ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Сучасні твердопаливні котли


Твердопаливні котли. Скажіть хіба хтось міг подумати ще 10 років назад, що це питання буде актуальним для нас? Ні? А зараз? Кожна людина в якої був газ, зі скептицизмом відносилася до того, що свій будинок можна буде опалювати твердопаливним котлом. П’ять років назад твердопаливні котли почали розглядати як альтернативне джерело тепла у опаленні свого будинку.

На сьогоднішній день котли на твердому паливі сприймаються, як основні, а газові та електричні котли, як другорядні.

Чому відбулися такі разючі зміни з котлами на дровах?

Перша причина це та, що ціна на газ стрімко та стабільно росте. Друга – що його можуть взагалі перекрити, так як вже одного разу було сталося на Новий Рік. І найбільша та найважливіша причина це та, що ніхто не знає скільки газ коштуватиме через півроку, рік, п’ять років.
Сучасні твердопаливні котли

¤ Каталог твердопаливні котли Сучасні твердопаливні котли

Сучасні твердопаливні котли
А так собі встановив раз в житті твердопаливний котел, та маєш чистий спокій, і кишеня не спорожнюється.
Окрім того, за останні роки, твердопаливні котли додали в ефективності та економії. Так само вони стали легкі в обслуговуванні та безпечні. При правильному підключенні деякі з твердопаливних котлів горять на одній загрузці від 8 годин до 5-ти діб.

Окрім того твердопаливні котли здатні працювати зараз на дровах, на бурому та кам’яному вугіллі, на стружці, тирсі, торфобрикетах, тирсобрикетах і т.п.

Власне тому твердопаливні котли встановлені вдома стали предметом гордості, символом заощадження коштів та престижу.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.