ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Якісні радіатори

Якісні радіатори

Ви зупинили свій вибір на системі опалення з радіаторами.

Чудово! І тут починається нова серія вивчання питання: а що воно таке, яка різниця, а ціни?!
Для фахівця все чітко і ясно. А от для нас, звичайних споживачів, це недосліджена планета іншої галактики.
З чого почати? На перший погляд, радіатори є білі , чавунні і ще якісь. Та ні, воно не зовсім так.

Якісні радіатори

Монтаж системи опалення та підбір необхідного обладнання (наприклад газового котла ) краще довірити спеціалісту. Це самий вірний вибір при умові високій кваліфікації та практичного досвіду фахівця.

Але, якщо ви скептик і нікому не довіряєте, то можна спробувати і самому приступити до рішення цієї задачі. Тут можливі варіанти.

Варіант перший. Ви йдете на базар. Там вам розкажуть про батареї все, і самі найкращі радіатори для опалення саме ті, які в даний момент є в наявності саме в цьому павільйоні, де ви консультуєтесь.

Варіант другий. Ви гонорово йдете в будівельний супермаркет. Там, зазвичай, ви дивитесь на стелажі з радіаторами і з розумним видом намагаєтесь добитись пояснювальної інформації в продавця-консультанта.

Варіант наступний. Ви впевнений користувач глобальної мережі інтернет. І тут на вас посипалась сила силенна пропозицій : Купіть! Найдешевші ціни! Найкращий вибір! Якість! Гарантія!

Тепер ви знаєте про радіатори опалення все : сталеві, алюмінієві,чавунні, трубчасті, ребристі, панельні, з терморегуляторами і без, білі і малювати треба, нижнє підключення, бокове, середнє, витримує тиск такий або інший, секційні, біметалічні. Голова може вибухнути. Можна за дисертацію сідати!

А скільки часу і нервів пішло? А які саме радіатори опалення потрібні Вам, а не продавцям, які хочуть вам їх продати?

Якісні радіатори

А тепер вертаємось до монтажу системи опалення саме в Вашій оселі. Хто правильно і грамотно розрахує необхідну потужність радіаторів? Хто підбере батареї для опалення, які будуть максимально ефективно обігрівати і працювати саме в системі з тим котлом, який є саме у вас? І ще багато тонкощів по підбору матеріалів і монтажу системи опалення так як і твердопаливного котла, про які , на перший погляд, ніхто і не задумується.

А коли стаються усілякі аварійні і не тільки випадки, коли опіки, потопи сусідів і всілякі неприємності, пов’язані з поломкою в системі опалення? Як це можна врахувати і передбачити не компетентній людині?

Якісні радіатори

Якісні радіатори – це саме ті, які правильно розраховані, підібрані, змонтовані саме у Вашій індивідуальній системі опалення з опалювальним пристроєм, який підходить саме Вам!

Замовити монтаж………

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук