ClickCease

Репутація
понад УСЕ!

 • ua
 • ru

Сучасні та альтернативні

системи опалення

 • ua
 • ru
Твердопаливні котли
Системи опалення
Теплові насоси
Газові котли
Продаж • Монтаж • Сервіс

Чому важливий професійний монтаж систем опалення?

Чому важливий професійний монтаж систем опалення?

Якісна система опалення – запорука тепла і комфорту в приватному будинку, на дачі або в квартирі. Але ефективність безпосередньо залежить від правильного підбору обладнання та його монтажу. Від неї ж залежить, якими будуть Ваші комунальні платежі і як часто Вам знадобляться послуги ремонтника.

Звичайно, можна впоратися з роботою самостійно, озброївшись інтернетом, відеороликами та інструкціями. Але розібратися зі складними інженерними процесами з першого разу і без помилок практично неможливо. Одна справа, якщо це стосується криво наклеєного полотна шпалер або неправильно покладеної панелі ламінату, які можна зняти і переробити відразу ж. А інша – коли мова йде про прокладання трубопроводу, установку котла, монтаж радіаторів, монтаж теплтої підлоги.

Наприклад, коли Ви самостійно, чи малодосвідчений сусід, або ж просто криворукий майстер, який кожної зими змінює свій номер телефону, неякісно з’єднав між собою 2 труби, десь у підлозі на 2 поверсі – наслідки будуть дуже неприємними:

 1. Спочатку на першому поверсі появиться мокра пляма на вашій стелі, на якій ще свіжий та недешевий ремонт.
 2. Потім із стелі вода починає капати на паркет, який може роздути і його прийдеться замінити… Ви уявляєте, що це таке? Ви тільки недавно зробили ремонт, заселились в будинок, який можливо не один рік будували, а тут все спочатку… ворогу не побажаєш…
 3. Потім Ви починаєте шукати де, звідки тече… Дивитесь на стелю на першому поверсі, прикидаєте де це є на другому поверсі. Знімаєте плитку, розбиваєте стяжку, знаходите трубу, а там вона ціла. Потім Ви знімаєте другу плитку, дальше розбиваєте стяжку, знову знаходите трубу, а вона дальше ціла… Таким чином можна перебити всю теплу підлогу 2 поверсі – бо не завжди мокра пляма вилазить біля місця протікання…
 4. На кінець то, Ви знаходите місце де протікає труба… Не якісно спаяна муфта, яка сама по собі коштує 50 грн.

Тому ПАМ’ЯТАЙТЕ, що опалення – довгострокова інвестиція. Правильно спланована система служить навіть не роками, а десятиліттями. Саме тому варто звертатися до досвідчених професіоналів.

Що врахувати при монтажі?

Встановлення будь-яких інженерних комунікацій вимагає чіткої відповідності нормативам. Інакше в кращому випадку устаткування не буде працювати на повну потужність, або раніше стане непридатним. А в гіршому – можливі прориви мережі з куди більш серйозними наслідками.

 • Спочатку потрібно правильно підібрати тип джерела тепла системи опалення: на твердому паливі, газове, електричне, альтернативне у вигляді теплового насосу, тощо. У кожному варіанті є свої переваги і недоліки. Єдиної рекомендації на всі випадки життя не існує, тому підбір завжди індивідуальний.
 • При прокладанні труб важливо правильно прорахувати ухил, всі повороти, переходи, підібрати трійники, хрестовини та інші комплектуючі.
 • Відкриті елементи не повинні прогріватися вище встановленого обмеження. Це одна з перших вимог безпеки.
 • Використання ізоляційних матеріалів і спеціальних покриттів знижує тепловтрати. А значить, підвищує ефективність системи.

Переваги співпраці з професійною бригадою

Порівняно з самостійними роботами, робота монтажних компаній зазвичай має ряд переваг:

 • Розробка повністю індивідуального проекту системи опалення під ваш будинок. Адаптувати типове рішення самостійно без належної освіти та досвіду майже неможливо.
 • Розрахунок потужності та інших характеристик опалювальної системи. Враховується тиск в мережі, конструктивні особливості будівлі, наявність і якість теплоізоляції, бажана температура в приміщеннях.
 • Врахування всіх будівельних та інженерних нормативів, вимог безпеки.
 • Рекомендації по вибору і поєднанню різних типів і марок обладнання, труб, з’єднувальних елементів, запірної арматури та витратних матеріалів.
 • Безпечна і якісна збірка всіх елементів. Ущільнення і герметизація сполучних вузлів.
 • Висока швидкість роботи професійної бригади. Вся система буде введена в експлуатацію в найкоротший термін.
 • Ретельна перевірка і налагодження системи, гарантія на виконані роботи, сервісне обслуговування.

Якщо у Вас залишилися питання щодо вибору, проектування та монтажу опалювальних систем, звертайтеся до нас! Компанія «ЕкономТепло» спеціалізується на теплових насосах, газових і твердопаливних котлах, альтернативних джерелах та іншому обладнанні для облаштування опалення та водопостачання в будинку.


Хочете отримати консультацію?

+38 (067) 100-12-74 +38 (050) 100-12-74

Aбо залишайте заявку

Безкоштовно

НАШІ ФАХІВЦІ З РАДІСТЮ ВАМ ДОПОМОЖУТЬ


Comments are closed.

© Економтепло пропонує: твердопаливні котли, котли на тверде паливо, котли на дровах, піролізні котли, котли на твердому паливі, сонячні колектори, сонячні батареї газові котли за доступними цінами та доставкою по всій території України.