ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Ви хочете провести опалення?

Ви хочете провести опалення?

 Якщо, у вашому житті настала така безперечно важлива річ, як монтаж системи опалення у власному будинку, та Ви вирішили зекономити певну частину, з гордістю зароблених Вами коштів, та прийняли рішення зробити це своїми руками, власними силами, то радимо Вам не ризикувати та довірити цю роботу дійсно фахівцям власної справи, якщо у Вас дійсно немає достатнього досвіду та практики у цій сфері.

Враховуючи, те що, Ви наважились до такого кроку у Вашому житті  та плануєте витратити заощаджені кошти саме на проведення системи опалення є вже досить важливим рішенням для Вас. Цей вибір є досить складним для будь-якої людини, тому кожен з нас прагне не помилитися. Від правильно підібраної та правильно встановленої системи опалення, а особливо твердопаливного котла, буде залежати Ваш комфорт та затишок у майбутньому. 

Ви хочете провести опалення?

 Для правильного  підбору та встановлення системи опалення Вам, як правило, необхідно знайти дійсно хороших спеціалістів, які мають не аби який досвід роботи у цій сфері, і звичайно дають Вам гарантію за виконану ними роботу, не лише на словах, а офіційно підтверджену. Які зможуть підібрати Вам газові коти необхідної Вам потужності, а не на декілька кіловат менший, тому що лише такий у них є в наявності і їм потрібно його продати. Правильно підібрати радіатори опалення, труби, розширювальний бак, насоси, акумуляційну ємність, бойлер, сонячні колектори,  одним словом все, що  для Вас є потрібним для проведення системи опалення. Враховуючи все вище сказане, найважливішим етапом для проведення системи опалення є виріб справжнього фахівця.

Ви хочете провести опалення?

Одним словом, навіть зовні дуже красивий будинок, буде похмурим та не привабливим, якщо він не буде давати тепло своїм господарям. Саме тому, питання пов’язані з проведення системи опалення, звісно краще вирішувати ще до будівництва будинку. Для початку необхідно визначити  чим, Ви будите опалювати Ваш будинок, простіше сказавши, яким саме котлом: твердопаливним, газовим, електричним. В залежності від Вашої опалювальної площі, можна підібрати необхідний для Вас котел.

Якщо, площа Вашого будинку наприклад більше 100 м2 однозначно економнішим та кращм для Вас буде  вибрати твердопаливний котел, але як запасний варіант можна використовувати газовий котел, тобто вони будуть працювати в парі. Якщо у Вас менше 100 м2, наприклад 50-60 м2 то вигідніше для Вас буде газовий котел. Далі підібрати радіатори необхідної потужності, яка прораховується заздалегідь, після встановлення радіаторів закладаються теплі підлоги в будинку. При необхідності, можна підібрати акумуляційну ємність, бойлер, розширювальний бак, сонячні колектори ітд.

Ви хочете провести опалення?

При  проведенні системи опалення у власному будинку, Вам необхідно звернутися до людей, які випробували це все на собі, та на сьогоднішній день розуміючи скільки сил, часу, та грошей вони витратили на проведення системи опалення у власному будинку, тепер з совістю і чесністю, можуть запропонувати свою роботу Вам. Саме із  проведення системи опалення у приватному будинку власника компанії «ЕкономТепло» розпочалась і сама діяльність нашої компанії.

Через неправильне проведення системи опалення в його будинку, неправильно підібраний котел меншої потужності, підбір радіаторів не правильної потужності. Переживши все це, тепер ми з легкістю можемо пропонувати Вам свою допомогу, для того, щоб Ви не послухали Ваших сусідів, друзів, родичів, знайомих та не стали на такі ж граблі, як і ми!

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.