Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Чому монтаж ґрунтового насосу варто довірити нам?

1. Репутація понад УСЕ!
Не в наших цілях просто щось продати або змонтувати. Тепловий насос – річ, яку можуть дозволити собі тільки успішні та прогресивні люди. З такими людьми завжди краще підтримувати хороші стосунки. А такі стосунки можливі лише за умови, що кожен етап монтажу, яких не мало, виконаний якісно та професійно.

2. Досвід.
Ми працюємо з досвідченими фахівцями з управління буровими роботами (УБР), які за плечима мають не одну тисячу пробурених свердловин, з яких більше півсотні були зроблені саме під теплові насоси.

3. Вигода.
В нас є домовленість з буровиками, що для наших клієнтів вони виконають свою роботу за дешевшою ціною, ніж у випадку, якби Ви звернулися б до них на пряму. Це вигідно кожній з трьох сторін. Буровики стабільно отримують роботу по декількох свердловинах на одній ділянці, клієнт отримує реально професійних буровиків за дешевшою ціною, ми отримуємо можливість максимально швидко та якісно здати об’єкт.

4. Надійність та впертість.
Перед тим, як опускати зонди, ми можемо перевіряти їх і під тиском 12 бар (рідко хто перевіряє їх навіть при 6 барах). Дві труби зонда ми розділяємо між собою «копійчаним», але водночас надійним способом. Це дозволяє зекономити від 5000 до 15000 гривень. А найважливіше – підвищує ефективність свердловини на 10-15%. Це клопітка робота, яку в Украйні майже ніхто не робить.

5. Кожен Українець заслуговує не меншого ніж представник іншої європейської нації!
Розподільчі колектори, які ми використовуємо, європейського походження і обов’язково оснащені тротокомірами. Таке і тільки таке обладнання дозволяє налаштувати геотермальне поле та знизити навантаження на зонди та циркуляційний насос теплового насосу. А це, в свою чергу, дає такі результати:

  • продовжує термін служби насосу;
  • знижує використання електроенергії;
  • кожна свердловина видає однакову кількість тепла з 1-го метра. Тому майже унеможливлюється ймовірність промерзання однієї з свердловин.

6. Готові до перевірок!
Кожен тепловий насос ми налаштовуємо індивідуально під конкретний об’єкт. Також, на наше прохання, кожен змонтований нами тепловий насос, перевіряють спеціалісти єдиного офіційного дистриб’ютора NIBE в Україні з виїздом на об’єкт.


Comments are closed.


Хочете отримати консультацію?

+38 (098) 621 86 45 +38 (066) 600 12 50

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Написати нам

Залишити відгук