Кожен кіловат має значення

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
 • ua
 • ru

Чому опалення «під ключ»?

Чому опалення «під ключ»?

Правильна та ефективна робота будь-якої системи опалення залежить від багатьох чинників: починаючи розрахунком тепловтрат Вашого будинку до правильного запуску цієї системи. Насправді між цими двома етапами проводиться неймовірно велика кількість процесів та етапів. Тому лише придбання котла та радіатора не забезпечить тепло Вашому дому.

Звичайно можна купити котел в одних людей, радіатори – в других людей, труби та крани в третіх, а для монтажу замовити п’ятих чи десятих… Але є одне АЛЕ! Хто потім за це асорті відповідати буде, якщо щось піде не так? Повірте, у 8 випадках з 10 будуть перекладати відповідальність з себе на іншого. Чи в майбутньому щось поламається – до кого будете звертатися з питань сервісу чи гарантії? Будете дзвонити по колу? Це ж не зручно і швидше за все дорого. Бо знову будуть перекладати відповідальність на іншого.

Власне тому ми рекомендуємо купувати все в одному місці, а ще якщо і монтажники будуть від цієї ж фірми – то це взагалі джекпот. І ось чому:

 1. Купуючи в одному місці багато обладнання Ви маєте повне право та гарну можливість просити гарні знижки і, швидше за все, Вам їх нададуть.
 2. Вам не прийдеться бігати з магазину в магазин для того, щоб придбати необхідне обладнання. Навіть якщо це обладнання є специфічним, то це всеодно клопоти організації, в яку Ви звернулись.
 3. Все обладнання буде працювати правильно і легко монтуватися одне з одним. Навіть якщо і щось підібрано не те, то це точно не Ваші проблеми.
 4. Радіатори, тепла підлога чи теплі стіни будуть підібрані під тип котла. А котел буде підібраний під ті ж радіатори, теплі стіни та підлогу. Це дуже важливо, бо:
  • якщо підібрати радіатори замалої потужності, то тепловий насос чи конденсаційний газовий котел буде споживати до 2 разів більше енергії, тому буде вдвічі дорожчими в експлуатації;
  • або навпаки: під твердопаливний котел підберуть Вам надто потужні радіатори. Тут нічого смертельного немає, але твердопаливний котел краще працювати не буде, а грошей за радіатори Ви заплатите значно більше.
 5. Ну і, звісно ж, головна перевага опалення «під ключ» – це гарантії на якісну та правильну роботу всієї системи, які надає лише одна компанія. У випадку будь‑яких несправностей, відповідальність несе та ж сама організація і їй вже не вийде перекинути відповідальність на когось іншого, бо навіть нема на кого!

Зверніть увагу! Ми якраз і є однією з тих компаній, які роблять все від початку і до кінця. В нас можна замовити опалення під ключ.

Тому залиште нам заявку і ми до Вас перетелефонуємо або передзвоніть прямо зараз. Будемо раді відповісти на всі Ваші запитання і допомогти вирішити Ваше важливе завдання!


Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук