ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Принцип роботи системи проти закипання Drainback

Питання перегріву сонячних колекторів та закипання теплоносія є дуже важливим, адже саме ці чинники впливають на рівень продуктивності та терміни експлуатації системи сонячних колекторів. Питання, що стосуються причин перегрівання, і до чого це може призвести, описано в статті:

Перегрів сонячного колектора: причини і наслідки.

Для запобігання перегріву існує кілька способів боротьби з закипанням сонячних колекторів. У кожного з них є як переваги, так і недоліки.

Одним з найбільш поширених способів боротьби з закипанням колекторів у країнах, де сонячна енергетика культивується десятиліттями, є застосування системи Drainback.

Особливістю даної системи є те, що теплоносій наповнює сонячний колектор тільки в той момент, коли можна і потрібно забрати тепло з колектора. В інший час сонячний колектор спустошується, а теплоносій автоматично зливається в спеціальну ємність – Drainback tank. Це дозволяє уникнути закипання теплоносія і, як наслідок, надовго зберегти його робочий стан. Оскільки в момент перегріву сонячного колектора теплоносій в ньому відсутній, утворюється виключно пара, що призводить до неможливості подальшої циркуляції теплоносія до його повної конденсації.

Принцип роботи системи Drainback виглядає наступним чином:

Drainback-shema-861x10241. Коли температура сонячного колектора нижча від температури води в бойлері (ніч або похмура погода) – насос сонячної станції не працює, сонячний колектор не заповнений теплоносієм, а сам теплоносій знаходиться в спеціальній ємності системи Drainback.

2. Температура сонячного колектора піднімається і перевищує температуру води в бойлері: включається насос сонячної станції, теплоносій заповнює сонячний колектор, відбувається циркуляція теплоносія і відбір тепла.

3. Температура води в бойлері досягла бажаної: зупиняється насос сонячної станції, теплоносій зливається в ємність системи Drainback, сонячний колектор спустошується. При подальшому нагріванні колектора виключено випаровування теплоносія, а утворення пробки перешкоджає подальшій циркуляції теплоносія.

Таким чином система сонячного колектора працює лише тоді, коли це потрібно споживачеві. Навіть в момент простою, вона завжди готова до нагрівання води.

Сонячна система Drainback не вимагає установки розширювального баку гліколевого контуру, а також повітровідвідника і/або сепаратора повітря. Заповнення системи теплоносієм здійснюється без насосної станції і займає лічені хвилини.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук