ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Нашим клієнтам


Переваги співпраці з нами:

.

Переваги роботи з нами Цілодобова технічна підтримка

24-7 Компанія «ЕкономТепло» щиро поважає та цінує всіх своїх клієнтів! Незважаючи на те, що саме Ви в нас купували: чи котел, чи обладнання і монтаж, чи звичайну запчастину до котла – ми завжди готові Вам допомагати!
І саме тому в нас існує цілодобова технічна підтримка для всіх наших клієнтів, які в разі виникнення екстрених випадків, в будь-яку годину доби, сім днів на тиждень, включаючи будь-які свята, можуть звернутися за допомогою. В разі виникнення екстрених випадків, дзвоніть на спеціальні номери, надані Вам після здійснення замовлення у нас.

.

Переваги роботи з нами Пожиттєва інформаційна підтримка

інформаційна підтримка ЕкономТепло Купуючи у нас будь-яке обладнання чи товари, Ви одночасно і, що найголовніше безкоштовно отримуєте пожиттєву інформаційну підтримку від Компанії «ЕкономТепло». Якщо, Вам потрібна буде порада чи якась конкретна інформація, яка Вас дуже цікавить, але самому Вам знайти її буде дуже не просто, звертайтесь і наші спеціалісти з легкістю Вам нададуть безкоштовну консультацію по темі, яка вас зацікавила.
Тобто, якщо Ви вже скористалися послугами нашої компанії, а отже стали нашим клієнтом, ви можете звернутися до нас та отримати безкоштовно будь-яку консультацію, по будь-якому товару.

.

Переваги роботи з нами Форум наших клієнтів

Шановні наші клієнти, та гості нашого сайту, хочемо повідомити для Вас дуже хорошу новину. Скоро у нас на сайті буде працювати форум, на якому Ви зможете обмінюватися власним досвідом, спілкуватися з власниками такого самого обладнання, яке встановлено у вас. Ви зможете тепер з легкістю запитувати у наших попередніх клієнтів, як їм працювалося та працюється з нами, чи задоволені вони нами, чи ні.
Так само Ви зможете ділитися своїми спостереженнями, порадами, секретами, успішним досвідом та помилками, які не слід повторювати, використовуючи те обладнання, яке встановлено у Вас. Так само Ви зможете використати успішний досвід інших людей, таких самих, як Ви.
Такий простий приклад: «Якщо піролізний твердопаливний котел неправильно розпалити, тоді він буде горіти, як звичайний котел і при першій загрузці спалить значно більше дров, тепло дасть значно пізніше і значно менше…»
Доступ на форум відкритий тільки для наших клієнтів, для всіх інших – закритий.

.

Переваги роботи з нами Корисні поради

 Корисні поради від Економтепло Усім нашим клієнтам, навіть тим людям, які ще нічого у нас не придбали, але планують це зробити у найближчому майбутньому, ми кожного тижня надсилаємо у електронному вигляді корисні поради щодо використання цього обладнання, яке ми продаємо. Ознайомившись з цими порадами, Ви зможете дізнатися багато корисної інформації для Вас, а якщо у вас виникнуть питання, то можете зв’язатись з нашими спеціалістами, які Вас безкоштовно проконсультують.
Читаючи ці поради, ви зможете уникнути багатьох проблем, зрозуміти, що можна робити з вашим котлом, а чого робити не рекомендується, як зробити так щоб він довше горів на одній загрузці, як правильно підібрати котел і т.д. Це дуже корисно, зручно та вигідно для людини, тому що завдяки цим порадам вона на довгі роки зможе продовжити термін використання обладнання, яке у неї встановлено, та зможе налаштувати його таким чином, щоб воно ще більше економило гроші.
Наша компанія постійно знаходиться в пошуку та експериментах для того, щоб добиватися ще більш досконалої роботи обладнання, яке ми пропонуємо, продаємо та встановлюємо і тому банк корисних порад завжди поповнюється новими напрацюваннями, новими порадами.

З повагою Компанія «ЕкономТепло».

Найбільше ми цінуємо свою репутацію, бо якщо ми її втратимо – ми втратимо все!

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.