ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Котли на твердому паливі

Про котли на твердому паливі ще 10 років ніхто не задумувався. Тепер навпаки всі тільки і думають про них, про їх величність котли на тверде паливо. Зараз ми вам розповімо, як правильно вибрати, підібрати такий котел для себе, як правильно його змонтувати. Що обов’язково потрібно буде ще докупити, і як визначити чи вибрати правильних майстрів.

Котли на твердому паливі

¤ Каталог твердопаливні котли Котли на твердому паливі

Котли на твердому паливі

Вибір котла на тверде паливо

Ну почнемо розбиратися. І так вам, щоб вибрати твердопаливний котел потрібно для початку знати, що вони котли твердопаливні бувають традиційні, пілолізні, і так звані довготривалого горіння.

Тепер ви повинні знати що традиційні котли на твердому паливі на одній загрузці будуть горіти 2-3 год. при правильному підключенні від 3 до 5 годин. Піролізні котли на твердому паливі будуть горіти на одній загрузці від 3 до 4 годин, при правильному підключенні від 6 до 8 годин.

І тепер на кінець котли довготоривалого горіння які можуть горіти як заявляє виробник від 8 до 30 год при правильному підключенні.

Ви напевно зауважили, що котел при правильному підключенні горить як правило на одній загрузці більше майже на 40%. Це означає що при неправильному підключенні вам буже на початку зими на 40% дорожче опалювати котлами твердопаливними, а під кінець зими і на всі 70%. Це відбудеться тому, що неправильно підключений котел твердопаливний буде горіти що раз гірше і гірше а давати тепла що раз менше і менше.

Монтуємо котли на твердому паливі

І так тепер саме основне при котлах на твердому паливі – це їх правильне підключення. Для того щоб правильно підключити котел на тверде паливо вам потрібно найняти майстрів які можуть це правильно зробити.

Як зрозуміти чи вони можуть і вміють підключати котли на твердому паливі? Дуже просто, якщо вони підключили менше ніж 10 котелень з котлами на тверде паливо, вам не варто зв’язуваьтися з ними, Не варто звичайно якщо ви не хочите, щоб хтось вчився підключати котли на тверде паливо у вас в хаті і за ваші гроші. Не варто тому, що вам потрібно один раз встановити котли на твердому паливі, правильно і на все життя без проблем. Якщо ви це зробите неправильно, то будете мати проблеми на все життя.

Для того щоб взнати, які проблеми мають люди, які неправильно підключили котли на тверде паливо, рекомендуємо познайомитися з нашими авторськими публікаціями:

¤ Чому погано горить твердопаливний котел

Котли на твердому паливі

¤ У вас не гріє котел на твердому паливі? 

Котли на твердому паливі

¤ Ознаки (симптоми) непратровильно підключеного котла

Котли на твердому паливі

¤ Монтаж твердопаливного котла під назвою “Дві труби або підводна лодка”

Котли на твердому паливі

¤ Не повторюйте чужих помилок. Яких?

Котли на твердому паливі

Окрім того щоб котел правильно працював його необхідно доукомплектувати, чим саме?

Дивіться тут:  Повна комплектація твердопаливного котла

Це ми вам заявляємо як експерти по твердопаливних котлах. Про котли на твердому паливі – ми знаємо  практично все!

P.S. Продати хочуть всі, а пояснити що до чого, не може майже ніхто – або чому бажано купувати продукцію у нас

Теги:

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.