ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Сучасні системи опалення

Загалом, на теперішній день, у 2019 році, важко виділити якусь одну, однотипну систему і сказати, що ця одна система є найкраща, вона є найсучасніша, і тому подібне… Такого єдиного тренду не  існує.

Зараз роблять опалення і на базі теплового насосу, і твердопаливного, і газового котла.

Сучасні системи опалення

Є, наприклад, людина, в якої зараз немає коштів, але людина є розумною, тобто вона розуміє, що через два-три роки в неї може появитись якась сума грошей. Тому, обираючи навіть той самий газовий чи твердопаливний котел, в будь-якому випадку, буде намагатись зробити систему опалення, тобто, радіатори та теплу підлогу, під низькотемпературний режим, щоб завжди можна було в майбутньому доставити той самий конденсаційний котел чи тепловий насос. Грубо кажучи, зробити таку систему, яку в майбутньому не потрібно буде ламати, та можна без проблем вдосконалити.

На сьогоднішній день користувач системою опалення є досить вимогливим. Він хоче мати можливість керувати системою опалення. Зараз вже ніхто не робить так, що стоїть один опалювальний прилад і він подає однакову температуру на всі поверхи, на всі приміщення однаково. Сучасна система опалення дає змогу встановити програматори, які керують опаленням по поверхово, або кожною окремою кімнатою, створюючи в ній свій мікроклімат.

Якщо, наприклад, ще років два назад, в 2016 році, було дуже дико, коли кожну кімнату можна було регулювати з телефону, то зараз, навпаки, це вже  стає нормою. Тобто, зараз все більше людей відмовляються від дорогих контролерів, які зараз стоять у будинку. Вони колись могли стояти в хаті в одному приміщенні, а Ви підходили до нього і там все регулювали, а зараз, навпаки, ці контролери ніхто не купує. Замінюють ті контролери тим самим мобільним телефоном – Андроїдом чи Айфоном. Фактично кожен з членів сім’ї, що проживає в цьому будинку… Дружина має свій телефон, відповідно вона має пульт, чоловік має свій телефон – має свій пульт. Тобто кожен член сім’ї має свій віддалений пульт, яким зручно користуватися.

Також, що немало важливо, практично кожен господар, який вважає себе дійсно господарем, ніколи не робить одного джерела тепла. Тобто якщо людина ставить твердопаливний котел, то вона також обов’язково хоче мати або електричний котел, або ще плюс газовий котел, щоб мати якусь страхівку. Якщо людина має тепловий насос, вона також хоче мати електричний котел чи газовий котел. Маючи тепловий насос, вона хоче поставити собі навіть той самий твердопаливний котел. Навіть якщо в неї є гроші, вона розуміє, що деколи пропадає світло і потрібно мати додатковий варіант, щоб котел міг дальше працювати. Люди зараз страхуються, от такий собі тренд.

Що стосується сонячних колекторів, які ні разу тут не згадав. Сонячні колектори на сьогоднішній день трішки відійшли в сторону, тобто зараз мало хто використовує сонячні колектори чи на підігрів води, чи, як колись було, на допомогу системі опалення. Зараз фактично цього немає. Сонячна енергія зараз в більшості, якщо і використовується, то вона використовується під фотовольтаніку, але це не наша тема, ми нею не займаємося. Єдине, що хочу сказати, що на теперішній день, в 2019 році, якщо і ставити цю систему, то тільки під зелений тариф, тобто під бізнес. Мається на увазі, щоб можна було доставити тепловий насос чи конденсаційний котел. Що для цього треба зробити? Це просто: беруться ці самі радіатори, підбираються так, щоб вони були розраховані під низькотемпературний режим. Тобто, коли ми на нього передаємо температуру 45 градусів теплоносія, в той час як у нас на вулиці -19˚С, щоб в кімнатах отримували температуру бажано 21-22 градуси. Ось це є низькотемпературна система.

Також одним з різновидів теперішнього опалення є не тепла підлога, та не радіатори, а самі стіни. Що таке теплі стіни? Якщо простими словами, то це є та сама тепла підлога, але розроблена трубою меншого діаметру і намотана на стіні. Тобто, в принципі, це не є дешеве рішення, але воно є найприємнішим видом опалення, з яким мені доводилось зустрічатися. Також, до сучасних систем опалення можна віднести і опалення фанкойлами. Але тут є ряд недоліків: це сухість в приміщенні та зайвий шум. Не потрібно забувати і те, що ті самі теплі стіни в літній період можна використовувати як холодні стіни і охолоджувати ними приміщення.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.