ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Обережно! Псевдо-спеціалісти!

 

Шановні клієнти звертаємо вашу увагу на те, що останнім часом почастішали випадки монтажів твердопаливних котлів від імені Компанії «ЕКОНОМТЕПЛО» монтажниками, які до нас ніколи не мали жодного відношення або ж з якими ми припинили нашу співпрацю. Співпраця з такими монтажниками була припинена власне через недобросовісне відношення до роботи, низьку кваліфікацію, неакуратність та недисциплінованість.

Враховуючи вищенаведений факт, в результаті монтажів ваших котелень такими псевдо монтажниками гарантовано майже стовідсоткове виникнення несправностей у роботі котельної чи встановленого ними обладнання. Власне тому ми застерігаємо вас та для уникнення такого роду ситуацій рекомендуємо при прибутті монтажної бригади на об’єкт зателефонувати в головний офіс Компанії «ЕКОНОНМТЕПЛО» для того, щоб пересвідчитись, що приїзд монтажної бригади був санкціонований головним офісом.

В іншому випадку до недбалої, низькокваліфікованої, бракованої роботи Компанія «ЕКОНОМТЕПЛО» та її ім’я жодного відношення не мають.

Наша робота завжди якісна, наші клієнти завжди задоволені якістю виконаних робіт і лише після цього стаємо задоволені ми.

Хочемо наголосити на тому, що вищенаведені умови в жодному випадку не спрямовані проти наших клієнтів. Ми були вимушені відреагувати на численні скарги людей на псевдо монтажників, які працюють від імені Компанії «ЕКОНОНМТЕПЛО», але жодного відношення до неї не мають.

ТЕЛ. ГОЛОВНОГО ОФІСУ:

(032)224-93-29

(067) 100-12-74;

(050) 100-12-74;

(093) 930-72-96

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.