Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Друга помилка – Ви неправильно підібрали комплектацію твердопаливного котла


⇒  ПЕРША ПОМИЛКА   


Другою помилкою, яку допускають люди – це припущення, що для якісної роботи твердопаливного котла достатньо його просто придбати. Купив – і він одразу буде тобі 8-10 год. горіти. Але це доволі груба помилка. Адже для того, щоб котел горів добре і довго на одному завантаженні і щоб у ньому не утворювалася смола, щоб він не димів, щоб твердопаливний котел мало споживав дров, щоб був безпечний і не вибухнув, його потрібно правильно укомплектувати.

Без такої обов’язкової комплектації жоден твердопаливний котел правильно та безпечно працювати не буде. Підкреслюю: жоден! Це те ж саме, як і те, що найкращий в світі телевізор буде працювати без антени як найгірший в світі.

Багато людей цього не знають або думають по-іншому. Це і є їхньою другою помилкою, яка, як правило, витікає з першої. З першої тому, що Вам неправильно підібрали або продали неправильний твердопаливний котел, відповідно, і неправильно укомплектували.

Для того, щоб правильно укомплектувати твердопаливний котел, потрібен висококваліфікований спеціаліст. Рідко це може зробити звичайний продавець. В нашій компанії, наприклад, цим займається спеціальний технічний відділ. Відділ продажу до цього категорично не допускається тому, що це дуже відповідальний момент. Спеціалісти технічного відділу – це ті люди, які знають твердопаливні котли і всю інформацію про них як свої п’ять пальців. Це до них звертаються люди з цілої України з проблемами щодо своїх твердопаливних котлів, і це вони, завдяки своєму унікальному досвіду, знаходять причини поганого горіння проблемних котлів і дають їм друге життя.

Наприклад, при продажі у нас твердопаливного котла, спеціаліст з технічного відділу задасть клієнту дуже велику кількість запитань на тему площі будинку, його утеплення, поцікавиться існуючою системою опалення у будинку, навіть про кількість проживаючих людей в цьому домі. Це все робиться для того, щоб врахувати всі чинники, які вплинуть на правильний підбір комплектації твердопаливного котла. При правильній комплектації твердопаливний котел, на відміну від неправильно укомплектованого, може горіти на 400% довше на одному завантаженні дров і споживати їх мінімум вдічі менше. Укомплектувавши правильно Ваш твердопаливний котел (повна комплектація котла), Ви можете заощадити від 50% коштів на закупівлі дров на сезон. Отака це важлива штука –  правильна комплектація твердопаливного котла.

Оскільки одним з напрямків нашої діяльності є перепідключення неправильно змонтованих котлів, то можемо з досвіду сказати, що всі котли, які ми перепідключали (це близько 50 – 70 котлів на рік), були неправильно укомплектовані. Жоден виробник твердопаливних котлів не дає гарантії на їхню якісну та довготривалу роботу. Адже, на жаль, неправильно укомплектований твердопаливний котел пропрацює не більше 2 – 3-ох років.

На противагу можемо сказати, що правильно укомплектований твердопаливний котел, стає захищеним від руйнівних факторів і може служити Вам десятки років.

Не допустіть другої помилки, а якщо ця неприємність вже трапилась – то виправляйте з нашою допомогою.


Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук