ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Газовий котел Ariston

котел арісрон, газові котли 65

¤ Каталог газові котли Газовий котел Ariston

котел арісрон, газові котли 65

Газові котли ARISTON:

котел арісрон, газові котли 45

серія Egis

Газові котли Арістон серії Egis мають невеликі габарити і таку ж невелику вартість. Вони чудово вписуються в будь невеликі приміщення. Ці котли прекрасно адаптовані до українських умов і мають інтелектуальну систему управління, високий ККД і сучасний стильний дизайн. Теплообмінник в котлах цієї серії бітермічний, спрямований на опалення та нагрів води. На ергономічній панелі управління світлодіодна індикація вказує на здійснюваний режим роботи.

котел арісрон, газові котли 1

котел арісрон, газові котли 345

котел арісрон, газові котли 76

серія Clas

Газові котли Ariston серії Clas з метою додання естетичного вигляду місць підключення трубопроводів оснащені декоративним кожухом. Всі котли цієї серії оснащені насосом збільшеної потужності з модуляцією швидкості обертання, цифровим дисплеєм, вторинним теплообмінником збільшеної потужності і розширювальним баком збільшеного об’єму. Отвір для аналізу продуктів згоряння є особливістю цих котлів.

Система самодіагностики відображає коди неполадок на цифровому дисплеї, на якому також можна переглянути список останніх помилок. Незайвими будуть функція відкачування повітря з опалювального контуру та наявність фільтру механічного очищення в обох контурах.

котел арісрон, газові котли 56

котел арісрон, газові котли 65

котел арісрон, газові котли 5

Серія Genus

Моделі серії Genus двоконтурних газових котлів Ariston оснащені вентилятором з плавним регулюванням швидкості обертання, мідним первинним теплообмінником і вторинним теплообмінником збільшеної продуктивності. Також в котлах цієї серії передбачений роз’єм для підключення цифрового програматора з датчиком вуличної температури.

котел арісрон, газові котли 56

котел арісрон, газові котли 43

Ariston – один з провідних світових виробників опалювальної техніки для автономного опалення.

Настінні газові котли опалення ARISTON відрізняються інтелектуальною програмою керування, економічністю, широким діапазоном потужності від 5 до 35 кВт і, звичайно ж, стильним італійським дизайном. Котли максимально зручні і прості в експлуатації, повністю адаптовані до українських умов. Приємним і немаловажним доповненням є практично безшумна робота газового котла.

Газові котли Ariston – це ідеальне рішення для обладнання квартир і заміських будинків. Двоконтурний газовий котел забезпечить надійну і безперебійну роботу систем опалення та гарячого водопостачання.

На ринку України компанія Арістон представляє 3 серії газових котлів Egis, Clas і Genus. Кожен з них володіє своїми особливостями і перевагами. Але загальною їх рисою є двоконтурний механізм, призначений для опалення приміщень та нагрівання води.

котел арісрон, газові котли 23

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.