ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

  • ua
  • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

  • ua
  • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Яке опалення для приватного будинку краще? Особливості різних систем

Яке опалення для приватного будинку краще? Особливості різних систем

При виборі опалювальної системи для приватного будинку потрібно врахувати один важливий нюанс: вартість покупки і монтажу всього необхідного обладнання та економічність готової системи при її експлуатації – це абсолютно різні речі.

На вибір відповідного варіанту і його ефективність впливають безліч факторів: регіон та його кліматичні особливості, загальна площа та планування будинку, матеріали, з яких він побудований, теплоізоляція та інші нюанси. Щоб прорахувати фактичну ефективність системи потрібно уявляти: у скільки вона обійдеться в цілому в найближчі 5-10 років, включаючи виготовлення проекту (у випадку газової системи), обслуговування системи, закупівлю палива та оплату комунальних платежів.

Газові системи для будинку

Газ періодично дорожчає, але це все ще не найгірший варіантів для приватних будинків. Якщо Ви можете підключитися до газопроводу безпосередньо – такий варіант відкидати відразу непотрібно. А ось, якщо магістраль далеко або взагалі доводиться перейти на газові балони – варто порівняти альтернативні варіанти.

Основна проблема газу – його вичерпність, як природного ресурсу. Саме тому все актуальнішими стають пошуки альтернативних джерел тепла, які допоможуть мінімізувати витрати в більш віддаленій перспективі.

Твердопаливні котли для приватного будинку

Використання дров’яних, пелетних і вугільних котлів – перша за популярністю альтернатива газу. Їх перевага – простота в обслуговуванні, універсальність і порівняно не дуже невисока ціна. Недолік твердого палива в необхідності постійно його закуповувати, зберігати та підкидати. Але, не зважаючи на такі недоліки, варіант опалення будинку твердопаливними котлами, ще довго не втратить своєї актуальності.

Найкраще проявляють себе котли довготривалого горіння або піролізні котли, які працюють в парі з акумуляційною ємністю. В одному і другому варіанті котел може працювати на одній закладці дров до 36 годин і буде економнішим за газовий.

Електричні системи опалення

Головний плюс електричного обладнання – простота установки і підключення. По суті, достатньо розетки. До того ж, сучасні моделі комплектуються різноманітною автоматикою для оптимізації роботи. При порівняно невисокій ціні електричні котли дуже комфортні.

Недоліки – дорога експлуатація та повна енергозалежність. Через це електрообладнання частіше використовується як допоміжне. Економічно вигідним воно буде тільки при наявності субсидій або регіональних особливих тарифів.

Зменшити вартість експлуатації електричного опалення можна за рахунок використання акумуляційної ємності. Акумуляційну ємність потрібно нагрівати вночі за нічним, пільговим тарифом. І потім вдень користуватися акумульованим теплом. Але така система потребує фахового підбору потужності електричного котла та об’єму акумуляційної ємності.

Альтернативні системи опалення

Попит на альтернативні джерела тепла зростає з кожним роком. На то є дві головні причини: економія і підвищення вимог до екологічності. Вартість такого обладнання спочатку вища, але при правильному виборі та монтажу можна отримати максимально енергоефективний будинок. Всі вкладення сповна окупаються в перспективі через 4-10 років. До альтернативних систем в першу чергу відносяться сонячні колектори та теплові насоси.

Якщо Ви все ще остаточно не визначилися, яку саме систему опалення вибрати для свого будинку, звертайтеся до нас. Котли і альтернативні джерела – головна спеціалізація компанії «ЕкономТепло». Ми допоможемо підібрати дійсно вигідний і практичний варіант!


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.