ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

WOLF газові котли (Волф) Німеччина

WOLF газові котли (Волф) Німеччина
ЕКОНОМТЕПЛО 

¤ Каталог газові котли WOLF газові котли (Волф) Німеччина

все що Вам потрібно у нас є !

 Доставка в будь-яку точку України

все що Вам потрібно у нас є !

газовий котел WOLF CGG-1K потужністю 24 та 28 кВт

-серія настінних двоконтурних газових котлів від компанії WOLF (Німеччина). Призначені для систем опалення та ГВП. Високий (понад 94%) ККД і надійність конструкції – основні якісні характеристики котлів цієї серії. Надійність котлів WOLF CGG-1K досягається, в тому числі, завдяки використанню високоякісних комплектуючих від відомих світових виробників, зокрема, компаній Grundfos, Worgas, SIT.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

ГАЗОВИЙ КОТЕЛ WOLF CGU-2K потужністю 18 та 24 кВт

Газові настінні комбіновані котли Wolf CGU-2К, мають відкриту камеру згоряння (природний відведення продуктів горіння) призначаються для теплопостачання і забезпечення гарячою водою житлових, виробничих, інших приміщень, площа яких становить від 180 до 240 кв.м.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

Газові двоконтурні котли WOLF CGG-2K

Котли цієї серії характеризуються відносно невеликою вагою, компактністю і надійністю конструкції. Принцип нагріву води через вторинний теплообмінник – проточний. Повітря для горіння подається з атмосфери. Атмосферний пальник котлів даної серії без проблем функціонує і на природному, і на зрідженому газі.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

Одноконтурні котли WOLF

Газовый настенный котел Wolf CGG-2-18 (18 кВт) Газовий котел WOLF CGG-2 потужністю 18 та 24 кВт

газові одноконтурні котли Wolf CGG-2 використовуються в якості джерела опалення побутових, виробничих, інших приміщень, площа яких становить від 180 до 240 кв.м. Крім того, газові котли серії CGG-2 можуть служити і для отримання гарячої води – при підключенні бойлера-водонагрівача.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

газовий котел WOLF CGU-2 потужністю 18 та 24 кВт

газові котли WOLF CGU-2 c відкритою камерою згоряння призначені для теплопостачання житлових, виробничих, будь-яких інших приміщень із закритою опалювальною системою і для ГВП (при приєднанні водонагрівача).


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

Одна з найбільших компаній Німеччини, розташована в містечку Майнбург на території Баварії. Компанія була заснована в 1965 році з метою виробництва обладнання для переробки … хмелю, поля якого оточували (і, до речі, досі оточують) територію заводу буквально з усіх боків. Саме з цієї віхи почався шлях компанії, на сьогоднішній день є лідером у сфері розробок і виробництва кліматичного і опалювального устаткування.
кккккерпк45п

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук