Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Як замовити монтаж твердопаливного котла

 

 

Процедурна карта: “Від першого дзвінка, до робочого котла” 

Як все відбувається? Спробуємо коротко та вичерпно описати:

1. Все починається з того, що Ви звертаєтесь до нас, надаєте інформацію про свій об’єкт та розказуєте про всі свої побажання.

2. Після того, як ми отримали всю необхідну інформацію, ми складаємо для Вас попередню комерційну пропозицію. Після того, як пропозиція буде готова, ми передаємо її Вам для ознайомлення. Тобто, надсилаємо її Вам електронною поштою, або будь-яким для Вас зручним способом. Пропозиція складається від 3 годин до 3 днів, все залежить від зайнятості нашого персоналу.

В попередній комерційній пропозиції, ми попереджаємо Вас  наперед про всі витрати, які будуть Вас чекати. Розрахунок буде точним на 90%.  Комерційна пропозиція розділена на 4 частина:

Перша частина: котел + все обладнання, яке буде потрібне для роботи котла;

Друга частина: матеріали, які потрібні, щоб підключити котел та все необхідне обладнання;

Третя частина: вартість робіт (окрім транспортних витрат – вони оплачуються по факту);

Четверта частина: димохід.

3. Після того, як Ви ознайомились з комерційною пропозицією, можете задати всі свої питання по ній спеціалісту, який Вас веде. При необхідності, комерційну пропозицію можна відкоригувати.

4. Коли Вам все підійшло, попередньо домовляємось про дату монтажу.

5. Для того, щоб укомплектувати все необхідне обладнання нам буде необхідний певний час (від 1 до 5 днів). Також нам буде потрібний завдаток в розмірі 30%.

6. Коли все обладнання буде зібрано, ми відсилаємо його до Вас. Відправка здійснюється або нашим транспортом, або перевізником або само-вивозом. Доставка здійснюється за рахунок клієнта, або за домовленістю. Оплатити решту суми за котел та додаткове обладнання Ви можете наперед або відразу при отриманні товару (за матеріали, які потрібні для обв’язки котла та додаткового обладнання, а також за роботу Ви оплачуєте тільки по факту після запуску котла у роботу).

7. Після того, як обладнання прибуде до Вас, або в цей самий час, до Вас виїжджає монтажна бригада, яка складається з двох спеціалістів.  При необхідності монтажників потрібно забезпечити проживанням.  Монтажники мають прибути з матеріалами, які потрібні для обв’язки котла та додаткового обладнання. Якщо, ж Ви вирішили самостійно придбати матеріали для обв’язки, тоді Ви маєте забезпечити їх всім необхідним, таким чином, щоб не затримувати процес монтажу. Якщо ж тривалість монтажу затягнеться через те, що буде затримка в доставці матеріалів, монтажникам потрібно буде компенсувати простій, це 75 гривень на монтажника за 1 добу.

8. Монтаж паливної на базі твердопаливного котла триває не менше двох діб. Після того, як монтаж завершений, відбувається перший запуск та пусконалагоджувальні роботи. Пусконалагоджувальні роботи тривають не менше 3-4 годин. Під час пусконалагоджувальних робіт бажана Ваша присутність, для того щоб монтажники могли показати Вам, як правильно користуватись системою.

9. Коли Ви переконались в тому, що система працює, монтажники перераховують всі матеріали, які були використані для обв’язки котла. Після чого буде відома кінцева сума, і Ви розрахуєтеся тільки за використані матеріали.

10. Коли все вже перераховано і працює, Ви розраховуєтесь за монтажні послуги та за матеріали, які були використані. Решту матеріалів, які залишились, монтажники забирають назад із собою. За залишкові матеріали Ви не оплачуєте.

11. Монтажники залишають Вам свої контактні номери телефонів, за якими Ви завжди зможете отримати додаткову консультацію. Окрім того, в нас працює цілодобова технічна підтримка. Ми завжди будемо Вам раді.

Замовте монтаж онлайн, заповнивши поля, які знаходяться нижче

і отримайте знижку 200 гривень на монтажні послуги

Ваше ім’я*

Телефон*

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук