ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чим краща система підлоги з підігрівом?

Чим краща система підлоги з підігрівом?

роздільна лінія

Система підлог з підігрівом

Ця система хоч і була винайдена століття тому, в наше життя ввійшла порівняно недавно. І з кожним днем стає все популярнішою. Зараз такі підлоги вже і за ціною доступні більшості, і їх монтаж за ці роки відпрацьований до дрібниць. Тому багато хто робить вибір на користь теплих підлог, адже це дійсно зручна і корисна річ, що забезпечує комфорт.

Але для того, щоб встановити собі таку систему, потрібно знати про неї хоча б мінімум. Адже теплі підлоги мають недоліки, як будь-яка інша опалювальна система. Один з них – підключати водяну підлогу до центральної системи опалення не дозволяється. Адже від цього страждатимуть інші мешканці – ви просто обмежуєте їх тим, що заберете частину тепла для свого обігріву. Ще один недолік – неможливість регулювання температури і частий брак тиску води в системі. Третій, теж важливий момент – вірогідність протікань і як наслідок – затоплення сусідів, що живуть знизу. Ну а якщо врахувати часту закопорюваності опалювальних труб сміттям, окалиною і скупчення в ній повітряних пробок, то все це може принести деякі незручності і неприємності.

Переваги теплої підлоги

Якщо ж розглядати теплі підлоги, як заміну радіаторам опалення, комфорт та зручність яких все ж настільки великі, що їм більше віддають перевагу.

Те, що така підлога дає тепло і затишок в домі – це незаперечний факт. Не буде протягів і вогкості, грибка і цвілі. Повітря в приміщенні з такою підлогою прогрівається рівномірно, тепло йде знизу вгору, не застоюючись і не створюючи небажаних повітряних потоків. Причому, навіть квартири з високою стелею прогріваються повністю. А маючи таку підлогу у ванній кімнаті, ви позбавите себе від зайвої сирості і вологи, а вставати на неї босоніж після купання буде дуже приємно.

Якщо розглядати теплі підлоги з позиції за і проти, в їх користь говорить ще і той факт, що при грамотному монтажі з дотриманням всіх умов при укладанні, вони прослужать не менше 50 років. Така підлога є екологічною і пожежобезпечною.

Чим краща система підлоги з підігрівом?

Варто сказати, що в багатьох будинках нової споруди передбачені спеціальні стояки для підключення таких систем опалення мешканцями. Якщо у вас є таке обладнання, це набагато полегшить завдання. Якщо ж ні, то встановивши індивідуальний газовий котел чи твердопаливний котел і насос для циркуляції, ви не будете залежні від центральної опалювальної системи. І підключати вашу теплу підлогу зможете в будь-який час року, коли вам цього захочеться.

роздільна лінія

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук