ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Каталог каналізаційні труби

Каталог каналізаційні труби

Каталог каналізаційні труби

 13 Каналізаційні труби фірми BABIH

Тридцятирічний досвід спеціалізації з випуску труб і сполучних деталей з ПВХ дозволяє назвати фірму ВАВІН експертом по виробництву каналізаційних систем. Послідовна політика поліпшення якості продукції, орієнтація на новітні технологічні рішення і, перш за все, уміння швидко реагувати на запити споживачів дозволяють сьогодні запропонувати універсальну систему, що відповідає найвищим світовим стандартам.

Каталог каналізаційні труби

Каталог каналізаційні труби

 Каталог каналізаційні труби Компанiя “Ельпласт» виробляє труби для зовнішньої каналізації Е2-К з профільованими стінками із поліпропілену нової генерації – блочного сополімеру РР-В. За особливостями цей матеріал набагато перевищує можливості PVC і РЕ, вiн забезпечує виробам ряд додаткових переваг при експлуатацiї.

Зокрема, підвищена хімічна стійкість поліпропілену дозволяє застосовувати ці труби не тільки в будівництві безнапірних побутових, або каналізаційних дощових мереж загального призначення, i, крiм цього, використовувати при транспортуваннi промислових стоків в умовах хімічно забруднених ґрунтів.

Каталог каналізаційні труби

Каналізаційні труби:

Сучасні споживачі висувають високі вимоги до труб, що купуються і встановлюються, в тому числі, і каналізаційних. При виборі тієї або іншої фірми увага звертається не тільки на ціну і основні експлуатаційні характеристики. Звичайно, каналізаційна труба повинна бути і міцною, і довговічною, і стійкою до різних видів впливів: хімічних, температурних, абразивних. Але не менш важливо й те, щоб труби виготовлялися з екологічно чистого матеріалу. Всім цим, і багатьом іншим вимогам оптимальним чином відповідають пропоновані нами каналізаційні труби

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.