ClickCease

Кожен кіловат має значення

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru

Найкращий монтаж 2017 теплового насосу Nibe

Компанія «ЕКОНОМТЕПЛО» отримала нагороду за зайняте 3-е місце в номінації «Найкращий монтаж геотермального теплового насосу NIBE»

Чудові результати участі засвідчують високий рівень знань та технічної підготовки наших спеціалістів.

Вже вкотре високий рівень роботи наших спеціалістів підтверджується не лише позитивними відгуками наших вдячних клієнтів, а й відзнаками провідних спеціалістів у галузі опалення, що представляють шведський завод теплових насосів Nibe в Україні. Таке визнання наших заслуг у напрямку монтажу теплових насосів зумовлено великим практичним досвідом (монтаж у м. Ходорів, с. Суховоля Львівської обл. та ін..) і лише стимулює всю команду нашої компанії до розвитку та осягнення сучасних інноваційних методів для монтування новітньої опалювальної техніки. Проглянути наші монтажні об’єкти можна за посиланнямНайкращий монтаж 2017 теплового насосу Nibe

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук