Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Чому газовий котел може бути для Вас найкращим вибором?

Interior_Vitodens_Kitchen

Окрім того, що опалювальний сезон пройде для Вас комфортно та економно, вибір газового котла передбачає такі якості та переваги:

  1. Це найпоширеніший варіант для опалення квартирного приміщення, що знаходиться у житловому будинку з центральним опаленням.
  2. Для його роботи не потрібно виділяти окреме приміщення. Він займе лише невеличкий простір у Вашій кімнаті.
  3. Газовий котел ідеально працює як додаткове джерело опалення в парі із твердопаливним котлом або тепловим насосом. Робота у такій комбінованій системі опалення забезпечить її економну роботу у міжсезоння, адже літом для нагрівання води потрібні невеликі затрати потужності.
  4. Для великих приміщень газовий котел може стати прекрасним резервним засобом опалення у випадку призупинення роботи з різноманітних причин основного джерела обладнання.
  5. Щодо економії: сучасні конденсаційні котли працюють на низькотемпературних режимах, що забезпечує менші затрати газу, при викиді такої ж кількості тепла. Таким чином коефіцієнт корисної дії збільшується +- від 92 до 107%.
  6. Розробники газових котлів йдуть у ногу з технічними інноваціями сучасного світу, тому вже існують котли з Wi-fi, що забезпечує дистанційне керування котлом через Ваш ґаджет.

 


Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук