ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

WOLF газові котли (Волф) Німеччина

WOLF газові котли (Волф) Німеччина
ЕКОНОМТЕПЛО 

¤ Каталог газові котли WOLF газові котли (Волф) Німеччина

все що Вам потрібно у нас є !

 Доставка в будь-яку точку України

все що Вам потрібно у нас є !

газовий котел WOLF CGG-1K потужністю 24 та 28 кВт

-серія настінних двоконтурних газових котлів від компанії WOLF (Німеччина). Призначені для систем опалення та ГВП. Високий (понад 94%) ККД і надійність конструкції – основні якісні характеристики котлів цієї серії. Надійність котлів WOLF CGG-1K досягається, в тому числі, завдяки використанню високоякісних комплектуючих від відомих світових виробників, зокрема, компаній Grundfos, Worgas, SIT.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

ГАЗОВИЙ КОТЕЛ WOLF CGU-2K потужністю 18 та 24 кВт

Газові настінні комбіновані котли Wolf CGU-2К, мають відкриту камеру згоряння (природний відведення продуктів горіння) призначаються для теплопостачання і забезпечення гарячою водою житлових, виробничих, інших приміщень, площа яких становить від 180 до 240 кв.м.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

Газові двоконтурні котли WOLF CGG-2K

Котли цієї серії характеризуються відносно невеликою вагою, компактністю і надійністю конструкції. Принцип нагріву води через вторинний теплообмінник – проточний. Повітря для горіння подається з атмосфери. Атмосферний пальник котлів даної серії без проблем функціонує і на природному, і на зрідженому газі.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

Одноконтурні котли WOLF

Газовий котел WOLF CGG-2 потужністю 18 та 24 кВт

газові одноконтурні котли Wolf CGG-2 використовуються в якості джерела опалення побутових, виробничих, інших приміщень, площа яких становить від 180 до 240 кв.м. Крім того, газові котли серії CGG-2 можуть служити і для отримання гарячої води – при підключенні бойлера-водонагрівача.


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

газовий котел WOLF CGU-2 потужністю 18 та 24 кВт

газові котли WOLF CGU-2 c відкритою камерою згоряння призначені для теплопостачання житлових, виробничих, будь-яких інших приміщень із закритою опалювальною системою і для ГВП (при приєднанні водонагрівача).


КЕКР6ГІПЦРП

кккккерпк45п

Одна з найбільших компаній Німеччини, розташована в містечку Майнбург на території Баварії. Компанія була заснована в 1965 році з метою виробництва обладнання для переробки … хмелю, поля якого оточували (і, до речі, досі оточують) територію заводу буквально з усіх боків. Саме з цієї віхи почався шлях компанії, на сьогоднішній день є лідером у сфері розробок і виробництва кліматичного і опалювального устаткування.
кккккерпк45п

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.