Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Як купити твердопаливний котел так, щоб пізніше про це не пошкодувати!

Ви вирішили придбати твердопаливний котел, але самого бажання і грошей буде замало! Є люди, життя яких перетворилося на пекло, після  невдалої купівлі такого котла.  Деякі з них відмовилися опалювати  твердопаливним котлом взагалі і далі продовжують опалювати газовим. Для того, щоб не втрачати багато грошей порожньо, Вам необхідно витратити трохи часу  для отримання корисної  інформації.

Завдяки цій інформації  Ви ніколи не зробите тих помилок, які призведуть до того, що Ваш котел буде горіти на одній загрузці дров не більше двох годин, з димоходу  не буде текти смола (іноді це  близько літри в день), Ваш котел не буде споживати в три рази більше  дров і давати, при тому, в три рази менше тепла. Наприклад,  однієї загрузки дров піролізного котла буде вистачати на цілу ніч і Ви добре будете висипатися. В іншому випадку, Ви взагалі не будете спати вночі, або відмовитесь від використання на ніч твердопаливного котла. Тому що, він захоче їсти кожні дві години. Відповіді на ці проблеми Ви зможете отримати, ознайомившись з публікаціями, які ми Вам пропонуємо. Як правило люди,  які використовують твердопаливні котли,  поділяються на дві категорії.
Перша:

  • в цих людей твердопаливний котел не набирає температуру;
  • з димоходу тече смола;
  • котел горить на одній загрузці: традиційний –  від 1- 2-х годин, піролізний- від 1-З-х годин максимум, довготривалого горіння – від 2-5-ти годин.

Ці люди не сплять по ночам  все приміщення в сажі, смолі і димі

У нас є все що Вам потрібно!

 Якщо хочете отримати більше інформації на цю тему натисніть тут

У нас є все що Вам потрібно!

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук