ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газовий котел Ariston

котел арісрон, газові котли 65

¤ Каталог газові котли Газовий котел Ariston

котел арісрон, газові котли 65

Газові котли ARISTON:

котел арісрон, газові котли 45

серія Egis

Газові котли Арістон серії Egis мають невеликі габарити і таку ж невелику вартість. Вони чудово вписуються в будь невеликі приміщення. Ці котли прекрасно адаптовані до українських умов і мають інтелектуальну систему управління, високий ККД і сучасний стильний дизайн. Теплообмінник в котлах цієї серії бітермічний, спрямований на опалення та нагрів води. На ергономічній панелі управління світлодіодна індикація вказує на здійснюваний режим роботи.

котел арісрон, газові котли 1

котел арісрон, газові котли 345

котел арісрон, газові котли 76

серія Clas

Газові котли Ariston серії Clas з метою додання естетичного вигляду місць підключення трубопроводів оснащені декоративним кожухом. Всі котли цієї серії оснащені насосом збільшеної потужності з модуляцією швидкості обертання, цифровим дисплеєм, вторинним теплообмінником збільшеної потужності і розширювальним баком збільшеного об’єму. Отвір для аналізу продуктів згоряння є особливістю цих котлів.

Система самодіагностики відображає коди неполадок на цифровому дисплеї, на якому також можна переглянути список останніх помилок. Незайвими будуть функція відкачування повітря з опалювального контуру та наявність фільтру механічного очищення в обох контурах.

котел арісрон, газові котли 56

котел арісрон, газові котли 65

котел арісрон, газові котли 5

Серія Genus

Моделі серії Genus двоконтурних газових котлів Ariston оснащені вентилятором з плавним регулюванням швидкості обертання, мідним первинним теплообмінником і вторинним теплообмінником збільшеної продуктивності. Також в котлах цієї серії передбачений роз’єм для підключення цифрового програматора з датчиком вуличної температури.

котел арісрон, газові котли 56

котел арісрон, газові котли 43

Ariston – один з провідних світових виробників опалювальної техніки для автономного опалення.

Настінні газові котли опалення ARISTON відрізняються інтелектуальною програмою керування, економічністю, широким діапазоном потужності від 5 до 35 кВт і, звичайно ж, стильним італійським дизайном. Котли максимально зручні і прості в експлуатації, повністю адаптовані до українських умов. Приємним і немаловажним доповненням є практично безшумна робота газового котла.

Газові котли Ariston – це ідеальне рішення для обладнання квартир і заміських будинків. Двоконтурний газовий котел забезпечить надійну і безперебійну роботу систем опалення та гарячого водопостачання.

На ринку України компанія Арістон представляє 3 серії газових котлів Egis, Clas і Genus. Кожен з них володіє своїми особливостями і перевагами. Але загальною їх рисою є двоконтурний механізм, призначений для опалення приміщень та нагрівання води.

котел арісрон, газові котли 23

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук