ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чим краща система підлоги з підігрівом?

Чим краща система підлоги з підігрівом?

роздільна лінія

Система підлог з підігрівом

Ця система хоч і була винайдена століття тому, в наше життя ввійшла порівняно недавно. І з кожним днем стає все популярнішою. Зараз такі підлоги вже і за ціною доступні більшості, і їх монтаж за ці роки відпрацьований до дрібниць. Тому багато хто робить вибір на користь теплих підлог, адже це дійсно зручна і корисна річ, що забезпечує комфорт.

Але для того, щоб встановити собі таку систему, потрібно знати про неї хоча б мінімум. Адже теплі підлоги мають недоліки, як будь-яка інша опалювальна система. Один з них – підключати водяну підлогу до центральної системи опалення не дозволяється. Адже від цього страждатимуть інші мешканці – ви просто обмежуєте їх тим, що заберете частину тепла для свого обігріву. Ще один недолік – неможливість регулювання температури і частий брак тиску води в системі. Третій, теж важливий момент – вірогідність протікань і як наслідок – затоплення сусідів, що живуть знизу. Ну а якщо врахувати часту закопорюваності опалювальних труб сміттям, окалиною і скупчення в ній повітряних пробок, то все це може принести деякі незручності і неприємності.

Переваги теплої підлоги

Якщо ж розглядати теплі підлоги, як заміну радіаторам опалення, комфорт та зручність яких все ж настільки великі, що їм більше віддають перевагу.

Те, що така підлога дає тепло і затишок в домі – це незаперечний факт. Не буде протягів і вогкості, грибка і цвілі. Повітря в приміщенні з такою підлогою прогрівається рівномірно, тепло йде знизу вгору, не застоюючись і не створюючи небажаних повітряних потоків. Причому, навіть квартири з високою стелею прогріваються повністю. А маючи таку підлогу у ванній кімнаті, ви позбавите себе від зайвої сирості і вологи, а вставати на неї босоніж після купання буде дуже приємно.

Якщо розглядати теплі підлоги з позиції за і проти, в їх користь говорить ще і той факт, що при грамотному монтажі з дотриманням всіх умов при укладанні, вони прослужать не менше 50 років. Така підлога є екологічною і пожежобезпечною.

Чим краща система підлоги з підігрівом?

Варто сказати, що в багатьох будинках нової споруди передбачені спеціальні стояки для підключення таких систем опалення мешканцями. Якщо у вас є таке обладнання, це набагато полегшить завдання. Якщо ж ні, то встановивши індивідуальний газовий котел чи твердопаливний котел і насос для циркуляції, ви не будете залежні від центральної опалювальної системи. І підключати вашу теплу підлогу зможете в будь-який час року, коли вам цього захочеться.

роздільна лінія

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.