ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Тепловий насос, що це?

Тепловий насос

Неодноразово вже чули про альтернативне опалення тепловим насосом? Але що це і в чому полягає причина такої популярності? Ось кілька чинників, що допоможуть Вам це зрозуміти:

  1. Затрата електроенергії теплового насосу надзвичайно низька: цей пристрій використовує лише 1 кВт електроенергії при цьому виробляючи 4-6 кВт теплової енергії. Фішка його в тому, що решту 3-5 кВт цей опалювальний прилад бере з природних джерел (вода/повітря/ґрунт) в залежності від типу самого теплового насосу.
  2. Європейський вибір! Саме в країнах західної Європи теплові насоси здобули найбільшу популярність, чим завдячують своїм енергоефективним якостям. А найкращим підтвердженням цього є дотації на теплові насоси як на європейському рівні, так і в Україні. Вам слід знати, що на сьогоднішній день в нашій державі діє європейська фінансова програма IQ-energy, що гарантує фінансову компенсацію при придбанні теплових насосів у розмірі 35%. Головне завдання цієї програми – допомога у підвищенні енергоефективності Вашого житла.
  3. Його робота стане надзвичайно комфортною для Вас, оскільки він практично не потребує Вашої уваги, як, для прикладу, твердопаливний котел, в якого з певною періодичністю потрібно підкидати паливо. Тепловий насос потребує лише одноразового налаштування.
  4. Ще одна інновація – ним можна керувати дистанційно через вмонтований Wi-fi-адаптер, що керується будь-яким Вашим ґаджетом за допомогою спеціальних додатків.
  5. Врахуйте, що монтаж теплових насосів, а саме його якість, залежить від безлічі факторов. Тому перед установкою краще зверніться до наших фахівців за консультацією.

Бажаєте дізнатись більше технічної інформації щодо теплових насосів, тоді перейдіть за цим посиланням або зателефонуйте нам…


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.