ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Грант зі Швеції на теплові насоси NIBE. (-15%-35%=-50%)

Акція завершена!

Грант зі Швеції на теплові насоси NIBE. (-15%-35%=-50%)

Швеція є одним зі світових лідерів у використанні енергоефективних технологій. NIBE — лідер ринку теплових насосів в Україні, Європейському союзі, США та Канаді.

NIBE здійснює кроки для популярізації енергоефективних технологій у країнах Східної Європи та проводить виняткову промоАкцію з урахуванням особливостей національних ринків.

З 1-го квітня починається промоАкція “Грант зі Швеції”, що фінансується NIBE та програмою IQ-energy. Аналогічна промоАкція проходить також у Польщі.

Ви можете подати заявку на отримання Гранту в період з 1 квітня по 30 червня 2019 року. Умови гранту поширюються на перших 50 теплових насосів ґрунт/вода та повітря/вода. У Гранті може брати участь будь-яка фізична особа, що має доступ до житлового приміщення на території України (окрім тимчасово окупованих територій) та бажає встановити опалення тепловим насосом. Грант не встановлює жодних обмежень за віком, статтю, расовою належністю, релігійними переконаннями, родом занять або іншими подібними ознаками для заявників.

Грант передбачає фінансову підтримку покупця теплового насосу NIBE у розмірі до 50% ціни.

Грант призначений для кінцевих споживачів – фізичних осіб, що реєструються на сайті www.grant.teplonasos.com та виконують Правила (Регламент) Гранту. Чим швидше рішення – тим більше вірогідність отримання Гранту на придбання та встановлення сучасного та економічного опалення від NIBE.

– – – – – – –

Кількість доступних теплових насосів:

Кількість зареєстрованих у Гранті зі Швеції: 

Показники на сайті оновлюються раз на добу

Грант зі Швеції на теплові насоси NIBE. (-15%-35%=-50%)

Дзвоніть зараз +38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Купуй вигідно

або

Зателефонуйте мені

Безкоштовно

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.