ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Неправильно змонтовані котли

Рекомендуємо ознайомитися з авторською публікацією:

Монтаж твердопаливного котла під назвою “Дві труби або підводна лодка”

Тут ми започатковуємо рубрику “Неправильно підключені твердопаливні котли”. Зараз, в пік активності попиту на твердопаливні котли, дуже багато людей користуються послугами непрофесійних майстрів. Що в результаті цього вони отримують і чи варто на це іти, Ви знайдете у цьому розділі. Твердопаливний котел повинен після правильного монтажу приносити завжди тепло та економію, а не як після непрофесійної роботи майстрів: проблеми, бруд та розчарування.

Неправильно змонтовані котли

Об’єкт відноситься до категорії монтажу твердопаливного котла під назвою “Дві труби”:

Неправильне підключеня твердопаливного котла Elektromet1 Неправильне підключеня твердопаливного котла Elektromet2 Коментар господаря:
Звертаюся до вас за допомогою перепідключення твердопаливного котла. Через неправильне підключення котла з нього сильно тече смола. Максимальний час горіння котла становить 2-2,5 години. Після закінчення горіння з’являється багато відходів, нещодавно ми викинули 2 відра відходів. Все це через необізнаність майстрів, які займалися підключенням котла, що призвела до таких наслідків.
Прошу вашої допомоги!
 Неправильне підключеня твердопаливного котла Elektromet3
 Неправильне підключеня твердопаливного котла Elektromet4

Неправильно змонтовані котли
Наслідки монтажу твердопаливного котла під назвою “Дві труби”:

наслідок неправильного підключення твердопаливного котла Утворення дьогтю на стінках твердопаливного котла Об’єкт Знаходиться в м. Сокаль, Львівська обл. На фото зображено наслідки неправильного підключення твердопаливного котла Orlan. Цей твердопаливний котел був замінений нашими майстрами на котел Atmos. Внаслідок неправильного підключення твердопаливного котла камера загрузки була вся в смолі, з димоходу було витягнуто чотири відра відходів (дьогтю, попелу та недогорілих кусків дров).
Закоксованість димохідної труби внаслідок неправильного підключення твердопаливного котла
Закоксованість димохідної труби

Неправильно змонтовані котли

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.