячність та повагу компанії “Економтепло” за їхню обізнаність та досконало виконану роботу. Щиро вам дякую за допомогу та за розуміння.

Володмир   м. Київ

………………………………………………………………………………………………………………………..

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.