ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Індивідуальне опалення

Опалення в квартирі

Чим індивідуальне опалення є кращим ніж централізоване?

Це питання постає перед нами тоді, коли ми маємо вирішити «яке опалення має бути в нашій оселі».

На сьогоднішній день централізоване опалення вже не може забезпечити потрібним комфортним теплом в наших квартирах. Теплотраси зношені, і не ремонтуються роками. Тепло, як і наші гроші, що ми платимо за нього, витікає у повітря за межами нашого будинку. Та й залежність від того, чи впустять тепло у будинок вчасно (принаймні на початку опалювального сезону, вже не говорячи про те , що заморозки можуть не чекати коли він почнеться) нас переконує, що централізоване опалення пережило себе.

труби потрібно міняти

Потрібно шукати альтернативу.  А альтернативою, на сьогоднішній день, є монтаж системи індивідуального опалення, яке розташовується в межах квартири.

Переваги індивідуального опалення.

Встановлення індивідуальної системи опалення покращить в рази якість і комфортність Вашого життя, та істотно заощадить Ваш сімейний бюджет. Згідно статистики, гроші, витрачені на купівлю опалювального обладнання, окупаються сповна вже за три-чотири роки. Котли газові економлять сімейний бюджет, а їх власники не мають боргів за комунальні послуги. Індивідуальне опалення на 50% дешевше за централізоване. І найголовніше – в радіаторах опалення завжди є заповітне тепло, не залежно від початку-кінця сезону, а в кранах гаряча вода. Завдяки терморегуляторам, що працюють в парі з котлами, Ви можете встановити в кожній кімнаті Вашої квартири таку температуру, яка Вам необхідна. Це дуже важливий нюанс, особливо для тих квартир, в яких мешкають діти або літні люди, для яких клімат в квартирі є дуже важливим для їх самопочуття.

опалення в квартирі

На сьогоднішній день є великий вибір обладнання для індивідуального опалення. Для приватних будинків хорошим засобом економії може виступати твердопаливний котел. Важливо не помилитися при виборі конкретної моделі. Якщо Вам буде необхідна інформація по обладнанню для індивідуального опалення, допомога при підборі конкретної моделі та монтаж системи опалення, звертайтеся до наших фахівців.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.