ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

м. Львів, вул. Плугова 8
(р-н Лікарні швидкої допомоги)
  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Альтернативні джерела опалення приватного будинку

Альтернативні джерела опалення приватного будинкуНайпоширеніший спосіб опалення приватного будинку – газовий котел. Але іноді магістраль знаходиться занадто далеко, тому підключення може бути дуже дорогим. Та й опалювати будинок газовим котлом не є дешевим задоволенням. І тоді настає час альтернативних джерел тепла: як постійних, так і додаткових, для заміни основного котла.

1.Теплові насоси

На сьогоднішній день, напевно найдешевший (не в плані придбання, а в плані використання) та найбільш ефективний спосіб опалення. Він використовує природну енергію та перетворює її на тепло. З недоліків – підключення до електромережі, але зате такий насос цілком може бути основним та єдиним джерелом тепла в будинку.

  • Повітряні моделі простіші та дешевші в монтажі. Але взимку, із зниженням температури, їх ефективність та потужність знижується. Тому, разом з повітряним тепловим насосом краще використовувати газовий або електричний котел, який буде допомагати тепловому насосу у глибоких мінусових температурах. З практики, електричний або газовий котел працює менше 10% від загальної потреби. Тому саме повітряний тепловий насос набуває найбільшої популярності у європейських країнах починаючи з 2017 року.
  • Ґрунтові моделі – повноцінна самостійна система, яка не залежить від сезону і температури за вікном. Такий насос здатний повністю забезпечити будинок теплом. Таке рішення потребує більше часу та коштів для його втілення. Найбільш трудомістким буде будівництво геотермального поля. Сама ж вартість ґрунтових робіт дуже залежить від самих ґрунтів. Тому ціна комплексного рішення з ґрунтовим тепловим насосом у Львові, чи Києві або ж у горах буде дуже відрізнятись.

2.Сонячні колектори

Сонячні колектори в основному використовуються як додаткове джерело тепла. У зимову пору року інтенсивність і тривалість сонячної активності набагато слабкіші в наших широтах, що позначається на ККД обладнання. Але це хороший спосіб скоротити витрати для підігріву води та басейну.

Головна перевага геліосистем в тому, що сонячна енергія повністю безкоштовна. Окрім того вони екологічні, не забруднюють атмосферу і навколишнє середовище, а при сприятливих умовах дозволяють знизити витрати на тепло до 30%.

Що ще?

Крім теплових насосів і геліосистем є і більш прості варіанти.

  • Можна встановити кондиціонери – в кожну кімнату. Вони хороші ранньою весною чи пізньою осінню, дозволяючи запустити котел пізніше. Для зручності синхронізації і регуляції використовуються спеціальні термостати. Але не всі кондиціонери можна використовувати в мороз, а витрати на електроенергію все одно залишаються. Окрім того потрібно розраховувати на додатковий шум та надмірну сухість.
  • Камін з водяним контуром поєднується з котлом і загальною системою опалення. Усередині встановлюється резервуар з водою, яка прогрівається при горінні та надходить в радіатори чи теплі підлоги. Але камін не може працювати автономно: в нього регулярно потрібно підкидати дрова. Це скоріше приємне доповнення до основної системи опалення.
  • Повітряні каміни, для них не потрібен резервуар, теплозахист простіший та не доведеться підключати його до трубопроводу. Але такий камін прогріває повітря тільки навколо себе. Підвищити ефективність допоможуть повітряні канали, проведені в стінах між кімнатами. Складнощі залишаються все ті ж, що і з водяним контуром: низький ККД, необхідність постійно підкидати дрова і стежити за горінням.

Якщо у вас залишилися питання щодо газових або твердопаливних котлів та альтернативних джерел опалення, звертайтеся до нас! Компанія «ЕкономТепло» пропонує великий асортимент обладнання та комплектуючих до нього.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

Новини компанії

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.

Переглянути на картіЗамовити зворотній дзвінок

Вкажіть свій номер телефону
- ми Вам передзвонимо

Написати нам

Залишити відгук