ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
Працюємо з приватними будинками, квартирами, малим та середнім бізнесом
header

Надаємо послуги у наступних областях:

Львівська, Закарпатська, Тернопільська, Волинська, Івано-Франківська

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Твердопаливні котли тривалого горіння Liepsnele (Литва)

Котли на твердому паливі “LIEPSNELE” призначені для обігріву житлових і побутових а також виробничих приміщень, з системою центрального опалення. В цьому пристрої  втілено в життя ідеї енергонезалежності котла, високого ККД, максимального можливого часу роботи на одній закладці палива.


¤ Каталог твердопаливні котли Твердопаливні котли тривалого горіння Liepsnele (Литва)

Відділ продажу твердопаливних котлів:

+38 (067) 100-12-74;

+38 (050) 100-12-74;

+38 (093) 930-72-96


Серії котлів тривалого горіння Liepsnele:

Liepsnele

Твердопаливні котли Liepsnele на дровах, деревних відходах потужністю від 7кВт до 40кВт. Опалювальна площа від 20кв.м. до 400кв.м. ККД – 85%. Тривалість горіння до 30годин на одній загрузці.

котел довгого-горіння


Liepsnele (універсальна)

Твердопаливні котли Liepsnele  на кам’яному вугіллі, дровах, деревних відходах, торф’яних і тирсових брикетах потужністю від 10кВт до 40кВт. Опалювальна площа від 50кв.м. до 400кв.м. ККД – 85%. Тривалість горіння до 6 діб на одній загрузці.

котел довгого-горіння


Опис котлів тривалого горіння Liepsnele:

Котли твердопаливні Liepsnele. Призначення – обігрів різного роду приміщень (житлових, промислових, адміністративних і т.д.). Представлена можливість синхронізувати роботу шляхом підключення до інших котлів. Система оснащена функцією природної і допоміжної (облаштована вентилятором) циркуляцією повітря, необхідного для ефективного згоряння палива. В зв’язку з цим система буває відкритою, або закритою. Котел комплектується біотепловим регулятором тяги, запатентованим виробником.
Котел «Liepsnele» – один із найекономніших і перспективніших серед котлів будь-якого типу і виробника. Завдяки простоті своєї конструкції та елементарності обслуговування займає лідируючі місця серед інших твердопаливних котлів.
Види твердопаливних Liepsnele – стандартні (працюють на дровах) і універсальні (функціонують на інших видах твердого палива). Потужність котлів сягає діапазону 7 кВт – 40 кВт. Відповідно площа обігріву коливається від 20 кв.м до 500 кв.м.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук