ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Як вибрати опалювальний прилад правильної потужності?

Які-радіатори-обрати

Жартівлива порада: не підбирайте потужність радіатора тільки по ширині вікна. Якщо це основний критерій по якому Ваш “майстер” підбирає батарею – то задумайтесь, чи варто мати з ним справу…

Для того, щоб правильно підібрати потужність радіатора, чи площі теплої підлоги, для початку потрібно правильно розрахувати тепловтрати Вашого будинку. Загальні тепловтрати будинку складаються з тепловтрат кожного окремого приміщення…

Маючи тепловтрати кожного окремого приміщення, ми чітко можемо підібрати Вам опалювальні прилади необхідної потужності, а Ви, у свою чергу, отримаєте систему опалення, яка буде Вас “слухатися”.

 

Що відбувається, якщо опалювальні прилади підібрані неправильно?

 1. Якщо опалювальні прилади є НЕДОСТАТНЬОЇ ПОТУЖНОСТІ:
  1. Ви не зможете нагріти будинок до бажаної температури;
  2. Ви затрачатимете значно більше коштів на щоденне опалення будинку;
  3. Якщо у Вас твердопаливний котел, то дрова прийдеться підкладати частіше;
  4. В майбутньому заплатите ще раз, за заміну існуючого обладнання на вже правильно підібране обладнання.
 2. Якщо опалювальні прилади НАДТО ПОТУЖНІ:
  1. В такому випадку Ви просто заплатите значно більше, ніж могли б (від +2 до +7 євро на 1м²).
  2. Якщо мова йде про твердопаливний котел і якщо Ви встановите 30 кВт твердопаливний котел на будинок, в якого тепловтрати становлять тільки 15 кВт, то у Вас в майбутньому можуть виникати величезні проблеми, такі як перегрів… А це вже небезпечно.

 

КОМБІНОВАНИЙ ВАРІАНТ: Ви придбали опалювальне обладнання (наприклад батареї) правильної потужності для твердопаливного котла, але в майбутньому плануєте встановити газовий конденсаційний котел або тепловий насос. То тоді ці батареї вже будуть підібрані не правильно. Вони не зможуть ефективно опалювати Ваш будинок в низькотемпературному режимі. В такому випадку  бажаного економного опалення Ви не отримаєте. І також будете затрачати на опалення Вашого будинку більше від 15% до 40% кожного дня.

>>> Детальніше про розрахунок тепловтрат >>>

Також, хочемо звернути Вашу увагу на те, що кожен радіатор при різних температурних режимах видає різну кількість тепла. І, якщо Вам правильно підберуть потужність радіаторів, наприклад, під звичайний газовий котел, то під конденсаційний котел вони не підійдуть!

Також, важливим для радіаторів, є те, чи вони є в ніші, чи ні. Яка відстань від підлоги до радіатора і яка відстань від радіатора до підвіконника – це також впливає на тепловіддачу.

Для монтажу теплих підлог потрібно знати, яке буде покриття… Якщо це буде, наприклад, плитка, то підлога віддасть більше тепла, ніж тоді, коли підлога буде, наприклад, з ламінату і ще менше коли з паркету. Це також відграє велику роль.

Скласти оптимальну систему опалення – це доволі клопітка робота. І, як правило, її розрахунок займає більше часу, ніж сам її монтаж…

Ми займаємося такою клопіткою роботою і займаємося нею успішно. 

Виникли питання? Дзвоніть!
+38 (067) 100-12-74
+38 (050) 100-12-74

Безкоштовно


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.