ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Яким чином зекономити на опаленні?

ekonomomoja-na-opalenni

Все частіше ми задумуємось на тим, як пережити холодну зиму. І, звісно, турбує головний страх: на скільки цього року піднімуться ціни на опалення, газ та електрику?

Та поки що бачимо лише одне – стрімке зростання цін!

На фоні цього дуже актуальним постає питання економії.

На сьогоднішній день ринок опалювальних приладів пропонує споживачам різноманітні типи котлів, що відрізняються один від одного відмінними джерелами енергії та способом монтажу. Поруч з цим все більш привабливими стають автономні системи опалення та гарячого водопостачання, що дають можливість контролювати весь опалювальний процес.

Отож, у цій статті ми спробуємо Вам роз’яснити, як ж можна зекономити на опаленні в залежності від його джерела.

Розпочнемо з найбільш популярного виду опалення, яким є  газовий котел. Серед газових котлів є:

  • Компактні настінні газові котли, які не займають багато місця та устатковані розширювальним баком і насосом. За своєю конструкцією настінні газові котли поділяються на одно- та двох-контурні. Широко використовують саме 2-контурні газові котли, оскільки вони працюють не лише для опалення, а й для підігріву води у господарських цілях. Одноконтурні газові котли працюють лише на опалення. І для того, щоб забезпечити оселю гарячою водою, необхідно встановлювати додатково бойлер непрямого нагріву.
  • Іншим типом є підлогові газові котли, які необхідно встановлювати в окремих котельнях з дотриманням всіх вимог та дозвільною документацією від державних служб газу. За своєю конструкцією підлогові газові котли є переважно одноконтурними, з відкритою камерою згорання.

Другим типом опалення є електричні котли, що найчастіше використовуються у місцях, де немає газифікації. Це опалення має кілька переваг: для його встановлення не потрібні погодження та спеціальні дозволи, а також ці котли легко монтуються та прості у використанні.

Найбільш автономними і незалежними від постачання газу та електроенергії є твердопаливні котли. Монтаж таких котлів є дещо складніший. Їх необхідно встановлювати в окремих котельнях. Проте ці котли працюють на доступному паливі: дровах, вугіллі, брикетах, пелетах та тирсі.
Проте, на жаль, ціни на електроенергію, газ, дрова, вугілля та інше тверде паливо не зупиняються у рості.

opalennja-budynkyПоруч з усіма вище описаними опалювальними приладами, альтернативним джерелом опалення є теплові насоси. Головною перевагою їхньої роботи є те, що не потрібно купувати дрова, вугілля та витрачати шалені суми на газ. Тепловий насос не виробляє тепло. Джерелом тепла, що поступає з нього є навколишнє середовище – насичені енергією повітря, водоймища та надра землі. Єдине, на що витрачається електроенергія – це циркуляція теплоносія у системі «земля/повітря/вода – будинок». А це в 4 – 6 разів менша кількість електроенергії, ніж Ви б використали на обігрів оселі електричним котлом. Окрім того, непотрібно виділяти окрему котельню для теплового насоса. А найважливіше – вони дуже прості у користуванні.

І останній, проте дуже економний вид автономного опалення, який слід відзначити – це сонячні колектори, джерелом тепла яких є сонячна енергія. У літній період вони можуть повністю забезпечити оселю гарячою водою для господарських потреб. В опалювальний період сонячні колектори використовуються як додатковий вид опалення. Вони можуть забезпечити будівлю теплом приблизно на 10%.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.