ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Якісні радіатори

Якісні радіатори

Ви зупинили свій вибір на системі опалення з радіаторами.

Чудово! І тут починається нова серія вивчання питання: а що воно таке, яка різниця, а ціни?!
Для фахівця все чітко і ясно. А от для нас, звичайних споживачів, це недосліджена планета іншої галактики.
З чого почати? На перший погляд, радіатори є білі , чавунні і ще якісь. Та ні, воно не зовсім так.

Якісні радіатори

Монтаж системи опалення та підбір необхідного обладнання (наприклад газового котла ) краще довірити спеціалісту. Це самий вірний вибір при умові високій кваліфікації та практичного досвіду фахівця.

Але, якщо ви скептик і нікому не довіряєте, то можна спробувати і самому приступити до рішення цієї задачі. Тут можливі варіанти.

Варіант перший. Ви йдете на базар. Там вам розкажуть про батареї все, і самі найкращі радіатори для опалення саме ті, які в даний момент є в наявності саме в цьому павільйоні, де ви консультуєтесь.

Варіант другий. Ви гонорово йдете в будівельний супермаркет. Там, зазвичай, ви дивитесь на стелажі з радіаторами і з розумним видом намагаєтесь добитись пояснювальної інформації в продавця-консультанта.

Варіант наступний. Ви впевнений користувач глобальної мережі інтернет. І тут на вас посипалась сила силенна пропозицій : Купіть! Найдешевші ціни! Найкращий вибір! Якість! Гарантія!

Тепер ви знаєте про радіатори опалення все : сталеві, алюмінієві,чавунні, трубчасті, ребристі, панельні, з терморегуляторами і без, білі і малювати треба, нижнє підключення, бокове, середнє, витримує тиск такий або інший, секційні, біметалічні. Голова може вибухнути. Можна за дисертацію сідати!

А скільки часу і нервів пішло? А які саме радіатори опалення потрібні Вам, а не продавцям, які хочуть вам їх продати?

Якісні радіатори

А тепер вертаємось до монтажу системи опалення саме в Вашій оселі. Хто правильно і грамотно розрахує необхідну потужність радіаторів? Хто підбере батареї для опалення, які будуть максимально ефективно обігрівати і працювати саме в системі з тим котлом, який є саме у вас? І ще багато тонкощів по підбору матеріалів і монтажу системи опалення так як і твердопаливного котла, про які , на перший погляд, ніхто і не задумується.

А коли стаються усілякі аварійні і не тільки випадки, коли опіки, потопи сусідів і всілякі неприємності, пов’язані з поломкою в системі опалення? Як це можна врахувати і передбачити не компетентній людині?

Якісні радіатори

Якісні радіатори – це саме ті, які правильно розраховані, підібрані, змонтовані саме у Вашій індивідуальній системі опалення з опалювальним пристроєм, який підходить саме Вам!

Замовити монтаж………

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.